Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 662
Имам не получена поръчка от 29.06. Някой имал ли е такъв проблем до сега? Каква е процедурата от тук нататък, след като са дръпнали парите от картата?
Дано да дойде ,но доколкото си спомням,сайта не носи отговорност за поръчки пуснати с възд.поща ,абе тази дето е за 4 долара

# 16
  • Мнения: 2 652
Препоръчайте магнезий. Има ли значение цитрат, малат, аскорбат и т.н.?
Сега си купих от аптеката, ама друго си е от iHerb-a  Mr. Green


Код за 5$ отстъпка SAV680

# 17
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Записвам се да не ви загубя, а после ще дам линкове към няколко неща, които не съм видяла да са обсъждани, а съм доволна от тях... Simple Smile

# 18
  • софия
  • Мнения: 756
И аз тук.

# 19
  • Мнения: 1
Имам не получена поръчка от 29.06. Някой имал ли е такъв проблем до сега? Каква е процедурата от тук нататък, след като са дръпнали парите от картата?

didd , бих те посъветвала утре да отидеш на място в пощата и да попиташ дали няма пратка за теб. В събота мисля, че работеха до 12.30 ч. На мен така са ми се губели известията и чакам ли чакам да пристигне нещо, а то си стои в пощата.... На приятелят ми са му връщали пратка обратно на изпращача. От пощенския клон казват, че са изпратили две известия и след като пратката не е била потърсена в определен срок, я върнали обратно.

# 20
  • Мнения: 142
хайде  да попитам и аз. Щерка ми днес я заболя коремът, повръща и  е с лека температура засега 37.2. Какво да и давам? Имам коластра, кофата рибено масло, пробиотици, серрапептаза, пчелно млечице капсули, хлорела, спирулина.
Явно е вирусно ама какво може да и спре болката в корема? newsm78

# 21
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 400
wanja , търсих, но казват че няма пратка.
Някой писал ли им е до сега? newsm78

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 662
Отговарят ,аз 2 пъти ги питам за продуктите.Малко са лаконични ,но си отговарят хората

# 23
  • Мнения: 1 354
Мен веднъж ме питаха дали съм си получила поръчката(беше при въздушните проблеми и много хора от тук чакаха дълго).

# 24
  • София
  • Мнения: 1 326
хайде  да попитам и аз. Щерка ми днес я заболя коремът, повръща и  е с лека температура засега 37.2. Какво да и давам? Имам коластра, кофата рибено масло, пробиотици, серрапептаза, пчелно млечице капсули, хлорела, спирулина.
Явно е вирусно ама какво може да и спре болката в корема? newsm78
А разтройство има ли?

# 25
  • Мнения: 76
didd, аз също повече от месец си издирвах пратката от сайта (получих 2 преди нея и 2 след нея). Миналата събота отидох в пощата, от където винаги си вземам колетите и последната пратка беше на друго гише - не при колетите, а в Експедицията - там били колетите , които не са препоръчани. Оказа се, че издирваната от мен пратка отлежава от 1 месец там. Жената много ми се зарадва. Може и във вашата поща да има такова разделение. Аз съм в 1309.

# 26
  • Мнения: 1 167
А тези кодове за 5$ отстъпка как ги получавате, в смисъл само при първоначална регистрация ли и къде се получават на mail-a ли? newsm78

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 662
Ползваш код на когото си харесаш ,правиш поръчка и след като я направиш ще получиш твой код

# 28
  • София
  • Мнения: 1 326
А тези кодове за 5$ отстъпка как ги получавате, в смисъл само при първоначална регистрация ли и къде се получават на mail-a ли? newsm78
Такъв код автоматично се получава след първата поръчка. Kato si направила вече такава, за да си го видиш ще трябва да влзезнеш с акаунта си, ако не си влязла т.е въвеждаш си юзер и парола, след което кликваш върху My Account ( намира се най горе в дясно на страницата и след  което кликваш върху iHerb Rewards и там ще видиш нещо такова:
Your referral code LAV475 is active.
където кодът ти е LAV475 ( твоят разбира се ще е друг)

Kод за отстъпка 5$ при първа поръчка от iherb.com   LAV475

# 29
  • Мнения: 1 167
Значи след първата поръчка получавам код за отстъпка за 5$ които мога да ползвам при втора такава.
Има ли срок в който трябва да бъде направена тази втора поръчка.
Разбрах че поръчката трябва да е до 60$ за да платя доставка само 4$ и до опредлени грамове.
Това за безплатна доставка от 6о-8о $ важи ли още?
Искам да взема на децата разни хранителни добавки освен коластрата има ли аналог на ЕМК на Аквасорс и на АФА-та/водораслите/.
Какво е  подходящо за имуноукрепващи за деца от 7 мес до 3 год?

Много въпроси надявам се да не затормозявам никого и благодаря предварително.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт