Спирала за мигли 3

  • 114 987
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
хм Wink)) аз нещо с лявата не се справям съвсем добре и си помагам с дясната Wink))  Blush

# 721
  • Мнения: 0
И на двете с дясната, за лявото око просто я извивам наобратно, в смисъл с пръстите нагоре. Не знам дали си го представихте  Laughing С лявата за мен е абсурд, ще си извадя око  Laughing

# 722
  • Мнения: X
На мен пък ми се чини, че ако тръгна с дясната да си мажа дясното око, съвсем ще се изкривя и има по-голяма опасност от инциденти, освен ако не сте йоги, де Laughing

# 723
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
левичар ли си?

# 724
# 725
  • Мнения: 2 592
Момичета - с коя ръка нанасяте спирала на лявото око - с дясната, с лявата или с и двете  newsm78 (не едновременно  Hug Embarassed)

С дясната, завъртам ръката и така  Laughing
Но лявото никога не става толкова хубаво като дясното  Crossing Arms

# 726
  • Мнения: 521
Винаги с дясната ръка, и без това съм с две леви ръце. Laughing
Научих се на един пиниз отдавна- поставям четката успоредно на миглите и ги натискам леко надолу, т.е. не движа четката спрямо миглите, поне в началото. После минавам няколко пъти, за да подредя и готово. (обясних го като последния човек, прощавайте[/size][/size])

# 727
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Аз съм левичарка и нямам проблем с лявото око  Mr. Green интересно  без проблем си сменям ръцете за двете очи .
Да кажа и аз НЕ съм доволна от тази спирала имах големи очаквания ,но уви  
И се върнах на моята си отново вече две години я ползвам близо Peace

# 728
  • Мнения: 36 084
и двете очи - с дясната ръка

# 729
  • Мнения: 4 620
моята лява ръка , напълно замества дясната:)
на мейбалин имам лилавата , с извитата четка но изобщо не ми харесва , жълтата на снимката по горе по хубава ли е ? цапа ли под очите?

# 730
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
на мен ми цапаше

сега ползвам една на ИСЛ и не цапа, но предполагам причината е, че започнах да ползвам и база, тониращ крем и пудра  newsm78 (коментирахме цапането - назад в темата)

# 731
  • Мнения: 777
Аз също съм ползвала жълтата на Мейбълин и според мен прави миглите добре, докарва им обем, ноо минуса й е, че след като изсъхне на очите започва да се рони... доста е ронлива...

# 732
  • Мнения: 41
аз слагам на лявото с лявата на дясното с дясната,по удобно ми е Simple Smile,извинете 4е така нахлувам в темата.аз сам мн доволна от спиралите на меибалин,а някои ползвал ли е наи новата им 4ервената,какво мислите newsm78

# 733
  • Мнения: 17 410
И аз съм много доволна от орифлеймската, показана на предната страница. Направо не очаквах.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт