ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!

  • 25 691
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
 Byrzo vyzstanovqvane na Damqni i bebencata Praynig
Poveche pozitivni misli i po-malko trevogi mamiii......bebencata ni sa naj-vagni Hug Peace

# 721
  • Мнения: 790
Oleto , по повод секциото не съм раждала със секцио , но само съм чувала, че третото е по- рисково , заради руптура на матката /дано съм го написала правилно /, но всичко си е Божа работа, така че...да се молим всичко да мине наред , пък няма смисъл да го мислим.

То и при второ може да го има. Нали затова се чака определено време и не се препоръчва забременяване. Само дето това определено време варира от лекар на лекар, което още повече ме притеснява.

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Момичета, имам въпрос: бебчо го усещам по-ниско долу.Бяха ни спрели асансьора и 2 дни вървя пеша, а сме на 9-тия етаж и не знам дали има връзка, но имам чувството, че това е указало влияние и бебчо сякаш е слезнал надолу.При някоя от вас да е по-ниско разположено бебчето, или аз съм единствената?

# 723
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Момичета, имам въпрос: бебчо го усещам по-ниско долу.Бяха ни спрели асансьора и 2 дни вървя пеша, а сме на 9-тия етаж и не знам дали има връзка, но имам чувството, че това е указало влияние и бебчо сякаш е слезнал надолу.При някоя от вас да е по-ниско разположено бебчето, или аз съм единствената?

Ne se pritesnqvaj, prosto se e zavartqlo beb4eto i sega te rita pove4e dolu. Na men postoqnno mi se slu4va, pak 6te se zavarti   Hug

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Момичета, имам въпрос: бебчо го усещам по-ниско долу.Бяха ни спрели асансьора и 2 дни вървя пеша, а сме на 9-тия етаж и не знам дали има връзка, но имам чувството, че това е указало влияние и бебчо сякаш е слезнал надолу.При някоя от вас да е по-ниско разположено бебчето, или аз съм единствената?

Ne se pritesnqvaj, prosto se e zavartqlo beb4eto i sega te rita pove4e dolu. Na men postoqnno mi se slu4va, pak 6te se zavarti   Hug
Hug Благодаря ти много!!!  bouquet Аз се уплаших да не вземе да стане нещо Embarassed .

# 725
  • София
  • Мнения: 1 395
Данимира, имах същото притеснение, но когато отидох на прегледа 2 дни по-късно се оказа точно това, което са ти казали - главата беше точно пдо ребрата ми, а краката долу!

ГК, кандида албиканс ли? Не са чак толкова вредители, и аз имах дъълги проблеми точно с тях, май- са най-разпространените Twisted Evil

# 726
  • Мнения: 109
Данимира и мен ме рита много ниско долу и най-вече е пикочния мехур на другия ден пък трита високо към ребрата чак....връткат си се бебоците и така.....

# 727
  • Мнения: 686
   Ето ме и мен посред нощите пак, наработих се и аз се изнервих, ама аз съм си виновна, че тичам да помагам на малоумници и накрая аз го отнасям. Но както и да е 6 дена още. За секцио или нормално, всеки си знае за себе си. Аз съм за нормално по принцип, защото тук нямам избор и така съм си се настройла, но ако бях в БГ не се знае какви мисли щяха да ми дойдат. Моят съвет е да чакате бебето да си тръгне и тогава да има секцио, ако така сте преценили. Но за съжеление по голямата част от докторите си ги плануват в работни дни, през деня, когато им е удобно и няма избор бебето да си дойде когато му е ред. А относно ситуации при секцио и нормално и за двете може толкова примери против да се намерят... Важното е Господ да е нас другото се нарежда.
   Даарена мисля, беше ника на момичето, което ме пита за количката, че не ми се рови назад. И аз сматям, че е недостатък, че бебето спи леко надупено, както и малката кошница за багаж, ама не се здържах, но като се познавам няма да се мине само с тази количка, така че ще видим. Има и модел невероятен в синьо, ето пример втора ръка http://cgi.ebay.co.uk/GORGEOUS-QUINNY-BUZZ-COMPLETE-TRAVEL-SYSTE … sh=item45f3d7f16a , ето малко по светла нова http://www.mothercare.com/Quinny-Buzz-3-Wheeler-Pushchair-Electr … 4041&mcb=core , това линкче от ибей, където питаше според мен е чувалче за бебето, ама има лилавко  Simple Smile Ако сериозно си заинтересувана ще ти обясня доколкото знам за поръчките, че сега да не разводнявам темата.

# 728
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро посред нощите...
Събудих се в 3, въртях се в леглото до 5, изнервих се и станах  ooooh! Сега ми се доспа, но вече няма за кога.
Аз мисля да “застрелям“ шефа, че днес ми е последен ден в офиса. В началото на седмицата го предупредих и го посъветвах да си избере моя заместничка, но той си “пита ушите“  Simple Smile Вчера бях цял ден с контракции, значи ми стига толкова работа  Mr. Green Пускам остатъка от отпуската, после болничен и така. По някое време ще отида за малко да покажа на новата колежка кое-какво и толкова. Така съм го измислила засега  Party
Приятен ден на всички, ще ви пиша от офиса  Heart Eyes

# 729
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро да е  Grinning

Арим, имах едно усещане точно за теб, че вече си станала  Hug И аз подобно на теб не мигнах цяла нощ. Легнах към 00:30 и се въртях като шило цяла нощ, едва задрямах в 4 и трябваше да ставам за работа. Сег анезнам на кой свят съм, толкова ми е замаяно, че чак каф ене ми се пие. По- късно на работа ще пия.

Моя шеф е същата работа. Незнам какво се услушва и ен мие намерил заместник. Бременна съм, всичко може да стане. Ето, например след прокървяването в понеделник, можеше и да не се върна. И какви щеше да ги къдри, незнам. Натова отгоре, всичко живо е излязло в отпуска и са ме оставили с една нова колежка, която не схващя нищо и си личи, че няма да схване и ме изкарва от нерви и една дръга, която от година работи само по 3 дни всяка втора седмица и пак си няма хал хабер. та хотела беше в техните ръце вторник и сряда и вчера като отидох, 4 часа неможах да оправя хаоса, които бяха създали. ooooh! ooooh! Подивях, натова отгоре, тази новата ми висеше на главата през цялото време да ми се обяснява, луднах.  ooooh!
Ама съм решила да не се ядосвам и да не си го слагам при сърце, шефа да му мисли  Twisted Evil

Днес може би ще идва един да види колата, стискайте плаци моля ви, да предложи добра цена и да я продам най- сетне  Praynig Praynig, че издишам сериозно, много ми тежи на бюджета тази кола  Confused

Приказен ден на всички, ще ви следя от работа  Hug

# 730
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро и от мен,

Поднасям ви лека лятна закусчица...  Hug




Arim, взимай си почивка и въобще не му мисли, стига толкова работа....  Flutter  Party
bob4e, успех в сделките днес!  Peace



На всички пожелавам хубав и ползотворен ден!!!   bouquet  Hug

# 731
  • Мнения: 109
Айде и аз към отбора на ранобудните и недоспалите......Добро утро! Момичета,може ли някоя от вас да ми помогне и да ми обясни как се поръчва от MOthercare и за колко време пристигат нещата и колко излиза доставката,ще ви бъда много благодарна EmbarassedАрим по - бързичко да ти минава последният ден и после заслужена почивчица, преди появата на бебко.Гледам,че някои мами са писали за килограмите и аз последния месец съм качила 3,а преди това по 1 или не съм качвала Shocked. Аз отивам да се оправям,че днес ми е последната система и най-после да ми махнат гадния абокат,че много ме боли вече....Хубав ден за сега. И дано днес пак има новини за Димяни! Hug

# 732
  • Варна
  • Мнения: 245
Пускам ви темата малко по рано, понеже очаквам да ми спрат тока на работа за профилактика. Позитив и твоето заглавие беше много хубаво, но много дълго, а не посмях да го скъся  Hug Така, че взех и прекрасното заглавие на Мама Смехорана  Hug

Иначе и аз почнах вече много кофти да спя  Tired

Ето линк към новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=511695.0

# 733
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Добро утро и от мен.
Вчера ходихме до магазина на Солис и сега чакам да дойдат да вземат размери за вертикални щори в спалнята.
Като говорихте за раждане, аз мисля да раждам нормално, защото ме е страх от секцио, пък и за сега няма медицински или каквито и да е било причини в негова подкрепа (лично за мен).И ще искам да съм с епидурална упойка Peace

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 12:34 от DSS (Данимира)

# 734
  • Мнения: 486
Моето секцио е преди 1г и 4м.Няколко лекари бях питала и ми казаха да изчакам 6месеца  преди да забременея!Дано да няма проблеми! Peace Praynig

Общи условия

Активация на акаунт