90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №105

  • 24 134
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте,фиданки.Аз съм на този режим от 24 дни и мога да кажа,че е страхотен.Никога не ми е било толкова приятно да съм на диета.До момента имам 5 килограма минус.Много съм щастлива,въпреки че имам още много за сваляне.Днес съм на плогов ден. 3 - 2 нектарини О - диня СЗ - банан В - диня  Hug Приятен ден ви желая !!!    bouquet

# 16
  • Мнения: 30
Браво,valchetoo!Страхотен резултат!От колко кг стартира? Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 699
И аз благодаря за новата темичка  Hug Днес въглехидратен . Последните 4-5 дни задържам, но преди малко ми процапа МЦ и може би е за това .Ще се тегля в понеделник сле плодовия.

# 18
  • Мнения: 127
Честита ни нова темичка. С пожелания да я изпълним с много минуси. Жани, благодарим ти за новата тема!   bouquet

Innocent   Да ви е жива и здрава дъщеричката, с много щастие да ви дарява и всеки ден, като слънце над вас да огрява. Пожелавам и едно, прекрасно детство изпълнено с много игри и забавления.  nbirthday  Gift  party023

Днес съм на въглехидрати: з- ябълка, о- 1парче руло и 1/2 палачинка с шоколад, в-сладолед с обикновени бисквитки.
Успех на всички в борбата с килограмите.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 0
Reni Bancheva както споменах по-горе аз имам много за сваляне и може би затова резултата ми е добър.Та на въпроса ти - започнах от 95 кг.Истината е,че стимулът ми да започна тази диета беше майка ми.Тя преди една година с тази диета свали 17-18 кг.Тя също като мен имаше много за сваляне.И дори в този момент е същите килограми както и след края на диетата.Това ми беше колям стимул(дано е така и за вас момичета). Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 204
Здравейте!Аз докато се включа , то нова тема ,че и изписани две страници.
Днес цял ден бях в движение и на обяд си взех форнети с пица.Вечерях филийка с лютеница ,салатка и парч торта.
От два дена съм заготвила на 52кг. и не мърдам .Правя си експерименти и вчера и днес се теглих вечерта и учудващо,но няма разлика.
От около седмица много хора около мен ме карат да спра ,че ми било достатъчно ,но твърдо реших да си изкарам докрай.И не съжалявам защото мисля ,че е важно .Според мен последната четворка е за затвърдяване .Ще видим после как ще се развият нещата .
До последния воден постояннно варирах.То при всеки може и да е различно ,но си споделям опит ,може да ви е полезно.
Кашарел ,благодаря и на теб и за съветите които ми даваше в началото.
Много се радвам ,че съм подействала стимулиращо  на много от вас,защото и аз така започнах.
Винаги трябва да има някой стриктен Mr. Greenда дава пример.

Честито на всички с минуси!Успех утре на водните !
Аз утре последен плодов, имам диня ,пъпеш и праскови.

# 21
  • Мнения: 1 560
Аз да не всявам смут в редиците, но съм адски гладна сега (плодов ден ми е).  Трябва май скоро да си легна, за да не нападна хладилника.

# 22
  • Мнения: 37
 Hug Днес напълно съм за убиване... #2gunfire  ама пък си има повод мъкар да не е хубав... Хапнах си от всичко, но утре и в други ден само на плод и зеленчук   Wink Не се чувствам гузна, което е добре. Сега отивам пак да похапна, поне да прегреша както трябва  Joy

# 23
  • Мнения: 463
Аз да не всявам смут в редиците, но съм адски гладна сега (плодов ден ми е).  Трябва май скоро да си легна, за да не нападна хладилника.
И аз и аз и аз  Embarassed.... ГЛАДНА СЪМ!!! ГЛАДНА СЪМ!!! ГЛАДНА СЪМ!!! ИСКАМ ДА ЯМ!!! (това го написа стомаха ми).....
Почвам да го мразя този плодов - все съм си гладна.... и за вечеря беше диня - май трябваше да е домат или краставица, защото съм освирепяла от динята сега.... Confused
Да се похваля - вече ИТМ-то е под 25  Embarassed повод за радост ми, въпреки че е висок поне не се води да не съм с наднормено тегло.... И мазнините ми вече са границите на нормалното.... но съм гладна след този плодов... как ще изкарам до утре на обяд направо не знам... Лека от мен! Hug

# 24
  • Мнения: 3 453
   Момичета какво ядете в тоя плодов ден та сте така зверски гладни?Да не карате на по 1 парче диня и две ябълки?!Ядки ядете ли?Плодови салати?Сушени плодове?В плодовия може да се яде през 2часа.
  Аз преди да започна във вторник смятам утре и понеделник да си направя два плодови дни заради луната и да се попречистя малко че съм много подута, задържах много вода от тия горещини и МЦ чакам и нямам търпение утре да си хапвам плодове и да ми е леко.

# 25
  • Мнения: 1 560
Ами то аз съм си виновна, ама наистина за цял ден съм яла парченце пъпеш, една праскова и един банан. Хич не се сетих за ядки и сушени плодове. То наистина това си е жив глад   ooooh! За другия плодов ще съм подготвена.

# 26
  • Мнения: 463
О, аз ядох, при това доста - 500 гр диня, 300 гр пъпеш, 2 домата, 1 краставица, 1 чушка, 30 гр суров сусам, фреш от лимон и портокал и сега вия от глад... много съм лакома явно.... Embarassed трябваше да завърша с 2 домата вместо динята - само ми пристъгва стомаха от нея.... лягам, че не се издържа вече

# 27
  • Мнения: 3 453
Withy, ще свикнеш, другия път си хапни 100те грама ядки Peace

__EtnA__ , ти си го каза, другия плодов недей прави така Wink

# 28
  • Мнения: 25
Здравейте фиданки, включвам се в  темата. Аз стартирам от днес режима за цял ден - З- ябълка, О- пилешка пържола със салатка и филийка хляб, СЗ- праскова, В - пилешка пържолка със салатка. Малко множко, но ми е първи ден и все още кърмя, заместили сме само едно ядене с твърда храна и като ме изцока малкия smile3504 голям глад ме мори. Имам да свалям мнооого - 25кг. не се надявам да стане с първите 90 дни, но на 10тина ще съм доволна при все,че кърмя и ще избягвам водния ден. Лека вечер на всички   Sleeping

# 29
  • Мнения: 127
ELITA_D   - добре дошла в отбора. Пожелавам ти много минуси и много повече от минус 10кг.   bouquet
Според мен менюто ти е идеално, особено, като се вземе в предвид и факта, че си кърмачка. Може би и плодовият ти не е хубаво да е изцяло плодов. Не се притеснявай, ще имаш много време, да направиш режима по точните му правила. Само по себе си е достатъчно, че започваш, някакъв режим, така че, смятам че ефект ще има, дори и да не спазваш всичко на 100%. А и хормоните ти в момента са повечко от необходимото. Гледай ти и бебчо да сте добре, а с килограмите, ще се пребориш, ако не сега, то следващото завъртане на режима.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт