къде във Варна се продават детски обувки "Капчица" или ECCO

  • 5 045
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
 Simple SmileБлагодаря

# 1
  • Мнения: 146
Капчица съм мяркала в един магазин на колхозния пазар.

# 2
  • Мнения: 255
къде по точно

# 3
  • Варна
  • Мнения: 773
"Капчица" продават на много места. В момента се сещам за магазина на кръстовището на Образцов дом посока пазара и Чаталджа - магазина в близост до бариерата. ЕССО и аз търсех зимата, но никой незнаеше къде има във Варна. Провери все пак в магазина, който се води за италиански обувки на червения  на около 50 м след ОББ посока болницата.

# 4
  • Мнения: 255
Благодаря ти. Освен до образцов дом другаде сещаш ли се че там няма модела който съм харесала , а той е http://www.kapchitsa.com/pic.php?id=94

# 5
  • Варна
  • Мнения: 773
Провери и в Пфое мол на втори етаж мисля беше. Има щанд  с обувки на Колев и Колев , Капчица и Мелания. В пресечката срещу Черно море срещу Тропс къщата има детски магазин , но му забравих името. Със сигурност  има КиК и Мелания, за Капчица не се сещам , но може да провериш. Другите магазини ми се изпариха от ума.
Сетих се за още един на Владислав близо до Офис 1 срещу Съда.

# 6
  • Мнения: 255
Благодаря ти много  Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 691
да побутна темата-нашия ортопед ни ги препоръча т.к. крачето ни отива към плоско стъпало. Трябвало да носим обувки които нямат на стелката издутичко т.к. крачето се глезело така а мускулите трябвало да заякнат
Къде във Варна ги продават тези обувки на капчица

# 8
  • Варна
  • Мнения: 773
На Капчица са си ортопедични. Защо са ви?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 691
Ортопеда ни кажа че май тези на Капчица от вътре не са издути-на нас ни трябва с плоска стелка за да тренираме мускулите на стъпалото а масово се продават обувки със стелки който имат издутина отвътре т.е ортопедични.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 773
Купувала съм обувки и ботуши на Капчица, не бяха с равна стелка. Ние също сме с проблем. Не търси определена марка, а гледай петата да е твърда, стелката мека и равна.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 691
 Peace Е точно това търся-ама всички стелки са анатомични............мн трудно се намира хубава обувка с равна стелка и здраво стегната пета

# 12
  • София
  • Мнения: 44 100
може да вземеш маратонки, те обикновенно са с равни стелки.
другото, което е, да търсиш хубави обувки, на които стелката да се маха и просто да я смениш с равна.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 773
Ами аз съм наблегнала на маратонките. При тях комбинацията от равна стелка, мека подметка и твърда пета я има.
На есен искам да и взема и някакви обувки, но да видим какви ще открия.

Общи условия

Активация на акаунт