Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 34

  • 27 678
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1
Ваня,прекрасно е!А от клипчето което постна ни става ясно кой от двамата е по-подходящ за Туба-френч момчето!

# 16
  • Мнения: 0
Брехх, аз загубих темата ни, търся старата, а вие вече сте тук Joy
Малко спамче, но да сложа и тук връзка към филма Романтична комедия в бокса.
Днес видях, че са го сложили там със субтитри и вече оспамих другите теми. Joy
Да е жива и здрава Алис, че го препоръча, супер свежарско филмче, гледайте го, love история е !
Няма да преписвам 16 линка отново, та слагам връзка към моя пост 388 в друга тема,
където наредих вече линковете към частите.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512099.new#new

                      

# 17
  • Мнения: 56
Е много му се кара Муратоджа на момичето,що рев,що чудо. hahaha Joy Joy

# 18
  • Мнения: 2 154
Кофти история, няма какво да коментираме! newsm78
Джансел си призна без бой къде е ходил, а Туба се запъна като магаре на мост и ич не ще да си каже къде е била!  newsm78
И сега да почваме да гадаем ли?  newsm78
Туба сама ли беше някъде, с родителите ли, със Сами ли или с Джансел?
Аз залагам на това, че е била някъде сама. Хайде да го видим нашият вестник ШОУ каква новина ще ни пусне тия дни! Нали изпрати Туба и Сами в Италия, че чак ги ожени! newsm78

# 19
  • Мнения: 56
Брехх, аз загубих темата ни, търся старата, а вие вече сте тук Joy
Малко спамче, но да сложа и тук връзка към филма Романтична комедия в бокса.
Днес видях, че са го сложили там със субтитри и вече оспамих другите теми. Joy
Да е жива и здрава Алис, че го препоръча, супер свежарско филмче, гледайте го, love история е !
Няма да преписвам 16 линка отново, та слагам връзка към моя пост 388 в друга тема,
където наредих вече линковете към частите.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512099.new#new

                      

Много свежо филмче и аз съм го гледала.Супер е. newsm10 newsm10 newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 1
Момичета, да почерпя, че синчето ми току що ми съобщи: от есента е студент.Събитието в случая обаче е не, че се е класирал, а че за изпита решава задачи само една събота и неделя #Crazy #Crazy #Crazy Какво става с българското образование?! Mr. Green newsm78  Наздраве!

# 21
  • Мнения: 167
За авторката на темите ни и за момичетата които превеждат, редактират, компилират и правят запленяването тотално Hug

# 22
  • Мнения: 2
Хайде да го видим нашият вестник ШОУ каква новина ще ни пусне тия дни! Нали изпрати Туба и Сами в Италия, че чак ги ожени! newsm78
Ауу, не! hahaha Joy Как само си измислиха, че щели да ходят да се женят тайно!  hahaha Joy newsm62
Така и така сме на 9 епизод

Няма такива очи просто! Flutter
Между другото на този разговор между Хасрет и Несрин, мама така дипломатично изманипулира Хасрет да се върнат, че чак Наполеон би й завидял! hahaha
Ниобче, честит ти студент! newsm51 smile3525 Да ти е жив и здрав, и дай Боже да направи магистратура след време! Мерси за почерпката! Hug
МелинаМел, отдавана не съм те виждала насам! Peace

# 23
  • Мнения: 2 154
Момичета, да почерпя, че синчето ми току що ми съобщи: от есента е студент.Събитието в случая обаче е не, че се е класирал, а че за изпита решава задачи само една събота и неделя #Crazy #Crazy #Crazy Какво става с българското образование?! Mr. Green newsm78  Наздраве!
Честито! Да ти е жив и здрав сина! Сега ще чакаме след 4 години да почерпиш за бакалавърска степен, после за магистър! Не го мисли българското образование, синът ти е умно момче!

# 24
# 25
  • Мнения: 167
Ниобче, да ти жив и здав студента, а на теб гърбина яка и порфейл пълен Hug

# 26
  • Мнения: 56
nioba,
Честито да ти жив и здрав. newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501
Много късмет в живота му пожелавам. newsm17 newsm17 newsm17

# 27
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 28
  • Мнения: 167
Няма такива очи просто! Flutter
Между другото на този разговор между Хасрет и Несрин, мама така дипломатично изманипулира Хасрет да се върнат, че чак Наполеон би й завидял! hahaha
Ниобче, честит ти студент! newsm51 smile3525 Да ти е жив и здрав, и дай Боже да направи магистратура след време! Мерси за почерпката! Hug
МелинаМел, отдавана не съм те виждала насам! Peace

 Да, мила, залуднах от работа (нали вече ми викат Минка-справката), и така ще е до края на автуст, но ще си покрадвам служебно време поне да ви чета Shocked

# 29
  • Мнения: 2 154
Лийче, Несрин наистина е манипулатор, но това си е изкуство.   Joy Joy Joy
Тя като част от висшето общество трябва да го владее. Мурат също много добре манипулира майка си. Как я принуди да приеме Хасрет в конака, макар че е сестрата на крадеца!   hahaha

Общи условия

Активация на акаунт