Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 932
  • 962
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Прииска ми се да похваля от сърце една зъболекарка, ама беше преди много години и не ѝ помня името.
В основното ми училище още. ОУ "Добри Чинтулов"-Варна. Тогава имахме зъболекар в училище и ни викаха за лечение.
На нея дължа наличието на някои зъби все още. Неуморно ме привикваше(понеже понякога бягах да се крия от страх, та зъболекарската сестра ме взимаше от час и бях под конвой). Тя ги спаси повечето увредени. С металните пломби, ама заради нея по-късно видяха и бели пломби, а сега пък изглеждат като истински.  Laughing
Сега благодаря!  bouquet
Леле, тогава съм била около 10-13 годишна.

# 556
  • Мнения: 978
Моля ви споделете някоя клиника или стоматолог , при който избелвате зъбите си и сте доволни  Praynig Hug

# 557
  • Мнения: 156
Отново един плюс за д-р Иван Драшкович, до Петте кьошета в гр. София,
днес, преди няма и 4 часа бях при него, за да премахне стара и грозно изработена амалгамена пломба, тип балкон, на 7-ми долен зъб, вдясно. Направо не усетих кога ми я направи, беше ми поставена интралигаментарна анестезия, за първи път не ме боля, докато работеха върху този зъб. Почти 2/3 от зъба над венеца липсваше, след като премахна старата пломба, направо не вярвах, че може така да се възстанови толкова разрушен зъб. Сега и контакта ми със предния 6-ти също е много по-добър отпреди, 8-ми зъб нямам, понеже мъдрецът ми е изваден отдавна.
Докторът  е млад, но е много сръчен и явно си разбира от работата, работи прецизно и внимателно. Препоръчвам го с 2 ръце на всички, а аз лично следващата седмица ще сменям друга стара пломба при него, а след това ще си правя и фасети на двата фронтални зъба. И нека някой да не си помисли, че доктора има нужда от реклама, защото днес часовете му за месец април вече почти бяха запълнени, просто го препоръчвам на хора като мен, които много са обикаляли и все още не са намерили своя зъболекар.
Дано да съм бил полезен с тази информация.

Винаги съм се чудила как зъболекар отива на зъболекар.

# 558
  • Sofia
  • Мнения: 163
Върнах се доста назад, но не открих.... Дали някой може да ми препоръча добър зъболекар в района на Младост, гр.София? Търся някой внимателен, тъй като много ме е страх(припадала съм на зъболекарски стол чак) и с нормални цени.
Благодаря предварително!  bouquet

# 559
  • Мнения: 370
Не мога да не похваля д-р Зорница Кодрова.
Зъболекарският кабинет се намира в София, кв. Лагера, зад бл. 44
Може ли телефон на д-р Кодрова и дали работи със здравна каса?
И аз се присъединявам към тази молба, тъй като Мама е забранила личните съобщения, а в интернет не откривам актуален телефон на д-р Кодрова!

# 560
  • София
  • Мнения: 5 499
Иван Райчев, кабинета му е на Алабин No8. Много професионално работи, цените са сравнително високи, но си заслужава. А и работи заедно с лицево-челюстния хирург Павел Станимиров, за когото каквото и хубаво да кажа, ще е малко.

Цените там са много високи.

# 561
  • Мнения: 4
Моля, споделете за отлични ортодонти.

# 562
  • Мнения: 3 046
Моля, споделете за отлични ортодонти.
д-р Горялов за гр. Пловдив  Peace

# 563
  • софия
  • Мнения: 25 458
Моля, споделете за отлични ортодонти.
http://www.valortho.com Лично професор Мутафчиев преглежда и наблюдава. Отлично отношение и професионализъм на високо ниво.
Преди това минахме през Йорданова. Не искам да си спомням. Тя е за другия списък.

# 564
  • Мнения: 174
Определено д-р Иван Горялов! Номер 1 е.

# 565
  • Мнения: 17
Отново един плюс за д-р Иван Драшкович, до Петте кьошета в гр. София,
днес, преди няма и 4 часа бях при него, за да премахне стара и грозно изработена амалгамена пломба, тип балкон, на 7-ми долен зъб, вдясно. Направо не усетих кога ми я направи, беше ми поставена интралигаментарна анестезия, за първи път не ме боля, докато работеха върху този зъб. Почти 2/3 от зъба над венеца липсваше, след като премахна старата пломба, направо не вярвах, че може така да се възстанови толкова разрушен зъб. Сега и контакта ми със предния 6-ти също е много по-добър отпреди, 8-ми зъб нямам, понеже мъдрецът ми е изваден отдавна.
Докторът  е млад, но е много сръчен и явно си разбира от работата, работи прецизно и внимателно. Препоръчвам го с 2 ръце на всички, а аз лично следващата седмица ще сменям друга стара пломба при него, а след това ще си правя и фасети на двата фронтални зъба. И нека някой да не си помисли, че доктора има нужда от реклама, защото днес часовете му за месец април вече почти бяха запълнени, просто го препоръчвам на хора като мен, които много са обикаляли и все още не са намерили своя зъболекар.
Дано да съм бил полезен с тази информация.

Винаги съм се чудила как зъболекар отива на зъболекар.


Ако имате предвид, че аз съм единият зъболекар, дълбоко грешите:)
Завършил съм унгарска филология и съм преводач:)

# 566
  • Мнения: 174
А, аз съм зъболекар и без проблем ходя на зъболекар  Simple Smile. Поздрави на д-р Драшкович!

# 567
  • Мнения: 2
д-р Бърдарски в овча купел

# 568
  • Мнения: 2
доверих му се и мисля с право.доволен съм много

# 569
  • Мнения: 56
Няма как да не похваля клиниката на Д-р Камбов, в частност моя доктор - Люпчо Георгиев.
Аз съм ужасно страхлива от стоматолози, няма такава бъзла, а ходих при него бременна да ми лекува пулпит и кариеси. Страхотен е, много внимателен и не боли. Слага ти упойката, която също не е болезнена и забравяш за страх.

Водих и дъщеря ми, която също я беше страх и вече не само, че изобщо не и пука, но и иска да си ходи при него, даже си измисля някакви кариеси. Абе голям симпатяга е и доктора и сестрите, цялата атмосфера в клиниката е прекрасна!

Общи условия

Активация на акаунт