Пак е време за море, на три годинки става юлското дете

  • 20 258
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 098
Честит рожден ден на Коцето и Тони!
Майче, ние с Дели ще дойдем. Като се наспи към 5  ще сме при вас.

# 31
  • USA
  • Мнения: 559
Честит рожден ден на Коцето и Тони! Да са много здрави, усмихнати и щастливи деца! newsm59

Коки е страшен сладур. Много е пораснал.  Heart Eyes Ели, с този аватар помислих, че е Яна.

Аз съм в Хюстън и тук е страшно влажно. Прозорците са замъглени от влагата.

Евето да оздравява бързо! Конюнктивита е много гаден и заразен, но бързо се лекува. Гледайте само да не си го предадете.

# 32
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
Честит рожден ден на порасналия Малчо  newsm59 , много здраве и весели игри !Весел празник днес , Мая !
Ками , дано се оправите бързо  Hug.

Мен ме мъчи една настинка още преди морето и не съм я преборила съвсем , през ден ме наболява гърлото и се появява конюктивит , лек но упорит.Може би е свързано с факта , че имаме нов колега , който ухае не особено приятно , но за сметка на това пък много силно и обича да навлиза в личното простанство на хората , държи като говори с теб да е маскимално плътно до теб.Заради него климатиците работят на 20 градуса и аз май заради тях не мога да оздравея.

Много порасанал Коки - "голям батко" както казва Тедо , пускайте повече снимки на децата , искам да гледам пораснали юлчета.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 204
Честит рожден ден на Малчо!  nbirthdayДа е жив и здрав , усмихнат и палав!
честито на всички пораснали юлски дечица от последните дни! Да са живи и здрави!
Аз вече съм на работа и естествено време за четене и писане няма. Надничам на пресекулки и толкова.
Все пак не можах да се размина с втората пункция и ме промушиха повторно.  SadВече съм добре и ако бях малко по-млада щях да си сложа пиърсинг на носа , след всички интервенции, които минах  Laughing
Коки и Тедо са просто прекрасни малки мъжлета. Heart EyesМного пораснали изглеждат, а аз още съм със спомените за детските им личица.
Били и при нас на работа е така. Надуват се климатиците заради хора, които не обичат водата и са влюбени в ризите си от пясъчна коприна  Wink. Аз затова и се докарах така.
Иначе децата са добре поне. Нелия плътно на детска градина, а Преслав го отписахме и вече е на скаутски лагер.Умира от кеф да атакува горите и се е научил да пее химна  Mr. Green
Лек ден от мен и приятен плаж на почиващите  Hug

# 34
  • Мнения: 984
Много ви благодаря  Hug Да пиете по едно за наше здраве!
Ето и тортата:

# 35
  • Мнения: 766
Честит Рожден Ден на Малчо  newsm59 nbirthday newsm67
Хубав празник Мая   bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 329
Мая, честит празник вкъщи.Пожелавам на Малчо най голямото щастие на света, да е много здрав и обичан  Heart EyesМного ме е яд че няма да можем да дойдем.Весело изкарване  Hug
Сутринта и двете очета на Еви бяха залепнали, милата събужда си й вика- мий ме ,че нищо не виждам  LaughingМилото човече, такъв конюктивит досега е нямала- то било нещо страшно............Следобяд сме при хомеопатката за да даде още нещо да засили изчистването на гнойта Praynig
Надявам се да не прихванем  Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 254
Честит рожден ден на Малчо, много здраве и весели игри! Ние няма да дойдем (Кая нали я няма), пожелаваме ви много весел празник!

Честити имен ден на Илко и Лина!

Бързо оправяне на Евичка!

Ох, това с колегата на Били много добре си го представих.  ooooh! И аз съм имала такъв, хич не е приятно...И, Booty, много точно го каза за пясъчната коприна Laughing

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Верно , честит имен ден Илко и Лина   bouquet!
За Илко си мислех , вчера , ама за Лина рядко се сещам , че е Илияна ooooh!.

Моя колега ходи с елече , от онези с много джобчета , в пек и жега.И когато говори с някой държи лицето му да е на 3 см от това на събеседника , това е най-неприятното , в един момент няма накъде повече назад да отстъпваш.Айде стига съм омирисвала темата.

# 39
  • София
  • Мнения: 254
 Joy абе има си типични образи хора и това си е!

# 40
  • Мнения: 329
оуууу да днес е Илинден
Честит празник на Лина и Илко  HugМими ,драсни някой ред как сте  Grinning
Еви вече от две седмици е без памперс  докато спи, засега няма аварии Laughing
Свеки е вкъщи и ми е много добре, тя готви, глади ,занимава се с малката- абе рай  Laughing Когато се оправи Евичка заминават двете на Кюстендил ,че тук пак ще кипи ремонт Rolling Eyes
Мъжа ми току що ми каза че лявото око го сърби и се е подуло, май се е заразил  ooooh!

# 41
  • Мнения: 43
 Честит рожден ден на Малчо  Tada   ura  Да е здравичък, весел и щастлив  Майче, хубав празник   bouquet  

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 16:05 от mimoza_lolko

# 42
  • USA
  • Мнения: 559
Честито на Илко и Лина! Да им е живо името и все с добро да се споменава!   bouquet

Ох, голям майтап с тези коприни и елечета.  Laughing И аз много мразя смърделчовци. Слава богу, тук рядко имам допир с такива екземпляри, сигурно поради големината на личното пространство. Много ми е неприятно като някой с лош дъх реши да си говорим отблизо.  Sick Оня ден имаше един смърдел в банката и аз отказах да пипам химикалката, която той пипа.  Mr. Green Служителите първо ме изгледаха като най-голямата фръцла, но после и мениджърката им я беше гнус да пипа химикалката и я бърсаха със спиртосана кърпа.  Laughing

Тук в офисите по принцип яко надуват климатика и на мен все ми е студено и все се разнасям с шалове и сака. В моя си офис съм си сложила и печка духалка, която използвам целогодишно. Там дори помолих да ми запушат дупката за климатика да е на 2/3 затворена и да не духа срещу мен. За 10 години свикнах да пия вода и безалкохолно с лед, но не мога да свикна със силните климатици.

Ками, не слагате ли антибиотични капки? Много е зарезен и упорит конюнктивита. Дано бързо да се оправи Евичка.

# 43
  • Мнения: 329
Антон е на Тобрекс, Еви  с хомеопатични пък да видим  Rolling Eyes

# 44
  • USA
  • Мнения: 559
Ками, не знам толкова много за хомеопатията, но аз лично бих започнала с антибиотичните капки и за Ева, защото много по-бързо дават резултат. По принцип за инфекции в главата си мисля, че антибиотика си е на място.

Общи условия

Активация на акаунт