Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 50

  • 33 945
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 240

Против насилието съм, но този момент ме изпълва с наслада!
Напълно заслужен бой за Али! Дори му е малко! Другата седмица ще му се насладя отново!
Joy Joy

# 76
# 77
  • Мнения: 4
най-накрая открих каде се намира този чифлик ooooh! и във Google Earth го намерих супер ето и линк:http://www.youtube.com/watch?v=3OtuluhIQ_M

# 78
  • Мнения: 0
PAKYYYYYYYYYY мило мое момиче БЛАГАДАРЯ ти от сърце.Много малко хора са правили толкова мил и трогателен жест към мен. newsm20.Боже добре,че Ви имам.Мила наистина много ти БЛАГОДАРЯ.Сега ще си поплача от радост и ще го гледам до насита.А как да си го съхраня за мен?Щастлива съм.Тази вечер трудно ще заспя. Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 79
  • Мнения: 4

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 00:52 от Asye

# 80
# 81
  • София
  • Мнения: 30 198
когато отидеш, да снимаш много и после да ни покажеш  Peace

# 82
  • Мнения: 10 240

Асие, поздравления за снимките и успешното търсене и откриване  на така известния чифлик!
Когато се върнеш ще очакваме да видим твоите снимки от там!

# 83
  • София
  • Мнения: 30 198
ето го и този на Демир:

http://www.youtube.com/watch?v=zKk2KtXsQ5M&feature=related

колко различно изглеждат. Какво ли не прави телевизията  Peace

# 84
  • Мнения: 1
Паки...страхотни клипове си сътворила мила...благодаря ти...радвам ти се от сърце,че можеш да създаваш такава красота/ ох даже ти завиждам Joy Joy Joy/

 Asye...кога ще ходиш мила...и за теб се много радвам...непременно да намериш чичката с фрешовете...той знае всички клюкини за Мурат,Туба и отвратителната  рода на Бурчин...ако трябва изпий 100 фреша...но без информация не се връщай.
Искам много снимки и да разкажеш всичко подробно...час по час

А ето още една нежна и романтична песен...Паки ако те вдъхнови можеш да направиш чудеса
http://www.vbox7.com/play:642a1967

# 85
  • Мнения: 4
кои е този чичка?дай боже всичко да е наред да замина и ще разпитвам много и снимки ще ви покажа,този чифлик е доста далеч

# 86
  • Мнения: 1



Когато имам нужда от теб,
просто затварям очи и съм с теб.
И всичко, което толкова много бих искал да ти дам,
е на разстояние само един удар на сърцето.
 
Когато имам нужда от любов,
протягам ръка и докосвам, любов.
Никога не съм знаел, че съществува толкова много любов,
която да ме топли ден и нощ.

# 87
  • Мнения: 8
Добро утро!Изгледах клипчетата...останах без дъх!Всяко движение на устните им е целувка,всеки поглед-проникване/не във вулгарния смисъл,разбира се/,чак ме свива корема колко са прекрасни!А и онази снимка на Туба в леглото...Какво ли е да се събудиш до такава красота?!Питам се за събуждането,защото заспиването е ясно-там те бие електричество отвсякъде... newsm51

# 88
  • Мнения: 10 240
Добро утро!  smile3525
Заповядайте на кафето!
 
Докато го пийвате вижте и днешната преса:

# 89
  • Мнения: 0
Добро утро на всички.  bouquet
Ааа, Ринче, каква е тая загадка? Днешната преса??? Ако можеш, обясни, щотооо аз съвсем волно се присетих за една друга фотография, на която един Мурат гледа с твърде разцентрован поглед...

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 10:26 от Catya

Общи условия

Активация на акаунт