КИВИ+КОМ = КИС - 4

  • 25 061
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Видин
  • Мнения: 961
Гутен сабахлем и от мен! Hug

Аз имам повод да почеря, мама има днес рожден ден.
Да ми е жива и здрава, че ми е най-голямата опора в живота и най-близка приятелка Hug
Заповядайте
:



Като отпускарка чак сега ще пия кафето Grinning
Днес ще мидкосвам по града, а довечера сме на ресторант Flutter

Хубав ден, дами! Hug

# 61
  • Мнения: 972
Жаки,нека е жива и здрава майчицата ти! Още дълги години да е твоя приятелка и опора! Да отгледа внуци,правнуци и пра-пра внуци!

# 62
  • Мнения: 331
ЖАКИ, ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЙЧИЦАТА ТИ   bouquet !!!
МОМИЧЕТА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  Hug !!! ДНЕС Е ЕВРОПЕЙСКИ ДЕН НА ШОКОЛАДА.
Аз да се похваля-купихме си фотоапарат  Simple Smile . С голям обектив, Олимпус. Вчера цял ден се упражнявах да правя снимки и да го разучавам. Другата седмица заминаваме с мотора на мотосъбор в Турция и ще снимам в движение  Joy . Ако знаете колко ме е страх...отсега. Ще минем около 700-800 км само в едната посока. Не знам после как ще сляза от седалката  Mr. Green . Там ще изкараме три дена. На 25.07 заминавам с майка ми, сестра ми, гаджето й и Марти на море за няколко дена. Оттам директно се прехвърляме към Варна на семинара. Месецът е запълнен с приятни емоции-само да сме здрави   Praynig !

# 63
  • Мнения: 972
Вале, с твоята програма възбуждаш в мен не особено благородни чувства... Blush
Направо започвам да завиждам... Blush И аз искам такова пътуване... Може и 1800км в едната посока... Mr. Green Бахти кефа...
Да си прекарате диво!  bouquet
Чакаме снимки!

# 64
  • Мнения: 331
Ще показвам снимки, ако се върна  Rolling Eyes ! С моите закръглени форми да не ме харесат и да ми излезе късметът  Mr. Green !

# 65
  • Мнения: 972
Ще показвам снимки, ако се върна  Rolling Eyes ! С моите закръглени форми да не ме харесат и да ми излезе късметът  Mr. Green !

 Joy Joy Joy
Гледай да те гепи някой Али Ръза,че мъж ти да се види в чудо... Joy Joy

# 66
  • Мнения: 331
Този сигурно е от някой турски сериал, ама който не ги следи, си ходи необразован  Embarassed . Я поясни поне името на сериала  Simple Smile .

# 67
  • Мнения: 972
Този сигурно е от някой турски сериал, ама който не ги следи, си ходи необразован  Embarassed . Я поясни поне името на сериала  Simple Smile .

Чек да тА светна... Този е от "Листопад"... това е такъв хит,бе... как може да не го знаеш... Mr. Green Трябва да вземеш да се образоваш културно,че нещо изоставаш с инфото... hahaha hahaha
Ето го Али Ръза...

# 68
  • Мнения: 331
АААААААААА, не! Този е много дърт! Аз ги обичам по-млади!

# 69
  • Мнения: 972
АААААААААА, не! Този е много дърт! Аз ги обичам по-млади!

Айде един по-млад... Crazy

# 70
  • Мнения: 331
Това вече е друго Crazy ! Мехмед и аз го познавам, макар че един път не съм го гледала Mr. Green .

# 71
  • Мнения: 972
Това вече е друго Crazy ! Мехмед и аз го познавам, макар че един път не съм го гледала Mr. Green .

Ааа,не... Naughty Вече не е Мехмед... Сега е Халил... Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 433
въх че тема сте заформили......... ИЧ немам време днес - шЪ мЪ прощавате - ама нещо си мисля за отпуска и форсирам разни поръчки тук Whistling
Луци, да ти е жива и здрава щерката. Бързо да и минава Peace
Вале добре да си  изкарате в турско...то не че пусна снимки от предишният рокерски събор... Whistling Whistlingама айде ще се опитам да повярвам тоз път че ще има снимки!
Сисоооооооууууу - ма много си компетентна относно Алита, Мехмеди и Салили Joy Joy Леле!!!!!! Само аз ли не ги познавам тия мили `орица... особенно онзи дъртият с малките очички - гурелясалите.... Twisted Evil

Зиче , айде докато публикувам поста да са дошли майсторите на монитора. Peace

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 15:26 от JuliS

# 73
  • Мнения: 972
Сисоооооооууууу - ма много си компетентна относно Алита, Мехмеди и Салили Joy Joy Леле!!!!!! Само аз ли не ги познавам тия мили `орица... особенно онзи дъртият с малките очички - гурелясалите.... Twisted Evil

Айде,айде... ПовЕрвах ви... Mr. Green Всички гледат турски сериали и слушат чалга,ама като стане дума...ооо не...въх...сакън...ние таквиз мръсни неща не правим... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 331
Завръщам се в спора-турски сериали не гледам, чалга слушам, но от малко по-културната. Иначе певиците ги познавам  Mr. Green .
Юле, ако щеш вярвай, но на събора в Русе си бях забравила фотоапарата  Laughing . Сега е друго-природа, природа и пак природа  Rolling Eyes . Ще има какво да се снима  Peace !

Общи условия

Активация на акаунт