Отговори
# 120
  • Мнения: 1 733
Според мен най-красивата ни миска е Маги Вълчанова.

# 121
  • Мнения: 2
Харесвам най-много Росица Иванова и Теди Бургазлиева, Наталия Гуркова е много красива, но не е фотогенична.Последните три миски за мен не са въобще за конкурси, а още по-малко да са носителки на титлата Peace
Мненията ни се припокриват.Но Теди Бургазлиева ми е фаворит,тя сякаш има най-земно и неподправено излъчване . Simple Smile

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Наталия Гуркова  Simple Smile

# 123
  • Мнения: 37
Днес е последния ден от конкурса във фейсбук. Гласувайте под снимката на Мис България която харесвате като натиснете "Харесва ми"!
http://www.facebook.com/group.php?gid=133253516700521&ref=search

# 124
  • Мнения: 1 253
Виолета Гълъбова'90 (в началото стана въпрос за по-непознатите миски) доста се различава от останалите.
Не учи нек'во вишу, а си завърши медицина и сериозно работи в тази област, последно бях чула, че в Щатите се занимава с изследвания, но не съм сигурна.
Познавах я по времето когато стана мис и короната никак не и се отрази.
Имаше си сериозни интереси и амбиции, това с конкурса беше между другото. Интелигентна, мила, добронамерена. На живо изглеждаше по-добре, отколкото на екран. А и се изумих, че някой велик стилист (май Къпанов) и беше накъдрил и изгорил косата за конкурса; тя си имаше много красива, права, тежко падаща коса, която и отиваше повече от лелчестите кърдрици.

# 125
  • Мнения: 116
за мен най красивата миска е Росито Иванова.въпреки че сме били заедно на ревюта и не е нито с височината на манекен  нито с килограмите  Naughty.виж за модел е идеална

# 126
# 127
  • Мнения: 2
Много красиво лице има Росица, ето така трябва да изглежда една Мис Peace

# 128
  • Мнения: 1
Stela Ognyanova mn qsno, tq e nai-krAsivata Hug

# 129
  • Мнения: 0
здравейте :")
Ще се радвам да бъда полезен, ако мога да направя едно малко доуточнение отностно конкурса, който провеждате. За Мис България /а и в цял свят на съответната страна/ официалната Мис е тази, която представя страната Ни / съответната страна/  на най- стария и престижен конкурс Мис Свят. Отностно 2001 година Мис България е не Ивайла, а Таня Карабелова. Ивайла е мис Бг-Вселена и представя страната Ни на комерсиалния конкурс Мис Вселена. Има също Мис България Земя, Мис България Европа........... както и Мокра фанелка. Това уточнение го правя с цялото си уважение с идеята все пак нещата да бъдат честни Simple Smile








От посочените - Росица Иванова.
За мен Юревич не е никаква българка и съответно не може да Мис България.....

Имам въпрос - на някои места излиза Таня Карабелова Мис 2001, а тук е Бакалова? Някой да ме осветли моля Blush . Карабелова е много фина и красива, ако я имаше в анкетата, щях да гласувам за нея.

# 130
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
то е видно.....2005- Росица Иванова.След нея друга хубавица МИС не видях

# 131
  • Мнения: 814
Роси Иванова , въпреки , че 100% знам , че титлата и е купена.

# 132
  • Мнения: 17
Славена Вътова Peace Освен красота има и много нежно и деликатно излъчване, също така притежава и интелект Naughty

Общи условия

Активация на акаунт