Клипсиране на тръбите

  • 2 505
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Здравейте отново!
Благодаря на всички за поздравленията,въпреки че не ги заслужавам чак толкова.Не се чувствам идеалната майка и съпруга и съм убедена,че има много по-добри и оправни между вас.Да,сама гледам децата,мъжът ми няма особена възможност да ми помага,а все още не можем да съберем достатъчно пари,за да извикам майка си при нас.До скоро имахме момиче,което ми помагаше в домакинството,но неотдавна напусна и още сме в търсене на нова.Най-тежко ми е не гледането на децата,а това,че едва намирам време дори книга да прочета.Загърбила съм развитието си като личност.Е,предполагам не само аз съм с такъв проблем,дори и майките с много по-малко деца.

# 16
Здравей,
страхотно е да видиш семейство с много деца. Ние имаме 4 и аз си мечтая за още, но за съжаление докторите казват че е опасно и не бива, и все пак съм склонна да поема риска и да опитам. Тук в България не предлагат такова нещо като клипсиране на тръбите дори и в случай като моя когато твърдят че е опасно да се ражда повече. Както и да е смятам, че бог си знае работата и дава деца колкото трябва да отгледаш.
Другото което много ме развълнува е това, че си теолог, аз също смятам да уча това поне си мечтая за това, но за съжаление тук в България положението не е розово и когато имаш да се грижиш за деца не е лесно да решиш кои точно са ти приоритетите Sad(((

Общи условия

Активация на акаунт