Ателие или студио за татуировки ? Моля за помощ

  • 3 521
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Здравейте !

Както винаги дългото ми обикаляне по институции не доведе до успех а до окончателно объркване.....

Искам да отворя студио или ателие за татуировки - да имало разлика между това дали е студио или ателие...обикалях аз РИОКОЗ и т.н. но никъде не можаха да ми кажат точно и ясно ако в случай 1 - студио ми трябва еди какво си или в случай 2 ателие еди какво си.....

Едни казват че ако имам студио ще плащам патентен данък и трябва да имма касов апарат а ако било ателие - ги нямало тези неща...........

От друга страна - РИОКОЗ трябва да ми разреши - ама нямало наредба....


Нещо тотално ме объркаха. Естествено писах в един форум - точно за това но явно ме сметнаха за яка конкуренция .... и просто ми игнорираха акаунта ...........

Моля за помощ.....май само тук намираш отзивчиви хора........


# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 253
От друга страна - РИОКОЗ трябва да ми разреши - ама нямало наредба....

Как да няма наредба newsm78.На "Патриарха" има едно тату в мазе. Всички ли работят нелегално? Не може да бъде. РовИ повече!

# 2
  • Мнения: 76
Май ако е ателие не минават от РИОКОЗ.................но както се досещаш няма кой да каже.............ровя............толкова време вече и намерам разминаваща се информация........

нямам думи
даже сега четох че и патентен данък се плащало от 400 до 1100 лева....ама никъде не пише други уточнения....

Общи условия

Активация на акаунт