Да са ни честити борбените Алекс, Камен, Вал и Вики! (АВГУСТ)

  • 25 714
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 361
Малко време ми остана и за форума Crazy

Първо да почерпя за здравето на моята майка и братчето ми.Днес и двамата а рожденници Heart Eyes


Честито и на всички ученици  bouquetЛелка,Яна  bouquet

# 691
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Честито на всички ученици.
 Момичета, току що се сетих, че в градините започват тържествата на които пресустват и родители, а аз няма да мога да присъствам на нито едно  newsm45 newsm45 newsm45 много ми е мъчно, малкия ще се чувства ужасно различен и самотен  Cry пропускам толкова красиви и важни моменти заради биологичния  Cry Cry Cry
 

# 692
  • Мнения: 1 554
Бобче,аз водя Теди при Капинчева много съм доволна Peace

# 693
  • Мнения: 79
Честит първи учебен ден на Теди и Мария-Габриела! Нека всеки следващ да изпълнен със същото нетърпение, веселие и красота! Hug

Ади, честити рожденници! Да им е светло, спокойно и радостно в душиците! Hug

И Калинката от днес е ученичка! Heart Eyes Толкова трогателна беше във вълнението и радостта си. И чао не се обърна да каже. Влетя в групата и в...живота...  Joy

# 694
  • София
  • Мнения: 3 842
Лелка, да е честит първия учебен ден на Теди. Много успех и шестици й пожелавам Peace. Много е красива Heart Eyes.
Ади, да са ти живи и здрави рожденниците  bouquet.

Момичета, от 5 или от 6 годишна възраст последно решиха да е предучилищната?
От близо 2 месеца не съм гледала бъл. ТВ, а по новинарските сайтове нищо не открих и не знам какво да очаквам като се приберем - дали хлапето ще е предучилищна или ще си е 3 - та група. Не, че сега има голямо значение, но аз по отрано да си знам Mr. Green.
Приятна вечер   bouquet.

# 695
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Кърли, честита ти ученичка и на теб! Не само шестици, а и много поводи да се гордееш да ти дарява! И да открие онова зрънце вдъхновение, което ще я води оттук-нататък в живота! Hug Hug Hug
Ади, да са ти щастливи, здрави и честити и двата рожденика и още много рождени дни да празнуват!  bouquet
Меги, не страдай, душко. Важното е, че има теб и обичта ти. Всичко останало е временно. Hug Hug Hug

Сега накратко разказчето. Тържеството било много хубаво, разказаха и двамата. При нас по принцип родители не присъстват на това тържество. То си е само за децата. Големите от предучилищната група - тази на Теди и другата, пели песнички на сцената, а по-малките били в публиката. Имало клоун, който ги забавлявал. На финала - детска дискотека и танцували всички. Най-накрая от градината подарили на всяко дете подаръче - разни книжовни нещица и сладкишчета. И двамата обаче бяха във възторг от новите си стаи, от срещата с приятелчетата и т.н. Кеф голям. Grinning

# 696
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Ади малко на патерици, но  Rolling Eyes  да са ти живи и здрави рождениците   bouquet
Кърли представям си я прекрасната Калинка  Flutter
Той и моето буболече така влезе, ама после станало лошо  Tired Като си го взехме на обяд очите му бяха толкова червени от рев, все едно са го били  Cry Днес вече знаеше за какво става въпрос и ревна от вратата още. Днес ще отидем по-рано да го вземем, дано да не е плакал много  Praynig Ох, много ми е свита душичката  Tired предполагам на всички е така и просто трябва да мине време, за да свикне  Rolling Eyes
Лулумба те твоите сладурковци още от първия ден са го ударили на купон  Sunglasses Е, как няма да им харесва  Wink
Мегита spoko

# 697
  • Мнения: 79
Здравейте  Hug
Ади малко на патерици, но  Rolling Eyes  да са ти живи и здрави рождениците   bouquet
Кърли представям си я прекрасната Калинка  Flutter
Той и моето буболече така влезе, ама после станало лошо  Tired

Даааа... Sad Тази нощ бълнуваше и проплакваше насън. Докато е будна е много ентусиазирана и спокойна, но душицата й го изживява. Няма как да е иначе. Непознати хора, самотно креватче без гушкане в него... Sad Иначе не плаче. Стяга се и се държи. Същото е било, докато сме били на почивка, казват бабите. Странно буболече е тя... Flushed

Ето ни и в снимчици:
тук
и тук
и тук

Последна редакция: чт, 16 сеп 2010, 09:57 от Curlicue

# 698
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Кърли, прекрасни са момичетата! Hug Hug Hug
Ние пък тази сутрин имахме лек екшън в градината. Сашковата група тъкмо се прибираше от обичайната си гимнастика на двора, когато влязохме във фоайето. Картинката бе следната: една учителка опитва да събуе, обуе и съблече 30 деца, 50% от децата подсмърчат, 30% откровено реват на глас за мама, тате, баба и прочее роднински тела, 28% са вече готови за влизане, но стоят в дъното на стълбите, треперят, на път са и те да зареват и не смеят да се качат нагоре, защото 2% или иначе казано 2 броя бандити са запретнали ръкави по средата на стълбите, бият се помежду си, съответно ступват здраво всеки, осмелил се да приближи и изобщо са обявили въпросното място за собствена територия. Crazy Пълна лудница. Учителката се притесни ужасно, мъжа ми опита да укроти двамцата, ама те си знаят своето, аз и Теди взехме да успокояваме изплашените зайчета в основата на стълбата. Добре, че се появи едната от сестрите от яслената група. А тя си ги знае, нали доскоро цялата група бе при нея. Само им скръцна със зъби на дваминката и веднага се изнесоха. Групата въздъхна облекчено и се качи най-после нагоре. А горката им учителка така се притесни, взе да се извинява за суматохата... В цялата тази история наш Сашо се чудеше какво да прави: да реве с останалите или да стои плътно до нас. Накрая избра втория вариант. То, пак добре, че не му хрумна вариант, в който да се присъедини към борците за стълбищна свобода.  ooooh!

# 699
  • Мнения: 25
 Добро утро  Hug
АДИ, малко на патерица ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАМЧЕ И БРАТЧЕ   bouquet
Или -  spoko  - и аз бях така на 1 септември като я пуснах дребка, орева цялата градина, а на следващият ден даже не се обърна да ми каже чао  bye Вчера примерно се е промъкнала тайно от нейната площадка, до тази на кака и, която е в предучилищната в същата градина  #Crazy Абе Лъвче, какво да го правиш  Simple Smile
Кърли - страхотни тарталетки си имаш  thumbsup
Лу - и при нас тържеството така мина, без родители, големите изнасяли  "концерт" на малките имало и някаква фея, която веднага била разконспирирана, че е госпожата от 3 група. Joy Нека все така с кеф да ходят. А Тедка в градината е на предучилищна нали?  newsm78  Ама голям екшън бе тази сутрин, само  #2gunfire липсват  ooooh!
Мегита - майката си е майка, дали е при детето си или я няма.Мен ме отгледа баба и майка я виждах в месеца веднъж, а понякога и по-малко, но това не ми попречи да си я обичам  newsm53
Бобче - да не е дошло време вече за събитието  Heart Eyes

# 700
  • София
  • Мнения: 3 842
Здравейте  Hug.
Кърли, много са ти хубави и двечките  Heart Eyes.
Или, дано Яни бързо се адаптира Praynig. Дани беше същия. Първия и втория ден тръгна с желание, а останалите 3 влизаше с рев. След това свикна и оттогава да е имало само няколко  дни в които да не е искал да ходи. Сега през ден два ме пита, кога ще се прибираме в София, за да ходи на градина.
Вася, браво на Лъвчето, че вече е свикнало с новата обстановка и не плаче Peace.
Лу, много хубаво са се сетили да организират такъв празник за децата. Браво на персонала на градината Peace. В градината на Дани миналата година нямаше такива неща, предполагам, че и сега е било така. Малките (3 годишните) от вратата ги дръпваха учителката и лелята, набутваха ги в стаята и казваха на родителите да си тръгват, за да не се разстройват децата. Да им имам подхода ooooh!.

Ще свършвам, че трябва да извеждам диванетата. А тук е поредния дъждовен и студен ден и единственото което ми се прави е да си седя на топло, а не да тичам на студа подир хлапетата, но никой не ме пита какви са мойте желания  Whistling.

# 701
  • Видин
  • Мнения: 685
Честито на всички празнуващи напоследък  bouquet
Марти, това, което знам аз е че тази и другата година все още не е задължителна предучилищната от 5г, а от 2012 вече ще е. До тогава са дали срок на общините да се подготвят. И доколкото съм разбрала предучилищната ще е само по училищата, вече няма да има в градините. Т.е. нашите слънца ще са опитните зайчета, защото те 2012г. ще навършат 5. Ако не съм права ме поправете, защото и аз съм малко като в тъмна Индия Tired

Момичета, я споделете на кое дете му вадиха 3 сливица? Как мина всичко? Много ми е притеснено, защото и на нас ни предстои може би другата седмица. Правихме снимка и се оказа, че има уголемяване в предпоследна фаза и е хубаво в най-скоро време да се махне. И да питам от тогава продължава ли да боледува? Марти от както е на градина има 3 ангини и 5-6 пъти е пил антибиотик. Общо взето 1 седмица е на градина след това 2 е на антибиотик, и после всичко пак отначало.
Извинете ме ако съм ви отегчила, но наистина ми свито сърцето Sad

А сега да се похваля, че се дипломирах и започнах работа в Териториалното поделение на Български поще във Видин. Това е новото при нас. А и другото ново е че Марти започна в нова градина, тук изкарва по 2 седмици без да се разболее, е все още свиква с деца, госпожи, и малко мрънка сутрин, но и това ще отмине. Сега ми е на грижа ваденето на сливицата.
Отново извинете че се отплеснах Blush

# 702
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Вася, в предучилищна в градината е Теди, да. Grinning
Марти, от градината винаги им правят тържества, за най-различни поводи. Те са винаги и само за децата, а за родителите има един път годишно плюс традиционните открити уроци по извънкласни предмети. В това отношение ни е много добра и оправна директорката. Винаги заделя пари за такива неща от бюджета на градината. Подаръчетата не са от пари, събрани от родителите, а от самата градина идват. А за тържествата от години работят с една театрална трупа. Актьорите изнасят всеки месец тематичен спектакъл или куклен театър, в който винаги има някаква поука, а така също поемат ето такива тържества. Най-интересно несъмнено обаче е завършването. В нашата градина има традиция да се прави градински бал. Тоест "абитуриентите" се обличат с истински тоги и на тържество в двора връчват на всеки поотделно диплома за завършване на градината. Вечерта си имат бал в заведение, на който присъстват и родителите. Балът е с плодова салата, торти и изобщо детско меню, детска дискотека и разбира се, специални тоалети. Mr. Green
Ния, честито дипломиране и работа, да ти носи много парички и късмет! Peace И честита нова градина на Марти!  Hug За сливицата не мога да помогна с инфо. Thinking

# 703
  • Мнения: 287
Сонитка! Hug Hug Hug Честито ,мила!Толкова се радвам за теб!  bouquet Леко бременеене и сладко бебче в розово в края на април!
Фети ,да знаеш ,че скоро те сънувах бременна с близнаци и ти повтаряше : "Не мога да повярвам ,че Господ изпълни молбата ми!" Чак плаках насън от умиление и се събудих. Laughing Пожелавам ти го от сърце ,когато му дойде времето!
Ния ,задължително ли е това вадене?Децата боледуват и след като им се отстрани третата сливица.Освен това тя отново може да израстне.На нас пред 10 дни ни бяха назначили час за консултация с хирург уши-нос-гърло.Познай дали отидохме? Wink Вместо това се консултирахме с хомеопаткта ни и третата сливица вече чувствително се прибра -не се чува онова леко похъркване.Успех ,каквото и да решите!
Бобче ,ние ходим при Хаджиева и сме страшно доволни!Вдига телефона си по всяко време на денонощието и е много отзивчива.За Капинчева ,знам ,че Морска е много доволна от нея ,но ние имахме кофти спомени.Първо ,че нито веднъж не ни излекува ,второ ,че ми чете конско ,че детето ми е на година и половина ,а аз още го кърмя и той още е с памперс! Shocked Не мога да й простя тежките думи! Crossing Arms Добре ,че мъжа ми беше с мен ,та да й обясни що е Ла лече лига и до колко години съветват да се кърми. Naughty

# 704
  • Мнения: 564

Фети ,да знаеш ,че скоро те сънувах бременна с близнаци и ти повтаряше : "Не мога да повярвам ,че Господ изпълни молбата ми!" Чак плаках насън от умиление и се събудих. Laughing Пожелавам ти го от сърце ,когато му дойде времето!

Laughing Laughing Laughing Laughing  Hug Hug Hug Hug Hug

Ще я видим тази работа Wink

Общи условия

Активация на акаунт