КГБ = Клуб на Готините Баби - 99

  • 29 709
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 529
 ЕЕЕЕ браво на вас. Да му изям г..ето на сумиста. Бабин сладък. Марси домъчнами за теб. До София кога ще идваш? Каката е супер ,а мамата и е като сестра,а теб могат да те вземат за мама на децата. Пу-пу.
 Здравче,най качествени бодита сме купували он лайн от Ла редут. Българските на Вис Виталис също не са лоши . Магазин има на околовръстното до комплекс. Макси.
 Жабче нЕма да се плашиш ,зора е да се подадат,даваш бърза поръчка и си готова. Можеш на същото място да подадеш и за шофьорска книжка. Ставаш един ден много рано ,поне 5 часа вземаш си номер. На час в Дружба минаваха по 20 души.
 Танита хубаво е да провериш на място вярно ,но нова лична карта дават само срещу старата когато я получаваш казвам. Naughty Peace
 Кво стана с материала. Аз май съм пр.....ла снимките от прощъпулника  снощи та се псуем яко и пия валидол. Само чупя чаши ,кани ,вази ,изсипвам боклуци,разливам мляко в хладилника. Старост нерадост,чак ми есмешно,ако не бе ше тъжно. А по нататък какви ще ги дробя..... newsm78

# 661
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323
 Марсиииии, много пораснал юнака и още малко ще скочи!Да го нахапиш по дебеличкото дупенце като го видиш! А ти много секси баба,бе! А каката е красавица!

# 662
  • София
  • Мнения: 1 753
   Шпунц,да не си обърнала  нещо...чашчица? Joy
   За какви снимки говориш? Пропуснала ли съм или са тези от преди два дни?

# 663
  • София
  • Мнения: 1 529
 Яжгка снощи правихме на Елина прощъпулник,както писах по горе. Днес се опитах да направя видеоклип как си играят Вели и Елина икакво съм натиснала,съм изтрила от апарата и клипчетатаи снимките. Оля не успя снощи да ги качи на компа.
 За чашчица ,ще е в някой друг живот. Мога само бира,но напоследък съм на кока кола.

# 664
  • Мнения: 7 458
                  Марсиииии,какви сте готини всичките.Малкия сумист да го нахрускаш по краченцата и ръчичките,а каката да нацелуваш.Теб те сбърках с майката - много готина баба си.Да сте живи и здрави!  bouquet
                  За среща аз съм с резерва - ние една софийска не можахме да организираме,а за национална  newsm78 нещо хич не я виждам.Да не ми се обидите,ама така се получава. Wink
                   За документите - моята ЛК изтече на 21 януари и шест месечния гратисен период изтече 21 юли и още не съм погледнала към районното,че опашките са ...ужас.Самите нови документи са още по-голям ужас.Сърдехме се преди на качеството , а сега се молим да имаме поне някакъв валиден документ  #2gunfire Та по повод срещата ,ако другата седмица си пусна документите за ЛК ще получа новата след 20 и някое си число.Така,че за среща чааааак края на септември - живот и здраве.
                   Яне,това за акта на раждане дето важи 6 месеца си е направо смешка и то гУУУУУляма  Laughing Човек в живота си има само един акт за раждане и всичко,което има в документите си в къщи си е САМО копие от оргиналния акт.Явно са решиили в Кубрат да дерат кожички  Mr. Green Отврат е тази държава. Sick Едно нещо читаво не остана.
                   Яжке,кажи какво съм пропуснала  newsm78 че вярно съм все на бегом.Като тръгна на работа ще стана по-редовна. Wink

# 665
  • Мнения: 7 458
                     Оооооо видях какво съм пропуснала  Laughing ама не съм го пропуснала , а съм забравила да отговоря на Здравчето  Laughing То все тая , де! Не мога да кажа от къде да си купи бодита защото аз никога не съм купувала от магазин.Имам колежка,която носи на ръка детско бельо от българска фирма и малко по-скъпичко е ,нооо е много качествено и аз започнах на момчетата да купувам комплекти боксерки и потничета /тениска - два са вариантите/ още от бебета ,та да не ги убиват копчетата  от долу. Laughing Толкова са удобни,че когато бяха бебета нямаше проблем с памперсите,а сега още си носят боксерките и потниците.Аз регулярно взимам по няколко комплекта.Има страхотни и за момичетата.Те са с боксерки или бикини и потничета.Пропуснах ,че за момчетата има и слипове в комплектите ,но аз взимам боксерки защото чудесно се загащват и гръбчетата не са им голи.Бодита сме ползвали най-вече с Мими ,че беше първа и докато се научим. Laughing
                     Аз пак забравих  Embarassed Здравче къде живееш ти? Да не сме съседки  Laughing и май не се сещам къде работиш  newsm78 Може и да не ми отговаряш ,ако въпросите ми те притесняват. Peace

# 666
  • Мнения: 23
Благодаря за хубавите думи! Hug
Да кажа за документите като най-прясна - не са ми искали нищо друго, освен старата лична карта, за шофьорската книжка искат и талона. Няма адресни регистрации, акт за раждане, нищо. Само личната карта, дават да си провериш данните на една разпечатка от компютъра, снимат те на място, подписваш се там и ти дават талонче за получаване. Това е всичко, не ти вземат личната карта, после като дадат новата се оставя явно. Става за 10 минути най-много.
Дано и вие се оправите лесно и бързо!
Аз отивам да пържа сом, че мъж ми купил. Laughing
Хубава вечер на всички!  bouquet

# 667
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз паспорта ми е изтекъл , ма не ми е зор за него ,
пътувам с личната карта. За него явно ще трябва да ме снимат. Crazy
Обаче за книжката трябва ли да ме фотат? Rolling Eyes

# 668
  • София
  • Мнения: 16 171
Жабката, според мене след като идваш - използвай да извадиш всички документи. снимките за всичко се правят на място в МВР по специална технология. Може пък накъде, някога да ти потрябва паспорта. СТария документ се връща при получаване на новия.
Марси, много е сладък сумиста. А Мама и кака са като сестрички.
Аз днес пострадах - сега ме боли крака при стъпалото. Както си вървях кротко по улицата зад мене две обемисти дами решили да тичат за да хванат идващия рейс. Едната/над 100 кг/ падна и ме повлече и мене. Та сега не знам навехнат ли е, сухожилие ли е разтегнато. Купих си от аптеката ластичен бинт и фастум гел. Намазах го, превързах го, но превързана не се чувствам добре. Махнах бинта, дано се оправи утре до работата.
Някакви съвети как да го лекувам у дома?

# 669
  • Мнения: 77
Момичета, благодаря, разбрах това което ме интересуваше, ще взема да отида до нашето МВР, че да разбера как стоят нещата във Варна.
Това ще стане след понеделник.

Ходих на репетиция, видяхме се, разпяхме се, уточнихме час за тръгването ни за Обзор, решихме спечелили-неспечелили, след конкурса ще отидем на кръчма в Шкорпиловци, собственост на приятел на наш хорист, а бе добра работа свършихме! hahaha
Аз имам приятелка в Шкорпиловци, тъкмо ще се видя и с нея.
Дидия беше писала, че също има приятелка там.

Марси, много сте хубави на снимките, особено сумиста и каката! Пу, пу, пу! Бързо растат децата, само здраве да е! Hug


Л  е  к  а     н  о  щ !


                   smile3524

# 670
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добра вечер!
Днес има доста маТриал Joy,темата е върнала духа и нормалното състояние. Hug
Марси,страхотни са внуците. Heart EyesМалко им е да ги захапеш.
Шпунц,ето има и други внучета.Като си казваш несполуките,напрво се успокоявам;Не съм сама значи. JoyАколко съм разсеяна,нямам думи.Честити Ви крачета.
Айша,прави студени компреси.Гледай да не посинее или направи отток.Вдигни на високо,а не да виси.Ега ти и късмета дето си изкарала.
АЗ вече съм с нови документи и единствените неща които носих бяха;документите за платена такса от банката и мед. свидетелство от личния лекар,за шоф.книжка..
Ако има промяна  в адресната регистрация,тогава представяш документ от кметството.
 newsm78 newsm78 newsm78  ?
Янче.чудя се,защо ти искат акт за раждане
Наистина,са опростили нещата,но пак има проблеми,то нямаше да е Българска работа иначе. hahaha
Много,неща прочетох,много щях да коментирам,но newsm78 нищо не се задържа в главата ми.
Сега като публикувам и ще ми светне. Laughing

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 21:16 от FURIQ_65

# 671
  • София
  • Мнения: 4 179
Ей, мЪ нА! Ако сте плакали за мен  Laughing
Да се похваля - инвестирах в нов комп. Със стария нищо не стана, но поне се запази диска.  Вече мога ва пиша бързо, а не дъ търся разните му там букви, незнайно къде сложени.
Марси, готини сте всички. Голям мъжага, нямам думи. Да ви е жив и здрав. А мама прилича на девойче. Ама как не, то тичане си трябва.
Танче, честито на дядо Стефчо на патерици. Дълго още да сте заедно и да се радвате на внуци и правнуци.
Шпунц, честито и за татко ти. Да са здрави и се подкрепят, да се радват на правнуците.
Жабче, децата са пораснали много. Чакам те на Софийска територия  Hug
Нещо се загубих в информацията, четох, четох и кво щях още да пиша  newsm78 А, де - бабешка работа  Joy
Надявам се като свърши сезона на отпуските да се появят и останалите.
За среща съм ЗА!

# 672
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Фурийка , всички май се печем на един огИн ,
ма живи и здрави да сме. Ще се оправят нещата , само да мислим позитивно.  Peace
Да ни се по наместят чакрите.  Laughing

Еееее Римар , със здраве да си ползвате новия комп.  Hug
Радвам се , че си в редиците.  Heart Eyes

# 673
  • София
  • Мнения: 1 753
  Римар,честит ти нов комп.Радвам се,че си на седянката.
  Тук съм,но нещо ми се е свила душичката.Моите планинари са някъде в Рила на палатка.Мислех,че ще се приберат тази вечер,но не си вдигат тел.,там няма покритие.А за утре знам,че ще тръгнат за Гърция.Искам да съм спокойна, но не успявам.

# 674
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яжка , не се претеснявай.  Hug
Може да са решили и таз вечер да лагеруват и утре ще
ти звъннат. Няма да се претесняваш , пази кръвното.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт