На планина или на море, къде ли мама Януарчето ще заведе

  • 25 433
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 572
Хоп, да цопна и аз тук. Благодаря за темата   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 675
Честита нова тема!Искам да попитам лесно ли преспивате бебетата ва тази жега?Стефа заспива чак към 22-23 часа.Цялата е вир вода потна, но ме е страх да пусна климатика, за да не я простудя.Мами, някоя от вас използвала ли е продукти Бебино на Кокона?Аз взех крем против подсичане, хубаво е кремчето, по-плътно е като консистенция, не е като Бочко и като него съдържа екстракт от смрадликово масло.Ползвате ли бг бебешка козметика и коя сте доволни?Аз купувам крем против подсичане на Бочко, а сега ще пробвам и техен сапун.
Аз на Бюбхен купих крем преди това, нищо особено не е, но сапуна определено им е върха.Лека вечер

# 17
  • Мнения: 453
Герганче, аз непрекъснато го возя сама в колата Камен - винаги е на задната седалка по средата монтирано кошчето - по-важно ми е да знам, че е на по-безопасно място в колата, отколкото да го развличам, а и той свикна от съвсем новороден там да пътува често и сега му е познато и нямам абсолютно никакъв проблем, оставям му играчки в ръцете и си се занимава човекът, като му се доспи - спи. Вече даже знае и аз къде съм, защото си върти главата нагоре към мен и се успокоява като му пея песнички докато карам, нищо че не ме вижда. Моят съвет е да я научиш докато е малка, че отзад седи, защото така или иначе ще е там години наред + това една приятелка си возеше бебето отпред и познай какво стана като започна да пипа навсякъде - иска да и докопа волана, пипа скоростния лост и т.н. все неща, които предполагам би искала да избегнеш  Peace
Гита, нощем не забелязвам да му влияят жегите, но леглото му е до балконската врата, която седи широко отворена, даже тези дни започна да заспива по-рано - към 19.30 вече е окапал, кърмя го и още преди 20.00 е в леглото. Денем обаче са му определено кратки дремките...

# 18
  • Мнения: 1 456
Хайде и аз в новата темичка  Hug
Герганче и аз го возя в колата отзад зад шофьорската седалка. Столчета на Александър е от другата страна. Може и на предната да го возиш, но не трябва да има еърбег на това място,а и мастото до шафьора е най- опасно  Peace
И да се обадиш като дойдеш другия път  Hug

И на Иван му е много топло и снощи и тази вечер рева дълго. Някак е по- иднервен. През деня обаче си спи  Laughing

# 19
  • Мнения: 24
Танче, честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава! nbirthday
И аз да кажа за климатиците - от няколко дни го пускаме в хола, защото и ние сме последен етаж и жегата е голяма. Спалнята ни е преходна с хола и се стремя да държа малката повече там. Освен това отварям вратите към другите стаи и общо взето е добре. И при кърменето е по-добре, а от както почнаха жегите аз кърмя само легнала, иначе ставаме вир вода и двете.
Подобно на Герганчето и аз се канех да ви питам за столчетата за кола - вашите бебоци стоят ли в тях? Питам, защото ние миналата събота ходихме на екскурзия за първи път с малката. Пътувахме от Пловдив до Трявна. Мъжо имаше форумска среща /той е запален по Империя он лайн/, а аз се възползвах да отида с него да се поразходим. На отиване Габи общо взето стоя в столчето, даже и си подремваше от време на време, но на връщане беше някакъв ад. Въобще не искаше да стои в него, само като я сложа и се почваше един рев ooooh! Та така през целия път на връщане я държах в мен. Отделно от това ми ставаше зле, докато минем през Шипка, въобще цирка беше пълен. Забелязах обаче, че много я запарва стола на гръбчето и въпреки, че пускахме климатика на умерена температура, пак се изпотяваше. Може би и затова не искаше да стои там. Иначе в Трявна беше чудно. Разходихме се из градчето, хапнахме в една механа, мъжо се видя с останалите имперци и всички прекарахме добре. Ако можех, щях да сложа снимки, но за мой срам още не знам как Embarassed.
 
 

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 23:28 от Куин

# 20
  • Мнения: 8 892
 Благодаря и от мен за новата тема Hug

И да не е само запис, Гита, малката също заспива след 22 часа и се буди към 7 сутринта. Този режим сама си го изгради и нас ни устройва идеално. Къпем я към 9 , хапва и в 10 отиват с баща си в спалнята да се приспиват. В редките случаи, когато аз я приспивам, се разнасяме на ръце из спалнята и й пея. Таткото ми се кара, че я свиквам лошо и затова той е поел ангажимента за вечерно приспиване. Случвало се е да има тежък ден, да се размрънка да я къпем рано и да заспи рано. Но пък се ококорва още в 5 часа  Mr. Green
Столче за кола ползваме винаги, зад шофьора, дори и на съвсем кратки разстояния в града. Малката търпи, но на по-дълъг път й се стяга душичката, макар да спираме да се поопъне малко и да яде, разбира се. Мъка ми е като я гледам, но ...

  Лека и прохладна нощ, момичета!

# 21
  • Мнения: 14
Една от нас, благодаря ти, че така добре ми разясни нещата Peace Аз не за първи път имам чувството, че ми е примитивно мисленето, сега само си затвърдих впечатленията Peace

# 22
  • Мнения: 36
Здравейте, всички!

Каня ви на виртуално парти - днес имам рожден ден:


Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 07:20 от sunrise7

# 23
  • Мнения: 693
Влизам спецялно за да честитя рожденния ден на Ани Grinning

Честит рожден ден мила, бъди здрава и все така усмихната и жизнерадостна!  bouquet Много щастливи мигове желая на цялото ти семейство  Hug Heart Eyes Весело изкарване на празника Party

Тортата е страхотна Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 560
Честит имен ден на Марина ,на адашката!



Да ти е живо и здраво детенцето.И с радост да си носи името.



Сънрайс ,честит рожден ден ,на теб!Пожелавам ти да имаш всичко ,което не се купува с пари,и пари за всичко останало!!

# 25
  • Мнения: 3 675
Честит рожден на Сънрайз и на всички именнички в темата днес, много здраве и късмет желая занапред, само хубави моменти с малките сладурковци и минимални притеснения покрай тях.
Ако няма нищо против рожденичката ще ударя едно коктейлче за разхлаждане, а пък тортата като видях, очите ми станаха  Shocked и ми потекоха слюнки, но се опитвам да отслабвам, тъй че....

Има ли мами захранили вече с жълтък?Дадоха ни домашни яйца и се чудя дали да започвам.А месните пюрета започнахте ли?Аз взех Бебивита с пиле и тиква и в края на месеца започвам.На Гербер мяркали ли сте месно пюре с пилешко, защото аз никъде и из магазините не виждам.

Весело прекарване на празнуващите, напук на жегите, а на останалите усмихнат ден

# 26
  • Мнения: 647
Честит рожден ден на Сънрайз, пожелавам й много щастие, любов и сбъднати мечти!
  newsm59


Ани, не знаех, че си зодия рак, всиките ми приятелки са рачета!  Hug

Честит имен ден на Марина, много здраве и усмивки!
   bouquet

Гита, Светозар заспива рано - още в 9 ч., климатик вечер не пускам, но спим на отворени врати.

# 27
  • Мнения: 3 675
А вие мами страдате ли от угризения, когато бебетата се третират като затворници.Стефа например сама в леглото не мога да я оставя, въпреки че съм заградила с възглавници, пак си удря главата в решетката.Намерила съм решение - количката, но закопчана с колан.По-добре така отколкото да си удари лошо главата.По-щуро и въртеливо дете не съм виждала, за момент не я оставам, иначе белята или нараняването са гарантирани.

# 28
  • Мнения: 614
Честит Рожден Ден Сънрайз!!!

# 29
  • Мнения: 36
Благодаря ви - Катинче, gitadam, little rabbit, zuzu_82, taniHug

А за малката и сладка Марина ето един музикален поздрав от сърце - вижте колко голямо парти има за нея  Party:
http://www.youtube.com/watch?v=S_xLOkfRF7E&feature=related

Общи условия

Активация на акаунт