Как се получават пари чрез Paypal?

  • 3 215
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1

Интересува ме, ако искат да ти преведат пари през Paypal как става това - как ще се получат, каква лична информация трябва да се даде за профила, доколко е сигурно. Не съм хич в час с онлайн плащанията! Неща, които трябва да се знаят - възможни изамим, злоупотреба с лични данни и под.?

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 796
Трябва да имаш регистрация на кредитна или дебитна карта в Paypal. Парите се получават на нея съответно.

# 2
  • Мнения: 130
Получанат се в пейпал акаунта, а после трябва да си ги прехвърлиш към картата, за което има такса. към банкова сметка от България не става.

# 3
  • Мнения: 111
а към дебитна карта издадена от българска банка става ли?

# 4
  • Мнения: 130
не знам честно казано, винаги съм го правила към кредитна. но, ако картата може да се регистрира в пейпал би трябвало да може.

# 5
  • Мнения: 2 448
не знам честно казано, винаги съм го правила към кредитна. но, ако картата може да се регистрира в пейпал би трябвало да може.

Да, първо трябва да се убедиш, че Paypal ти приема картата, защото не става с всякаква. Особено за дебитна  не ми се вярва.

# 6
  • Мнения: 796
а към дебитна карта издадена от българска банка става ли?

Става с дебитна. Моята е Visa на ПИБ Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 535
Получанат се в пейпал акаунта, а после трябва да си ги прехвърлиш към картата, за което има такса. към банкова сметка от България не става.

Как става това прехвърляне? Очаквам да ми върнат сума от ел. магазин... Сумата не влиза ли директно в картата  newsm78

# 8
  • Мнения: 130
О да, ако ти връщат пари отиват директно в картата. Но ако някой ти прати от своята карта отиват в баланса.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 535
Много благодаря за инфото   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт