Трябват ми спешно ампули Омнадрен

  • 12 441
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
А, на теб, за какво са ти необходими?

Здравей, необходими са с медицинска цел, определено не за някой фитнес маниак, който да ги ползва да си напомпа самочувствието, а хора като моя познат направо гният без това лекарство.  Sad
Дано не е прозвучало заядливо към теб, просто се ядосах само по себе си.

# 31
  • На брега
  • Мнения: 1 482
А, на теб, за какво са ти необходими?

Здравей, необходими са с медицинска цел, определено не за някой фитнес маниак, който да ги ползва да си напомпа самочувствието, а хора като моя познат направо гният без това лекарство.  Sad
Дано не е прозвучало заядливо към теб, просто се ядосах само по себе си.
Щото и на мен "ми замириса"  с това изказване
Цитат
Плащам десетократно и повече над цената!
Mr. Green...

# 32
  • Мнения: 0
А, на теб, за какво са ти необходими?

Здравей, необходими са с медицинска цел, определено не за някой фитнес маниак, който да ги ползва да си напомпа самочувствието, а хора като моя познат направо гният без това лекарство.  Sad
Дано не е прозвучало заядливо към теб, просто се ядосах само по себе си.
Щото и на мен "ми замириса"  с това изказване
Цитат
Плащам десетократно и повече над цената!
Mr. Green...


Много ли ти е смешно с това замириса? Явно ти е забавно. Ами на мен и човека, който се нуждае не ни е толкова забавно, но се радвам, че се забавляваш. Когато си в нужда ти няма ли да напишеш, че си готова да платиш нещо, независимо от цената? Замирисало ...ми ок. Ок..

# 33
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Не ми е смешно, извини ме! Просто ми се стори съмнително потребител, който се регистрира за да предлага десетократно по-висока цена за въпросният продукт, при положение, че нагоре хората посочиха доста по-евтини и достъпни (и легални Wink) начини на търговия с него! Пак се извинявам, ако наистина си в нужда, а това не е "кукичка". Просто в сайта, който мъжът ми посещава 5-6 човека "изгърмяха" за търговия...

# 34
  • Мнения: 0
Не ми е смешно, извини ме! Просто ми се стори съмнително потребител, който се регистрира за да предлага десетократно по-висока цена за въпросният продукт, при положение, че нагоре хората посочиха доста по-евтини и достъпни (и легални Wink) начини на търговия с него! Пак се извинявам, ако наистина си в нужда, а това не е "кукичка". Просто в сайта, който мъжът ми посещава 5-6 човека "изгърмяха" за търговия...

Ок, нп, и аз реагирах остро.

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте,
аз също дълго време търсих Омнадрен и няма как да не се включа в тази тема. Вече има Омнадрен в аптечната мрежа  Simple Smile, но е с малко по -висока цена за ампула -4.20 лв.  Confused

# 36
  • Мнения: 0
Здравей, къде има омнадрен, в кой град?

# 37
  • Мнения: 122
Здравей, къде има омнадрен, в кой град?
Ако ги има в един град, значи ги има в цялата страна, в противен случай, просто локалните търговци не желаят да ги поръчат.

Общи условия

Активация на акаунт