От кога в кенгуру??

  • 1 289
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз не съм ползвала много,че Алекс не стоеше,но след 2 месеца я слагах.

# 16
  • Мнения: 877
Аз я сложих на 20 дни. Консултирах се с ортопед, няма проблем. Макар , че Драганов каза след 3 месеца, но неговите теории не са доказани. Децата са се носели в древността така от рождението си. Но, тя си държи главата изправена от първия ден. кенгурото ми е с голям и твърд гръб, марка Премаман. Хубаво е за новородено, макар и после да става неудобно.
Успех!

# 17
  • Мнения: 2 498
кенгурото ми е на Чико (с 3 позиции) и от новородена я нося с него....в началота естествено в легнало положение....ето виж....
http://www.bgphoto.net/photos/2349/o632562638034062500.jpg

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Подариха ни кенгуру на 40-я ден. С 3 позиций -на Чико.Оттогава го слагах в ,но легнало положение. Както valia77  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз започнах да нося Ема когато беше на 3-4 седмици в кенгуру на Наук с твърд гръб, после минах на Chicco go plus, а сега от 2-3 седмици ползвам слинг тип Maya Wrap . Когато заведохме Ема на оротпед (д-р Венелин Алексиев ) той препоръча носене в кенгуру. 

# 20
  • Мнения: 396
Зависи от кенгуру-то. На Тони му е много удобно нашето и след първото кръгче вече е заспал, а мама успява да си изчисти къщата:)

# 21
  • Мнения: 35 968
на около 3 месеца започна да й е удобно, мъчих я и по-рано, но не искаше
слинг си уших късно и не искаше да стой легнала в него, използвам го като кенгур

# 22
  • София
  • Мнения: 752
Зависи от кенгурото, ако е на Чико или Бебецомфорт (моделите за новородени) може и от 1вия месец но в останалите след 3тия...

Общи условия

Активация на акаунт