LaRedoute.fr - 166- Големите намаления - 25.07 - 31.07

  • 50 218
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 21
lady1, преди няколко дни имаше голям "дебат" за вторите дънки и "старите" им джобове... Joy Ако се бъркам нещо, да ме поправят! Иначе не мога да дам мнение, нямам нито един от двата чифта!

# 1 396
  • Мнения: 36
Според вас това 36 май-малкото ли е или отговаря на номерацията на дънките??? http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-5-poches.aspx?productid=3 … e=1&pos=8_n_n
Защото за този модел пак на МЕКС http://www.laredoute.fr/vente-pantalon.aspx?productid=324157493& … e=4&pos=1_n_n  е пояснено, че 36=46

# 1 397
  • Мнения: 63
момичета имам един въпрос-имам поръчка от 26.07.която падна на 9.60е след изчерпани артикули а в суивито ми е  статуса е Preparation colis-ТОВА ЗНАЧИ ЛИ, ЧЕ ЩЕ ДОЙДЕ

 В Remboursement няма нищо. ooooh! newsm78 парите са дръпнати или само блокирани от картата ooooh!

# 1 398
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
ЕЕЕ,тия направо ме вбесяват всичко са ми отказали  от снощи само една калъвка за 1 евро са ми оставили=1.10 ,не мога да разбера за какво пускат тук разни неща и после ги отказват.Да не ги пускат вообще ,че много се ядосвам и ще им пратя по един  пистолет,ееее че са смотани #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Ани на теб чаршавите от нощес  фактурираха ли ти ги?
На мен са ми написали срещу артикулите които са ми ги отказали Epuisé depuis le 02.08.2010  ,което го разчитам че са свършили на 2-ри как така,че май ми се види ,че са напред с времето във Франция??

# 1 399
  • Мнения: 685
 Joy Сиси, от 8 са ми оставили 1 чаршаф, явно са преценили, че няма как да се завия с всичките на 1 път  #2gunfire ...пак ще се пробвам, ама откажат ли ми друго, поръчка над 9.90 няма да видят  Crazy иначе на тази, останала 2 и нещо си гледам са я минали през ПП по статус, не съм проверила в профила там, но после ще хвърля поглед, не ми се вярва да е минало плащането, поне ден-два се влачат винаги.
Перденцата още не са ми ги обработили от днес, да видя там как ще е.
Пердетата съм пуснала 3 и 2, докато чаршафите имах по 1, 3 и 4бр, оставили са ми само едната бройка.

Лейди, малко на сляпо, но това, което мога да дам като мнение:
1. Актив дънките ми са точен номер към по-горен. Значи нося 42/44, дънки Актив имам 44 и са ми добре, дори свободни, друг вид са обаче, не точно тези Wink

Вторите дънки си мисля, че са леко уголемени, ето какво имам като инфо от Айви:
талия - 44см; ханш - 54см; дълбочина - отпред 27см; ширина бедро - почти 28см.

Фабия, парите могат и повече дни да останат само блокирани, за другото не знам  Blush френски не отбирам.

# 1 400
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
На мен и 1бр не са ми оставили тия шменти капели,че ми иде чак да им ударя по една кукувица,за какво се правят на две и половина,и са написали,че са се изчерпали на 2-ри август,ако може това някой да ми го обясни,че нещо не разбирам,нали сме още юли или греша

# 1 401
  • Мнения: 685
 Confused Сиси  Hug
Иначе не са наред с времето още от преди.
А тоя филм съм го гледала на зимните намаление с изчерпан уж артикул и появил се после в сайта като линк, та дни по-нататък свободно го имаше, ама мене ми го отказаха  #2gunfire Накрая увеличиха цената и тупнаха въпросната тениска към основната колекция с невъзможност да се намали с нищо  #Cussing out

# 1 402
  • София
  • Мнения: 2 296
Е,Ани,ти нали знаеш,че трябва до слагаш по 1 бройка в кошницата,иначе ги отказват...

Его едно сутиенче за 1 евро за фини дами  Mr. Green

# 1 403
  • Мнения: 390
sisipisito , подкрепям те- за тия чаршафи не ставаме от ком и ми иде да им напиша писмо, че направо се подиграват с нас. Пък щом не им се дава,  да не ги пускат?
Тази вечер почиват, нали така беше?

# 1 404
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
сега мисля нова тактика да им приложа на франсетата,че и те по-големи тарикати от нас и взе да ми писва да се надиграваме ,тоя филм е като някаква драма с елеменети на психо трилър,психясах всяка нощ и всеки ден да дебна  и на края ,че ще взема да им бия по един шут

# 1 405
  • Мнения: 7
Ще ме извините за въпроса отново, но някой дали е поръчвал от тези http://www.laredoute.fr/vente-boots-dessus-cuir.aspx?productid=3 … mp;sizecode=00042 , виждам че са естествена кожа и ми се иска да поръчам, но от прословутите 11 еврови взех 42 и са ми мн малки, поне с номер, номер и половина са по-малки и незнам дали и при тези няма да е така. ......

аз ги получих тази седмица, харесвам си ги. и да верно са ест.кожа ама миришат много особенно и са на терасата да се проветряват... като размер аз нося между 39 и 40 взех си 40 и са ми добре. не стават за люта зима ако се надяваш да ги поносваш и тогава, по скоро са за есен и топла и суха зима. това в горната част е на дупки и без подплата, докато другото без дупките си има нещо като дунапренче. ако и др. те интересува, насреща съм Simple Smile

# 1 406
# 1 407
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Да побутна малко въпросите си - получих две писма. Едното е
Nous n'avons pas reussi a debiter votre compte pour le mfntant de 6.80 E. Du fait que l'envoi ne peut se faire en contre - remboursement, la commande a eteannulee.
Второто писмо е
Notre servise des expeditions a du annuler lénvoi du colis 186 60855370. En effet, nous návos pas pu debiter votre compte bancaire et nous ne faisons pas d'envoi contre-remboursement dans votre pays. Je vous presente mes excuses et vous invite a renouveler vous instructions. Je reste a votre disposition et vous prie de recevoir, cher Monsieur, mes meilleures salutations.
Имаш две анулирани поръчки....

В този случай ще ми върнат ли парите автоматично, и двете не са през Пей пал  Sad. Трябва ли аз да направя нещо за да ги върнат?

# 1 408
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Някой да е получавал тези панталонки на Стела Макартни?

http://www.laredoute.fr/achat-les-aubaines-aubaines-sport-sport- … geno=2&ros=19
   
Успях да ги пусна,но дали ще ги получа е друг въпрос. Веднага изчезнаха
Споделете как са размерите - уголемени, умалени  Не спират да ме ядосват тези французи


Аз ги получих,страхотни са,изпипани отвсякъде,според мен са един номер умалени,защото аз нося 40,а тези са 42 и ми заспаха.

# 1 409
  • Мнения: 5 790
Абе мацки, толкова ли е трудно да видите поне 2 поста над вашия???? Или поне датата на темата, в която пишете?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт