На сватбата ви да е поканена жена, която е имала авантюра с мъжа ви ?

  • 17 081
  • 483
  •   1
Отговори
# 465
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Хех, ако го обича, ще се примири ... Няма такова нещо, никой с нищо не бива да се примирява, това което преди сватбата изглежда дребно след време ще стане колкото египетска пирамида  Peace.
Това пък да си покани свой любовник и да се държи снизходително с девойката, бидейки много красива същевременно Laughing направо е детско, говорим за брак а не за тинейджърски задявки  Confused.
Проблема не е че тя ще бъде на сватбата. После нали всеки месец ще се виждат на кафе, тогава как ще е ? Въпроса е защо и как, след една нощ заедно са станали приятели? За мен такова понятие няма. Или той я е отписал или тя него като неставащи за нещо по-дълго, а "приятелството" незнам какво е, липса на внимание от други източници вероятно.
Макар че нито аз нито мъжа ми имаме такива приятелства, не изключвам да е възможно, но тези приятели трябва да станат ваши общи приятели преди да ги каните на семейни тържества. Трябва добре да си ги обсъдите тези неща. И кафенца насаме за в бъдеще аз бих приела като нетактични и нахални, да дойдат у вас да пият кафе или да взимат и теб, какво толкова има да обсъждат, психоаналитиците и изповедниците седят без работа през туй време  Rolling Eyes ...

# 466
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И все пак,авторке,какво стана?!Стигнахте ли до консенсус?! newsm78[/b]
Как какво? Интимната приятелка е липсвала на сватбата. Нали важното е на Светлето да и е комфортно и празнично? Всички останали са се съобразили с изискванията и, в това не се съмнявам.  Wink

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не всички останали, а само 1 е достатъчно. Не вярвам ти да искаш на сватбата си неща, които те дразнят, нали.

На въпроса - да, ще се съобрази с мен, мъжът ми каза, че отдавам прекалено много значение на въпросната личност и щом не ми е приятно, няма, това е. А до сватбата има още време.

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 10:22 от svetla

# 468
  • Мнения: 60
разбира се , че въпросната трябва да отсъства , няма смисъл точно на сватбата си човек да се насилва ,
на мен друго ми е чудно - как жената е готова да отиде на сватба , на която не е желана ,

никога не бих отишла на сватба , ако някой от младоженците се притеснява от мен по каквато и да е причина , другото е нахалство

# 469
  • Мнения: 562
Пудинг,тя и нейното щастие били важни ... А мъжът й и неговото щастие не са ли?!
100 пъти в темата се написа,че мъжът на авторката много държи на въпросната ...
По пътя на твоята логика тя ако го обича ще се примири.


И все пак,авторке,какво стана?!Стигнахте ли до консенсус?! newsm78


Е сега ... щастието на мъжа й е важно, но мисля, че той е избрал своето щастие в лицето на Светлето, нали така? Кое е по-дразнещо? Да присъства нежелан човек или да не присъства желан човек? Така или иначе не съм била на нито една сватба, на която всички поканени (т. е. всички желани) да присъсътват, така че ...

Както и да е. Този спор може вечно да се върти в омагьосан кръг, което е безсмислено, но съм убедена, че никоя жена не желае на сватбата й да присъства човек, който я дразни.  Peace

Както и да е ...

# 470
  • София
  • Мнения: 399
 Добре де, ако искате да присъства бивш любовник на сватбата ви, но на бъдещия съпруг не му е приятно, ще се съобразите с него, нали? А ако дойде негова любовница, се съобразявате отново с него? И занапред все така... newsm78

# 471
  • Мнения: 599
Имаше една тема, в която по-големия процент от пишещите твърдяха, че приятелство между мъж и жена не може да има, а още повече ако е имало секс между тях.
Друга тема, в която авторка споделяше, че най-добрият й приятел признал любовта си към нея - е и там всички твърдяха, че ако се стигне до интимности, приятелството ще се изпари.
А незнайно защо в тази тема се твърди точно обратното - че хора стигнали до леглото, можели да си останат само приятели след това и било нормално да си се виждат самостоятелно от време навреме да "си пият кафето", а пък и половинките им да нямали нищо против присъствието им и на собствената сватбата.

Просто си размишлявам как съвети от едни и същи хора си противоречат в различните теми  Thinking

# 472
  • Мнения: 22

Просто си размишлявам как съвети от едни и същи хора си противоречат в различните теми  Thinking

А бе тихо сега... Wink Wink Wink

# 473
  • Мнения: 76
Само забравих да пиша за неговото отношение, а има значение. С моята нагласа той е готов да се съобрази, казва, че едновременно ме разбира и не ме разбира, но ако толкова ми пречи...
Но усещам, че му е кофти и тъжно, понеже наистина са си много близки, споделят си, това е от години. Чувства се между чука и наковалнята, на мен пък ми е болно, че го поставям пред такъв избор. Но трябва ли да съм толкова великодушна, че въпреки дразнещото чувство в мен да гледам това момиче на сватбата си.
Все пак това е ТВОЯТА сватба.Щом на теб не ти е приятно присъствието и,не я канете.Той трябва да се съобрази-все едно да избере на теб да ти е гадно от вида и,а на него да му е хубаво,че е отишла да го види.Аз съм против подобни "връзки" и не бих поканила такъв човек на сватбата си.

# 474
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
И какво стана, каква е развръзката? Mr. Green Жертви има ли?

# 475
  • Мнения: 13
Няма да позволя на бивши да дойдат на сватбата ми, а ако има доброжелатели навиващи мъжа ми, ще изгоня и доброжелателите.
Стигнала съм до извода, че поговорката парви добри и яж ла...но е вярна.
Писна ми от безделници опитващи да се бъркат в живота на другите.

# 476
  • Мнения: 668
Ми то си личи ,че не ти е приятно.Като ще ти е трън на собствената ти сватба не я кани PeaceАз лично така бих направила.При целият цирк само тя ще ми липсва.

# 477
  • Мнения: 0
оооох ох ох ... я първо намерете кой да ви предложи брак та тогава се кахърете за гостите  Whistling

# 478
  • Мнения: 1 162
Немо, ти пък пак уби рибата Joy Laughing

# 479
  • Мнения: 1 813
Понеже скоро ми предстои сватба , та ми е актуална темата.
Не, няма място там жена, която е имала каквато и да е заигравка с бъдещия ми мъж. Той е достатъчно възпитан и ме уважава, за да не спомене дори име на подобна, най-малко да я покани на сватбата ни.
Същото важи и от моя страна за такива мъже.

Общи условия

Активация на акаунт