ТОЧКОВА ДИЕТА 8

  • 66 368
  • 777
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7
Днес менюто ми беше  :
Закуска:кафе без захар ,обяд нес кафе + 150мл.мляко -7т. ; след обед :2 яйца в тава +200гр сирене - 5т. ;вечеря - домат -7т. + 200гр сирене -5т. + 200 гр (шпеков салам +филе) -4т. + 60гр.бадеми -10,14т.
Общо : 38,14т.
Имам въпрос ,дали е много противопоказно да ям ядки и според вас дали ще повлияят много на отслабването ми и според вас .. добре ли е менюто ми Simple Smile))

# 721
  • Мнения: 4
След като се вписваш в 40-те точки не би трябвало да има проблем.Като правих диетата първия път,хапвах шоколад за диабетици и това не попречи на отслабването  Grinning

# 722
  • Мнения: 7
Благодаря за бързия отговор и успех Simple Smile

# 723
  • Мнения: 60
o5u4jlubka според мен е по-добре многото калории да са ти сутрин, а не вечер. По-добре започни деня  с удърна доза енергия, а за вечерта остави минимум точки - въглехидрати и калории, иначе си си в точките и всичко би трябвало да си е ок  Peace

# 724
  • Мнения: 7
Да, по логично е така ,за да мога да ги изразходвам ,но все пак вечер винаги ми се прияжда по нещичко Grinning
Днес :Кафе+150 мл мляко ; 3 малки телешки пърложи +200гр домат -10т. ; вечеря може би ще е салата домат +сирене или телешко варено Simple Smile

# 725
  • Мнения: 4
Момичета да Ви се похваля че днес кантара показва 400 гр,надолу,въпреки че снощи хапнах към 23:30 доста солидно(направо ме е срам)  Blush За днес съм планувала да си направя пилешка супа с гъби и лук,без фиде.Пожелавам Ви слънчев и усмихнат ден и все повече минуси  Hug

# 726
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
От утре започвам наново диетата , аман от мен . Искам да отслабна , а воля за една диета нямам,камо ли за друго. Започвам със старт от 56 кг , ще ви пиша след седмица да кажа колко съм свалила.

# 727
  • Мнения: 4
Добре дошла и много минуси  Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 1 434
И аз пак...се опитвам. За момента май наблягам на кашкавала, което не е върха ама..като за начало.
55кг. в момента. Най-трудно ми е вечер пред тв-то, защото имам отвратителния навик нещо да меля.
Чисто психологически е! И да не съм гладна, седна ли на диванчето и започват да ми се въртят разни гризящи се неща Laughing
Така, до тук никого не мотивирам с тея драсканици, но искам да споделя безмерната си радост на тема прочистване от целулит:
Храня се в общи линии по точковата, но намерих време редовно да ходя до работа и обратно пеша(това и друг път съм го писала), но този път наистина минавам по 60-70км. на седмица бързо ходене.
Момичета, никога не съм вярвала, че ще има такъв резултат! Целулита ми се топи светкавично.На този режим съм едва 20 дена!Ходила съм 3 години по 3 пъти седмично на плуване и водна аеробика и нямаше такова постижение!Килата са същите, но кожата.....Да уточня, че имам наистина сериозен проблем. Целулита ми е видим и то сериозно видим. Няма нужда да се стискам, за да открия нещо. ДУпки, бучки, вълни и пр. екстри.
Съветвам ви ако можете да намерите време за ходене..ама ходене не разхождане и шматкане. Целенасочено, бързо, в сравнително еднакво темпо и не по-малко от час на ден.
Още по-идиотското е, че точно в този период значително намалих водата. Без да искам някак не ми се пие и отвикнах, което е лошо. И на това се чудя. Няма лесно чистене на целулит без наливане с мноооого вода.

# 729
  • Мнения: 7
Ами да кажа ,че съм 53 кг ,а бях 54,400 ,но не се ограничавам много, надвишавам малко определените точки,както забелязахте приемам и много мазнини (особено от ядките) . Въпросът е малко по малко да ги намаля до заветните 50. Аз за 2ри път правя тази диета ,като първия път от 59 бях станала 52,но цяло лято си похапвах.Хубавото от диетата е ,че в менюто ми много рядко присъства газирано,пици,дюнери ,джобове и тн. мазни и вредни "бързи " храни ...просто се отказах от тях дори когато не спазвам.Естествено не можах да се откажа от шоколада ,но  без тестяно и газирано ..това е много  голяма крачка напред в изграждане на добри хранителни навици. Simple Smile))

# 730
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Да ви се похваля от петък съм на лунна диета + точкова , резултата - 2 кг. Ох много съм доволна , дано да продължа и да сваля заветните кг от след раждането. Ще пиша след седмица да кажа крайния резултат.

# 731
  • Мнения: 7
Може ли да споделите основните неща за лунната диета.Аз доколкото знам ,когато луната е пълна пиеш само вода .

# 732
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Ето как я направих аз :
първи ден - само течности
втори ден - гъбки и зеленчуци
трети ден - само зеленчуци

# 733
  • Мнения: 60
Момичета, стигнах до 55 кг, но нещо спрях да свалям, а имам за сваляне още поне 4. Какво да правя? Не превишавам повече от 45 точки на ден и рядко надвишавам 1200 калории.

# 734
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Момичета, стигнах до 55 кг, но нещо спрях да свалям, а имам за сваляне още поне 4. Какво да правя? Не превишавам повече от 45 точки на ден и рядко надвишавам 1200 калории.

За съжаление и при мен се получи същото , спазвам диетата , но стигам до едно положение и повече немога

Общи условия

Активация на акаунт