Отговори
# 690
  • Мнения: 6 274
Винаги слагам щипка захар в доматения сос за спагети. В лазанята също  Peace

Ааа, успокоих се, с Кипрето ще си поделим боя, ако на Полка не й хареса.  Mr. Green

 Joy

# 691
  • Мнения: 699
Ей ме и мен, курдисах се. Мисля да се лакирам, ама като взех да чета и като видах "компот в сос" и  #Crazy #Crazy #Crazy Ама не само това е за смях, защото аз нали съм пишман готвачка та и днес се изложих. Сготвих аз яхния, нали, помните. М, да ама не е яхния. Ще питате "защо". Ми щот съм забравила лук да сложа  ooooh! ooooh! ooooh! Е, оправдах се с ранното готвене. Яде се де. Пък който не му харесва да си сготви или да седи гладен.

Гудзи, имам приятелка, която са на каравана цяло лято на морето. Тая година са с куче и понеже нямаше кой да го гледа в Сф си го взеха. Но на плажа е забранено за кучета и седи милото цял ден вързано до караваната. Почти месец са там и каза, че горе долу е свикнал. И той е на 1 г.

# 692
  • Мнения: 662
Кой викате е най-поспалив Crazy........А добро утро  Mr. Green
Аз за кучето на плажа ама хич не се притеснявам, все пак сме на Крапец, там е неохраняем и хората са поне на по 50 метра един от друг PeaceВчера решихме, че я оставяме, но преди малко викам на свеки ти нали ще гледаш кучето и тя ми вика, ами ако съм добре то има още време ще видим newsm78
Поли, ако видиш аз колко захар слагам на манджите няма да ги погледнеш Crazy На соса за спагети поне половин чаша отива Embarassed Аз манджа с домати без захар не ям, ама и мъж ми обича, леля му/бог да я прости женицата/ е живяла на младини в Чехия и като и ходехме на гости на село и повечето манджи се ръсеха със захар Peace Но е въпрос на вкус, щом не слагаш по принцип по-добре не експериментирай Hug
Пол, ти всъщност какво търсиш за морето и до кви пари и условия, демек хотел, вила, бунгала, с ядене, без ядене, на спокойно, на лудница newsm78
И още не съм почнала да чистя  Blush

# 693
  • Мнения: 5 001
Винаги слагам щипка захар в доматения сос за спагети. В лазанята също  Peace

Ааа, успокоих се, с Кипрето ще си поделим боя, ако на Полка не й хареса.  Mr. Green

 Joy
И аз слагам захар в доматения сос,за да се убие киселото от доматите....Тъй че....Боя се разпределя оооооще по-добре... Hug Hug Hug  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 6 210
Аааа, захар в доматения сос и аз знам, че се слага!
Пол, вЕрно е много скъпарски тоя хотел! И аз не бих дала толкова пари за нощуване в Китен по никакъв повод, не знам защо го показах  Mr. Green. Сигурно защото с едни познати го коментирахме.

# 695
  • Мнения: 6 274
И аз слагам захар в доматения сос,за да се убие киселото от доматите....Тъй че....Боя се разпределя оооооще по-добре... Hug Hug Hug  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ееее, че то за мен само две- три шамарчета и няколко шута останаха. Mr. Green
Полке, слагай смело захар тогава, после шъ ни млатиш всички.
  Joy

# 696
  • Мнения: 9 776
Малий, бая съм дремнала Crazy. А щях да чистя хола hahaha

За боя - като му дойде времето, нИ сЪ гласете от сИга Naughty hahaha Joy Hug

Джуджи, сега може още някой да си изпроси бой, ама аз знам, че на яхния лук не се слага Crazy

Гудзи, ще ти пиша ЛС.

Венче, не знам колко е скъпарски хотела, но наистина за тези пари бих предпочела да съм на друго място. От друга страна аз в Китен не съм била никога и може да не съм права в оценката си за "селото" Rolling Eyes

Джулке, споко бре. шА ви викам да ядете манджа с /грозде/ захар hahaha Crazy

# 697
  • Мнения: 668
И аз слагам захар.  Mr. Green Боя не остана. Върнахме се от плаж и мнооого ми се спи, ама няма за кога.  Tired

# 698
  • Мнения: 6 274

Джуджи, сега може още някой да си изпроси бой, ама аз знам, че на яхния лук не се слага Crazy

Оооо, три пъти го прочетох, да съ не изложа пак пред чужденците. Joy
Ама, Полке, мори, що си решила да ме умОриш днес?  hahaha
Мчи къ яхния без лук, мори?
 Shocked newsm78


Цитат
Джулке, споко бре. шА ви викам да ядете манджа с /грозде/ захар hahaha Crazy
Joy Joy Joy

Ще я изядем, колко му е, особено ако треснеш и по биричка на масата, направо сме отопили и тавата.  Joy

# 699
  • Мнения: 9 776
БРе как без бира Crazy hahaha
Ма верно тъй знам за лука Crazy

Камче, как е времето при вас? При нас вали #Crazy.

Редактирам, щото вече пече Joy

# 700
  • Мнения: 668

Камче, как е времето при вас? При нас вали #Crazy.

При нас е жега. Ходихме на Аркутино на плаж мн. яко. Обаче има много голямо движение  #Crazy - хората почиват, явно не за всички е криза. Къде качвате снимки сега - в албум.бг ли?

# 701
  • Мнения: 699
Малеее, не съм само аз значи. Че то яхнията е основно лук и малко други неща. Ама аз забравих да сложа. Та на вид го докарах, но на вкус - ТЦ. Друг път в 6ч. сутринта няма да готвя  Crossing Arms

 sweating sweating sweating ШЪ умрЪ от жега днес. 6 пъти се опитвам да се лакирам, ми не става. То в тая жега лака засъхва още преди да го намажа. Изхвърлих 1/2 лакове. Накрая се докарах на 2 слоя база и малко гланц отгоре и айде довиждане. Хем ги държа лаковете в хладилника. Ма то на тая жега нищо не издържа.

Мъж ми направи палачинки. Детито не ще да ги яде щот са жилави. Я, ако някой има рецепта и трик да каже к'во, що. Аз нем пиша рецептата за яхнията, че ме хвана срам  Embarassed

А и аз слагам на доматите захар, но ако е с пресни домати само, ако са от консерва не, защото не са кисели (или поне на нас не са).

Не съм чистила днес, че нали с дребната бяхме навън, после да яде, сега спи и то деня си мина. А другата седмица май се очертава да пътуваме (колкото и да не ми се иска) и пак няма да мога да чистя, а послееееееееееее  ooooh! ooooh! ooooh! олеле майко. И защо, защото през седмицата се прибирам като пребита от работа и не мога да събера сили да го свърша тогава.

# 702
  • Мнения: 9 776
И аз имах план да се лакирам след чистенето, ама нъцки Crazy.
Чудя се да прибера ли Ник тая вечер Rolling Eyes. Липсва ми....Ще отидем да го видя, пък на място ще реша Thinking.

Камче, в албум-а Peace. Ще качваш ли smile3508?

# 703
  • Мнения: 668
Камче, в албум-а Peace. Ще качваш ли smile3508?
Опрайх сЪ, Качвам няколко снимки на децата от днес.

# 704
  • Мнения: 11 369
Добър ден драги  Hug

Готвите,а?
Аз на манджи не слагам захар щото никой не ми е казал, че може  Mr. Green.

Иначе Пол, ще направя яхнията , че имам печено пиле от вчера  Crazy

Джу и аз знам като теб на яхнията мноооогггооо лук, за да е вкусна  Peace Изобщо аз лук мн слагам и много обичам да има в яденето.

Камче и аз се върнах от плаж. От 11ч сме там. Спи ми се, ама съм с мокра коса - тъкмо излязох от банята и хич не ми се духа с сешоара...............


Момичета, момичета да ви кажа новината - престраших се и влязох във водата  Crazy Не съм влизала от 3години някъде..............така се наплувах и накиснах , бях забравила кво е хубаво.  Водата е толкова топла и хубава................Плажа беше суперски - див и бяхме си взели хладилната чанта с храна , студена вода, чедъра също с нас. Такова лежене и киснене отдавна не бяхме правили.  bowuu

За Китен щях да ти разправям Пол, преди около 6г с моят само двамата тръгнахме към южното черноморие 2-3 дни тук, 2-3 дни там, и така стигнахме до Китен. Гледаме - нищо интересно, село като село, питахме за стая тук-там никде нищо нормално па си казахме с моят - айде да с връщаме във ВАрна............. Това са ми спомените от там.


Малееееееее кво сте се разписали бре , нИ моам да публикувам бре baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт