Споделете любим хубав филм, драма, романтика - 7

  • 132 743
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 083
Изключително разочарование от Последната песен, като си спомня колко сълзи изревах докато четох книгата...едва издържах до края на филма, а момичето, което играе главната роля ми беше изключително неприятно от първата минута, изобще много странен подбор на актьори  Crazy.

# 16
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Изключително разочарование от Последната песен, като си спомня колко сълзи изревах докато четох книгата...едва издържах до края на филма, а момичето, което играе главната роля ми беше изключително неприятно от първата минута, изобщо много странен подбор на актьори Crazy.
  така е,и на мен лично подбора на актьорите не ми допадна... но като цяло сценария е страхотен..   Cry  Cry и да си призная доста си поплаках..  Blush

# 17
  • София
  • Мнения: 2 022
Благодаря за новата тема!   bouquet

# 18
# 19
  • Варна
  • Мнения: 692
Една от любимите ми теми  Hug

# 20
  • Мнения: 55
Преди малко гледах любим филм по тв 1000. СЯНКАТА НА СЪРЦЕТО (THE HI-LO COUNTRY)
За съжаление го няма из торент сайтовете, а е великолепен. Ако някой се интересува, сутринта ще дават повторение от 07:00 ч. Simple Smile







Уестърн драма

Режисьор: Стивън Фриърс
Сценарист: Уолън Грийн
По романа на Макс Евънс
В ролите: Уди Харелсън, Патриша Аркет, Били Кръдъп, Пенелопе Крус, Коул Хаузър, Енрике Кастийо и др.

Биг Бой (Уди Харелсън) е класически каубой, който живее на ръба с питие в едната ръка и револвер в другата и само чака да се сбие. Най-добрият му приятел Пийт (Били Кръдъп) е по-сдържан, но и двамата се трудят здраво, за да потръгнат нещата с ранчото им във времена, когато за каубоите е трудно да оцеляват сами. Двамата са от малкото сурови мъже, за които приятелството и честта наистина значат нещо.
По ирония на съдбата това е поставено на изпитание, когато без да подозират, Биг Бой и Пийт се влюбват в една и съща жена – съблазнителната и омъжена Мона (Патриша Аркет)...
Продуциран от Мартин Скорсезе.

Награди:
„Сребърна мечка” от Берлин за режисьора Стивън Фриърс (1999 г.)
Най-добър драматичен скрипт на уестърн за Уолън Грийн (1999 г.)
Награда на критиката за най-добър пробив за Били Кръдъп (1999 г.)
Western Heritage Award в 11 категории (1999 г.)

# 21
  • Мнения: 914
Скоро не съм гледала нищо, но да не изпусна темата...

# 22
  • Мнения: 1 639
Благодаря за темата   bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 2 149
Да аз го гледах,хубава е идеята,но нещо не ме грабна.

# 25
# 26
# 27
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Преди малко гледах любим филм по тв 1000. СЯНКАТА НА СЪРЦЕТО (THE HI-LO COUNTRY)
За съжаление го няма из торент сайтовете, а е великолепен.
Защо пък да го няма из торент сайтовете - ето https://DMCA-removal-from-Google/torrent_details/43264433/THE+HI … UNTRY?tab=summary
Но титри май наистина няма.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 747
Преди малко гледах любим филм по тв 1000. СЯНКАТА НА СЪРЦЕТО (THE HI-LO COUNTRY)
За съжаление го няма из торент сайтовете, а е великолепен.
Защо пък да го няма из торент сайтовете - ето https://DMCA-removal-from-Google/torrent_details/43264433/THE+HI … UNTRY?tab=summary
Но титри май наистина няма.
Веднъж го хванах късно вечерта по тв1000,но гледах десетина минути и заспах,ще поправя грешката Wink

Общи условия

Активация на акаунт