Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 934
  • 962
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 134
Похвалвам д-р Бозалиева и съпругът и д-р Бозалиев. Цялото семейство ходим при тях.
Много са внимателни. Дъщеря ми много се радва като трябва да ходи на зъболекар Simple Smile

За Пловдив става въпрос.

# 211
  • Мнения: 1
Искам да ви споделя, че аз също съм много доволна от д-р Митев - Smile Clinic, София, ул. Нишава №123, той всъщност е и хирург. Скоро ми извади мъдрец за буквално няколко секунди  Party , а не мога да ви опиша колко много ме беше страх. Изключително търпелив и внимателен доктор с професионално отношение. Така ме предразположи докато ме хване упойката, че забравих, че ме е страх... Отчитам това, че има значение и колко сложен е за вадене мъдреца, но и определено си има чалъм за цялата работа. Препоръчвам го   Simple Smile

# 212
  • Мнения: 3
Лично аз съм ужасно доволна от Ирен Влахова

При мен беше голям страх, голямо треперене и пребледняване, когато станеше дума за зъболекар. Бях се докарала до едно такова прекрасно положение, че да ме биеш и да не казваш защо. Сега с нея работим по прекрасна усмивка и за толкова пъти нито веднъж не ме е заболяло. Д-р Влахова има страхотен подход с такива трепетлики като мен, но дойдохме до момента, когато си отварям устата и има пълното ми доверие.

# 213
  • Мнения: 45
Дами, моля ви препоръчайте ми зъболекар в София, който да се справя добре с изграждането на зъб  Cry и да не е много скъп. Защото имам един много труден зъб, от който липсва 2/3 и пломбите, често ми падат и мисля да пробвам да ида при друг стоматолог (не искам коронка на зъба, много съм млада за толкова коронки, защото не е само той).

# 214
  • Мнения: 1
Аз мога да ти препоръчам моята зъболекарка.. www.dentissimo.bg  прави чудеса при такива зъби.. при мен беше останала 1/4 от зъба...и тя ми го направи толкова хубав...че не се различава кой точно е правения зъб. Успех

# 215
  • София
  • Мнения: 2 521
Похвалвам и препоръчвам и стоматолог-хирург д-р Халина Никифорова от стоматологичния факултет в София. Тел. 0888549379. Златни ръце и златни клещи има тази жена, да е жива и здрава!

# 216
  • софия
  • Мнения: 25 458
Моля, препоръчайте стоматолог, който прави/работи с добър специалист за изработване на протези.

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Влязох в темата за да споделя отзиви за д-р Джилянов, и с изненада открих, че точно него обсъждате. Първо да кажа, че съм регистрирана тук от 2006 година и не съм създала профил специално за това:)
Аз ходя при д-р Джилянов вече 5-та година, което само по себе си е достатъчен отзив. Кабинета му е много чист, има техника, а самия човек е точен, знам че чете и се интересува от новостите, което също е важно. Относно цените, мисля че са напълно нормални спрямо другите подобни услуги. Просто като цяло денталните услуги са с висока цена Sad  Разглеждала съм цените на денталния център, в който е зъболекарката на сина ми, и са по-високи от тези на д-р Джилянов. Не ме разбирайте грешно, не горя от желание да се разделям така с тези пари, защото никак не са ми високи доходите, но когато човек има нужда от помощ за здравето си е много важно да има на кого да разчита. И от тази гледна точка, с удоволствие ги оставям точно на него, защото досега не ме е подвел, пу-пу да не го урочасам. Имах случай даже, в който аз бях убедена, че трябва да отворим един зъб, а д-р Джилянов само ми даде паста с която да се мия -оказа се чувствителен зъб и наистина така ми мина за няколко дни. А можеше да го отвори без да има причина - само да ми вземе парите, все пак аз бях тази дето настояваше това.
Всичко написано от мен не може да се нарече похвала, то просто си е истина. И исках да го споделя, защото ще се радвам даже само на 1 човек да съм помогнала да открие зъболекар, който да му помогне и да свърши качествено работата.

# 218
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен,
Искам да изкажа благодарност на моя стоматолог-хирург Марио Панайотов. Днес при целия ми страх от вадене на зъб, този човек ми извади непоникналия мъдрец без никаква болка. Бях в кабинета му около 50 минути от които 25-30 го разпитвах разни неща за ваденето на зъби. Той ме изслушваше внимателно и отговаряше на всички въпроси. През следващите 20 минути ми сложи три упойки през 7-8 минутни интервали след което се увери, че са ме хванали и започна. Цялата работа по самото вадене продължи около 2-3 минути. След което извади зъбчето напълно цяло без да се счупи.  Wink
Кабинета му се намира на ул. Хан Аспарух № 5 точно до Магама. Телефон 0888510089.

# 219
  • Мнения: 31
Здравейте!
Видях, че по-горе давахте мнения за д-р Джилянов. С две ръце подкрепям всичко, казано дотук.
Хигиената в кабинета му е на изключително ниво, което за мен е много важно. Инструментите се автоклавират всеки ден. Работи с много качествени материали и постоянно се интересува от новостите в стоматологията. Най-важното обаче е, че наистина си върши работата качествено, а не се стреми само да ти вземе парите. Относно цените - аз също смятам, че са съвсем нормални като за зъболекарски услуги. Просто техните материали са страшно скъпи...

# 220
  • Мнения: 1
Здравейте! Може ли дамите от София, които имат опит с някой от тях, да ми кажат какво мислят за следните стоматолози:

д-р
1. Елица Николова, от дентални клиники "Недялков"
2. Ани Христова Кръстева
3. Елиза Асланян
4. Диана Стефанова
5. Мариела Мартаян
6. Светлана Стоянова
7. Даниела Димова
8. Евелина Яковчева


Тези в синьо се намират все на преки на ул. "Цар Иван Асен II" - район, който ми е удобен, защото работя наблизо. Друг район, който ми е удобен е района на СМГ и бул. Васил Левски в частта от Дондуков до Сточна гара. До колкото разбрах там се намира кабинета на Ани Кръстева.

Не намерих имената им в търсачката на форума и затова реших да питам за тях.
Дори едно от тези имена да ви говори нещо, споделете вашето мнение, че зъбите ми са в много лошо състояние и не искам повече експерименти от недобри специалисти върху тях. Rolling Eyes

# 221
  • София
  • Мнения: 5 656
Друг район, който ми е удобен е района на СМГ и бул. Васил Левски в частта от Дондуков до Сточна гара.

В този район е и кабинетът на моя зъболекар д-р Димитър Радулов. Спасил ми е няколко зъба, имам 2 перфектни коронки от него, работи много бързо и качествено, цените му са прилични. Ако те интересува, въпреки че не е от списъка ти, мога да ти дам контакт на лични.

# 222
  • Мнения: 1
Ами до сега само веднъж съм ходила при мъж стоматолог и някак си не ми се рискува, смятам че жените са по-разбрани и "пипат" по-леко. Wink Въобще от мъже-доктори имам нещо като панически страх и ги избягвам.

# 223
  • София
  • Мнения: 5 656
Ясно, разбирам  Peace Сега, след като обясни, забелязах, че в списъка ти са само жени. Успех  Peace

# 224
  • Мнения: 229
Записвам се да ви следя, че в момента съм се впуснала в едно зъболекуване, вече цял месец... И като че ли зъболекаря ми така и не успя докрай да ми спечели доверието, затова и няма да го хваля докато не реша за себе си Simple Smile Но пък си записвам вашите впечатления, второ мнение на лекар никога не е излишно..

Общи условия

Активация на акаунт