Кой е филмът? 7

  • 21 327
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Далече
  • Мнения: 438
Той има жена и син тинейджър.

Видеокасетите съдържат запсиси на него и семейството му записани тайно от улицата.

Не е Дейвид Линч Simple Smile

# 46
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Скришна игра

http://www.imdb.com/title/tt0387898/

# 47
  • Далече
  • Мнения: 438
Да, вселена ти си.

# 48
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Един розов пощенски плик без подател връща главния герой в спомените и го изпраща на пътуване с няколко срещи.

# 49
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

По препоръка на своя съсед и единствен приятел, на всяка от 4- те срещи той носи букет с розови цветя и се оглежда за пишеща машина.

# 50
# 51
  • Мнения: 186
С помощта на Google, верният отговор е Broken Flowers (2005).
Но не се чувствам много виновна, защото се сетих, че преди време съм гледала малко откъм края на филма.

# 52
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Мда, той е. Ти си. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 186
Сега да ви изпитам дали гледате филмите до края:

След упоритата работа на "добрия", "лошият" е осъден на една камара (70) години затвор и са му конфискувани една шапка ($250,000,000) пари.
След което, "добрият" напуска работата си в прокуратурата и става адвокат на свободна практика. Първият му клиент е онзи "лошия". Печелят обжалването и присъдата на "лошия" е намалена на 15 години.

# 54
  • Мнения: 186
Време е за жокер:

Това е филм, в който един срещу друг се изправят Мъж под прицел и Прекрасен ум.

Забележка: "Добър" и "лош" са в кавички като цитати от детството ми, когато така се разказваха филмите. И "добрият" наистина е от добрата страна на закона, а "лошият" - от лошата.

# 55
# 56
# 57
  • Мнения: 6 444
Заминаваш влак.
В него любимият, който не е успял да се сбогува с любимата.
Любимата обаче тръгва да търси любимият.Намира влака, но не и него.Той обаче я вижда и започва да вика: "Евелин, Евелин"   и в препълнения влак, доволен, че е дошла да се сбогува с него, въпреки че на практика не го прави.
Влакът тръгва.Той се обръща доволен към хората, който пътуват с него и казва:"Tя ме обича"

# 58
  • Мнения: 2 453
Грозното Пате, дай жокер.

# 59
  • Мнения: 2 453
Сетих се

Пърл Харбър

Общи условия

Активация на акаунт