Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 514 451
  • 962
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4
За пореден път съм очарована от моя зъболекар - д-р Йонков 0887969225, София. Често предлага добри промоции. Аз скоро се възползвах от една такава и си направих 8 коронки на много добра цена.

# 466
  • Мнения: 130
Моето впечатление е, че тези, които работят в Стоматологията, в София, като правило са добри.  Там не винаги материалната база е на ниво, но иначе специалистите са добри.   bouquet

Сещам се също за една зъболекарка, която ми похвалиха, но не съм била при нея: д-р Велева, в Лозенец.  Била старателна, кадърна и отделяла много внимание на пациентите си.  Решила проблем, с който други не успели да се справят.  Grinning


Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 17:50 от Justem

# 467
  • Мнения: 1
Zogarliiska!!!Preporu4vam vi q na 100% mnogo su razbira ot raborata I raboti s ogromno jelanie nezavisimo kakvo I kostva tova.
Prosto professionalist!
Ako otidete pri neq shte se obedite sami.
Tq ne e prosto zabolekar a I hirurg I razbira ot  dosta po slojni neshta a ne samo ot vadene na zub I plombi.
Az li4no hodq ot dosta vreme pri neq naskoro mi pravi operaciq I vsi4ko si mina kato trqbva bez problemi.

# 468
  • Мнения: 164
Може ли мнения за д-р Гочева, ако някой е бил при нея?

# 469
  • София
  • Мнения: 1 318
Zogarliiska!!!Preporu4vam vi q na 100% mnogo su razbira ot raborata I raboti s ogromno jelanie nezavisimo kakvo I kostva tova.
Prosto professionalist!
Ako otidete pri neq shte se obedite sami.
Tq ne e prosto zabolekar a I hirurg I razbira ot  dosta po slojni neshta a ne samo ot vadene na zub I plombi.
Az li4no hodq ot dosta vreme pri neq naskoro mi pravi operaciq I vsi4ko si mina kato trqbva bez problemi.
За мен Д-р Загорлийска е най-добрият зъболекар, който съм посещавала /правила съм зъби и в чужбина/. Жива и здрава да е!

# 470
  • Мнения: 5 892
За Русе горещо препоръчвам д-р Деан Славов!  Peace

# 471
  • Мнения: 41
Здравеите,и аз искам да похваля моя зьболекар.Тои работи в кв.Дианабад,точно срещу басеина.Адреса е Никола Габровски 18,а телефона 0886876681-д-р Манолов.Много е внимателен и обяснява каквото го попиташ.Всичко в устата ми е правил тои,много сьм доволна.
Още 1 глас за д-р Манолов.
Точно от Вашият коментар се насочих към него и не съжалявам.

# 472
  • Мнения: 58
За Варна мога да препоръчам Д-р Тивчев. Последно си правих коронка при него и в момента въобще не може да се направи разлика с останалите зъби. Отпечатък, цвят, релефа отгоре - всичко беше направено идеално, което е похвално и за зъботехническата лаборатория, с която работи.

# 473
  • Мнения: 1
За Бургас, д-р Делчев, и д-р Манолова
Работят в стоматологията ет.3,кабинет 315 телефон за връзка: Д-р Делчев:0877/073993;Д-р Манолова:0877/189123
Много добре си вършат работата и са ми помагали много пъти и в много гадни моменти.
Препоръчвам ги 100% на всички, имат договор с здравната каса и най вече разбират си от работата

# 474
  • Мнения: X
Иван Райчев, кабинета му е на Алабин No8. Много професионално работи, цените са сравнително високи, но си заслужава. А и работи заедно с лицево-челюстния хирург Павел Станимиров, за когото каквото и хубаво да кажа, ще е малко.

# 475
  • София
  • Мнения: 3 169
За София- лицево-челюстната хирургия препоръчвам Доц. д-р Антон Джоров. Отличен специалист и прекрасен човек. Това е сайта на денталния център.

# 476
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
За София- лицево-челюстната хирургия препоръчвам Доц. д-р Антон Джоров. Отличен специалист и прекрасен човек. Това е сайта на денталния център.

И аз съм доволна.Човекът си разбира отлично от работата си Simple Smile А от Пловдив съм останала с много добри впечатления от Доц. д-р Веселин Йорданов

# 477
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен, аз бих искала да похваля моите зъболекарки... това са едни две сестри-близначки, именно Елица и Деница Пеневи, кабинетът им се намира в жк. Дианабад... та преди тях аз също имах страх от ходене на зъболекар и никой допреди това не ми беше показвал как ПРАВИЛНО да си мия зъбите, а те още при първото ми ходене при тях преди 3 години вече, отделиха 2 часа от времето си да ми показват това. Освен това са много внимателни, кабинетите им са добре обзаведени и имат телевизори, на които пускат филми на пациентите си с цел да ги разсеят покрай принципно неприятната процедура по оправянето на зъбите. Освен това и много майки с деца са ми ги хвалили, докато съм чакала да вляза при тях... Определено имат подход към пациента и му обясняват всичко най- подробно около лечението. Желая Ви успех с лечението

# 478
  • Мнения: 3
Не знам  дали е удачно искам да ми препоръчате някоя добра клиника за импланти във София или Пловдив ще ви бъда многа Благодарна

# 479
  • София
  • Мнения: 3 169
Не знам  дали е удачно искам да ми препоръчате някоя добра клиника за импланти във София или Пловдив ще ви бъда многа Благодарна


За София- лицево-челюстната хирургия препоръчвам Доц. д-р Антон Джоров. Отличен специалист и прекрасен човек. Това е сайта на денталния център.

И аз съм доволна.Човекът си разбира отлично от работата си Simple Smile А от Пловдив съм останала с много добри впечатления от Доц. д-р Веселин Йорданов

Общи условия

Активация на акаунт