За бебетата от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 19

  • 24 945
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 44 105
ми мъжете нагоре си го слагат... иначе те и памперсите не бих казала, че са стегнати.

# 736
  • Мнения: 920
Аз пробвах в началото да слагам нагоре, ама все надолу го намирах Simple Smile
Peace
И не виждам как ще го накарам да стои нагоре, защото само като го пусна и пада  Laughing Пък и не виждам смисъл да седи нагоре.
Да, скоро имаше подобна тема тук, няма как да го слагаш нагоре и то да седи така изправено, всъщност това противоречи на гравитацията, тя го дърпа надолу. Природата така го е измислила, да си седи надолу. Ако трябваше да е в изправено състояние, щеше да седи така без да е нужно да се намесваме.
karinnna не го слагай нагоре, няма смисъл. поне за мен де и аз пробвах в началото нагоре,но все го намирах надолу и се отказах накрая. посъветвах се с мъжа ми той ми каза да не го поставям в неестествени пози - цитирам.

# 737
  • Мнения: 914
Изваждаш ли добре ластиците на памперсите,защото може да пропускат от там.

# 738
  • Мнения: 27 524
Здравейте,имам въпрос към майчетата с момченца-накъде се слага пишлето при смяна на памперс?Нагоре или надоло newsm78.Сега го слагам нагоре,но всеки път е опишал всички дрехи.Ползвам памперси на Памперс.

Надолу, разбира се  Peace Как няма да се опикае, като пишка нагоре в ластика на памперса, който не попива. В болниците тук изрично ме предупредиха само надолу  Simple Smile

# 739
  • Варна
  • Мнения: 53
На мене в болницата ми бяха казали нагоре (като сменям памперсите - не винаги го намирам нагоре:), в повечето случаи е така както съм го оставила ), но сега като прочетох тези статии се чудя дали да не почна да си го оставям надолу?!
Искам да попитам каква е средната възраст, или по-скоро до колко месеца бебето трябва да може да си повдигне главичката от легнало положение по гръб?

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 13:37 от pufity

# 740
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
 pufity, не знам каква е средната възраст, но за моите мога да кажа че го направиха в различни месеци. Валерия почна да надига главичка още на 4 месеца, Михаела беше на 6. Но и двете започнаха да седят самостоятелно на 8 месеца с разлика около седмица ако това има връзка с питането ти  Peace

# 741
  • Варна
  • Мнения: 53
Аз питам за да знам кога да смъкна кошарата на по-ниското ниво Simple Smile

# 742
  • София
  • Мнения: 44 105
смъкваш към 6 месец, като почне да сяда.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 53
Мерси Simple Smile

# 744
  • Мнения: 240
Аз питам за да знам кога да смъкна кошарата на по-ниското ниво Simple Smile
Зависи от бебето, аз още не съм смъкнала! Но ще е съвсем скоро!

# 745
  • Мнения: 550
аз я смъкнах на 5 месеца, постоянно се въртеше от гръб на корем и обратно и дъвчеше преградата. Доста често се и удряше.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт