Трябват ми спешно ампули Омнадрен

  • 12 466
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Марс
  • Мнения: 439
Това лекарство ли е?
Извинете за тъпия въпрос,но когато исках да проверя за какво става дума....загубих и ума и дума.
Малко нещо на опиат или наркотик ми го докарва.

Да лекарство се води за хора с операции на половата система и с други заболявания, но в България а и не само го използват културистите за да се "зобят" както те обичат да казват.

# 16
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Това лекарство ли е?
Извинете за тъпия въпрос,но когато исках да проверя за какво става дума....загубих и ума и дума.
Малко нещо на опиат или наркотик ми го докарва.
Grinning

Togava pitai chichko Google kak se lekuva Hypogonadismus

# 17
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Здравейте отново!
Както писах в Германия има само един регистриран препарат в ампуларна форма- Андроген и той е Тестостерон-3-Oxoandrosten 4- Derivat.
Според мен е същия препарат , но Евчо се притеснява да не направи грешка в желанието си да помогне на братовчед си.

Много моля, да се притече на помощ фармацевт.
Ще е прекрасно, ако владее немски и се изкаже по- въпроса.

# 18
  • Мнения: 7 605
Писах и в темата на мамите от Турция, но без резултат...повдигам темата дано някой откликне Tired

Питай и в темата за Ол Инклузив в Турция, в подфорум НА път..., всяка седмица някоя форумка заминава за там на почивка  Peace

# 19
  • Марс
  • Мнения: 439
Значи гледахме с една аптекарка справочника и има две наименования - Сустанон и Органон, утре евентуално ще прочета и съставките, че това отнема повече време за да сравня нещата.

# 20
  • Мнения: 349
А инжекции не вършат ли работа?

# 21
  • Марс
  • Мнения: 439
А инжекции не вършат ли работа?

Да, ние точно инжекционната форма търсим.

# 22
  • Мнения: 349
Много бих искала да ти помогна, знам, че миналата година се вземаха с рецепта, без проблем, но сега явно нещата са по-различни. ние купувахме Омнадрен на Джелфа (Jelfa) i te sa 5 ampulki w edna kutijka, дори не бяха много скъпи, но явно сега е станало нещи и ги няма. Аз ще проверя дали мога да намеря нещо останало.ние ги ползвахме като лекарство, но доколкото знам фитнесджиите го ползват много, пробва ли да отидеш до някой фитнес да ги попиташ?

# 23
  • Марс
  • Мнения: 439
Да пробвах при фитнесджиите и по сайтовете, има само заместителите както съм писала по горе Tired

# 24
  • Мнения: 0
имам към  newsm78 25 ампули омнадрен
намирам се в Пловдив
телефон за връзка 0898790719
http://prikachi.com/images/18/2382018w.jpg

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 17:15 от ilio

# 25
  • Мнения: 0
  Здравейте , аз съм дългогодишен състезател по силови спортове и треньор в тази област , като имам доста голям опит с медикаментите . Регистрирах се специално , за да Ви помогна и се надявам да успея . Препаратът , който търсите лиспва от известно време от аптечната мрежа и както по всичко личи , скоро няма изгледи да се появи отново . Това , което мога да Ви посъветвам е да използвате турският препарат Сустанон 250 , произвеждан от фирма "Органон" , който се продава сравнително лесно в аптеките на Турската ни съседка . Като състав и активни вещества е същият като Омнадрена - съдържа естери на тестостерона и работи по абсолютно идентичен начин . Същата работа ще ви свърши и сръбският Тестостерон-енантат произвеждан от фирма "Галеника" в Сърбия , при него активната съставка също е тестостерон , но е само естерът "тестостерон енантат" , но той работи аналогично и инжектиран веднъж , работи сравнително дълго време в тялото и няма нужда от по-често инжектиране . Лично аз Ви препоръчвам вариантът "Турция"  - препаратът е абсолютно същият .

# 26
  • Мнения: 230
намерихте ли Thinking

# 27
  • Марс
  • Мнения: 439
Да намерих 12 ампули, ще ни стигне за година.

# 28
  • Мнения: 0
Моля всички, които имат Омнадрен и могат да отделят една или повече ампули да ми пишат. Изключително важно и спешно е! Благодаря ви! Плащам десетократно и повече над цената!  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 29
  • Мнения: 122
А, на теб, за какво са ти необходими?

Общи условия

Активация на акаунт