Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 203
  • 744
  •   2
Отговори
# 690
  • Universe
  • Мнения: 1 556

А когато човек загуби всичко -приятел ,работа ,вече не получава толкова много пари както преди ,няма нови дрехи ,загубил е дори и човека когото е обичал в един момент всичко губи .Тогава какво да очаква.Падайки да си изправи и да продължи напред но в такива моменти човек се чувства празен и си задава въпроса ,,С какво съм по -различен от другите че ми бе отнето всичко в един момент ,,,.Живота  му преди да загуби всичките тези неща е имал някакъв смисъл а след това .......


ТЕХНИКА "НАМЕРИ 10 ПЛЮСА" по Ал. Свияш - http://www.magicwish.ru/forum/17-440-1

/ Тази техника препоръчва  и Вес Хопър  "Удивителната сила на благодарността!" - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499916.msg15690579#msg15690579 Вместо да оспорвате, приложете един от законите на вселената, закона на противоположностите (полярността).  Според този закон всяко нещо има две равни и противоположни страни. Всяка ситуация, която изглежда лоша, съдържа равно количество добро, стига да го потърсите
Ето как да прилагате несъпротивата при всяка ситуация.
а/ Първо, напомняте си, че вселената е благосклонна към вас.
б/ Второ, напомняте си, че вие решавате как да наречете ситуацията – добра или лоша.
Открих, че съпротивата (определянето на преживяването като лошо) увеличава страданието и удължава изживяването. Влагането на енергията в „лошото” преживяване само поражда още подобни на него! Ценното в несъпротивата е, че наистина ускорява процеса и ви води по-бързо към добрата част!
Ето защо открийте доброто в ситуацията и бъдете благодарни за него! /


Напишете (това е задължително!) на лист хартия плюсовете от неустройваща Ви жизнена ситуация (мъжът Ви  е напуснал семейното огнище; ни Ви връщат заема; проваляте се на изпит; нямате работа и т.н.).
На пръв поглед изглежда сложно, но теоретично, абсолютно  всяка ситуация има своите плюсове, но е нужно да ги откриете.
Дори да напишете 2-3 - това също е резултат. Но колкото повече - толкова по-добре!

След завършването на това увлекателно занятие напишете на същия този лист:
"Скъпа Вселена или Матрица /или Симорон Степанич, или Живот, или Вашето обръщение към Висшите сили), ако смяташ, че съм заслужил/а тази ситуация, аз я приемам с благодарност, но, ако е възможно, направи така, че утре до обяд да ми върнат парите и също да получа  голяма премия (или мъжът ми да се върне и да ми подари пръстен с изумруд в знак на вечна любов; да ми предложат нова по-високоплатена работа) и т.н., и т.н.

Същността на тази техника е в това, да се отделим от резултата, да се смирим със ситуацията и даже да благодарим за нея, но при това, приемайки всеки вариант, ясно да се формулира желаното ново.

Накратко - намираме позитив в това, което не ни устройва, благодарим и поръчваме подобряване на ситуацията до немислими размери. По този начин проблемът намалява своята значимост, получават се много плюсове и  лесно се "пуска" желанието Hug Работи на 200% Peace


П.П. Листът се скрива някъде, да не ти е пред очите.
Техниката може да се прави по всяко време - няма точен ден/час/съобразяване с лунните фази - просто когато попаднете в "лоша" ситуация, направете я добра



     П.П.2 Много интересни плюсове има в руския форум Laughing Например Wink :


Не мога да намеря подходящия човек за мен, но това има своите плюсове:
- Мога да се занимавам с творчество за свое удоволствие, дори да не е почистено и да няма вечеря.
- Мога да отида на почивка, без да се съобразявам с нечий чужд график.
- Мога да прекарвам с близките си/приятелките си цялото си свободно време.
- Не ми е нужно да питам "Може ли тя да поживее у нас?"
- Мога да не си бръсна краката и други части на тялото всеки ден /когато съм с панталони, естествено/ Joy
- Мога да не преживявам "за излишните калории"
- Мога да се тъпча с шоколад и да не се притяснявам дали ще ми излезе пъпка
- Не се налага да чакам срещи, всяка сутрин да се чудя какво да облека. Каквото изпадне от шкафа, това навличам - важно е да ми удобно
- Мога да се съосредоточа в/у работата си, а не да се взирам в дисплея на мобилния и да се нервя защо не ми звъни
- Не ми се налага да мисля какво ще приготвя за вечеря на любимия мъж.
- Мога спокойно да гледам любимите си предавания, без никой да пипа дистанционното -
- Мога цяла нощ да прекарам пред компа, без да доведа някой до истерия
- Мога да ида на нощен бар до сутринта.
- Сама се разпореждам с бюджета си.
- Мога да прекарвам свободното си време както искам.
- Имам стимул да се усъвършенствам и да изглеждам отлично.
- Мога да се срещам с мъже.
- Все още мога да устроя личния си живот по-добре.
Мила,Вселена, от цялото си сърце ти Благо-Даря! Аз със смирение и благодарност приемам това и зная, че всеки има своя час и сега за мен тази неопределеност носи само ползи! Но, ако е възможно, направи така, че в живота ми да се появи подходящия мъж!



Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 13:43 от lenny_pld

# 691
  • Мнения: 1 422
И от мен отключ на реализацията на всички наши желания.

# 692
  • у дома
  • Мнения: 708
Мише, в този ред на мисли за тези вселенски закони

Значи ако поискам живот трябва да се плати с живота на някой от близките ми, така ли? Cry

# 693
  • София
  • Мнения: 6 798
Момичета, не се впрягайте толкова с това взимане-даване...Няма точен кантар.
Аз не го разбирам така...
Обсъждаше се в предната тема, че има хора, които получават много повече, отколкото са дали. Peace Бъдете в хармония с Вселената и със себе си. Според мен това е основното.

# 694
  • Мнения: 1 168
Лени, а мога ли да използвам същото желание, от вчера (с листчетата), при техниката с плюсовете?  Thinking
Да не се получи някаква неутрализация?  Blush

# 695
  • Мнения: 1 568
lenny_pld  
 
 Hug

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Прекрасен и успешен ден на всички  Hug   bouquet  Heart Eyes

Танюш изпращам моята позитивна енергия за подкрепа на мъжът ти  Hug

# 697
  • Мнения: 112
Лени ти си неповторима фея   Hug




само не можах да разбера а и понеже не разбирам много добре руски използвах гугъл преводача и незнам доколко вярно ми е премело по надолу постовете на жените от сайта та въпросчето ми е когато пишем всичките тези недостатъци и случки които ни торомозят може ли да употребяваме думичката НЕ
примерно

Не мога да намеря подходящия човек за мен и т.н.

# 698
  • Universe
  • Мнения: 1 556
darena, Hug аз нали съм веге, тоя филм го зная  ooooh!

http://e-vestnik.bg/6911 - Членове на “Бялото братство” или т. нар. дъновисти изпълняват традиционния си танц на живота „Паневритмия” над едно от Седемте рилски езера - Бъбрека. Те посрещат Нова година на 19 август.



Вероятно знаете, но привърженици на Дънов са  Айнщайн, Пако Рабан, също и Бил Гейтс Peace

Лени ти си неповторима фея   Hug


само не можах да разбера а и понеже не разбирам много добре руски използвах гугъл преводача и незнам доколко вярно ми е премело по надолу постовете на жените от сайта та въпросчето ми е когато пишем всичките тези недостатъци и случки които ни торомозят може ли да употребяваме думичката НЕ
примерно

Не мога да намеря подходящия човек за мен и т.н.


Точно така  Peace
Не мога да намеря подходящия човек за мен, но това има своите плюсове:
1. Мога да се занимавам с творчество за свое удоволствие, дори да не е почистено и да няма вечеря.
2. Мога да отида на почивка, без да се съобразявам с нечий чужд график.
3. Мога да прекарвам с близките си/приятелките си цялото си свободно време.
4. Не ми е нужно да питам "Може ли тя да поживее у нас?"
5. Мога да ида на нощен бар до сутринта.
6. Сама се разпореждам с бюджета си.
7. Мога да прекарвам свободното си време както искам.
8. Имам стимул да се усъвършенствам и да изглеждам отлично.
9. Мога да се срещам с мъже.
10. Все още мога да устроя личния си живот по-добре.
Мила,Вселена, от цялото си сърце ти Благо-Даря! Аз със смирение и благодарност приемам това и зная, че всеки има своя час и сега за мен тази неопределеност носи само ползи! Но, ако е възможно, направи така, че в живота ми да се появи подходящия мъж!


Лени, а мога ли да използвам същото желание, от вчера (с листчетата), при техниката с плюсовете?  Thinking
Да не се получи някаква неутрализация?  Blush

Споредм мен - може   Peace Това са различни техни, защо пък да се неутрализират  newsm78 Crossing Arms

# 699
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте момичета. Извинете ме, че така нахлувам в темата ви, но предизвикахте голям интерес в мен. Всичко което коментирате тук за мен е нещо ново, но и от сърце желано. Имам много да уча, но с вашата помощ съм сигурна, че ще се справя. Първо ще се върна назад да прочета темите и тогава ще ви моля да ми помогате за неща които не мога да си изясня. Ще ви помоля за разбиране и да не ми се сърдите, ако ви досаждам.
Искам и друго да ви помоля сега. Искам да спра да пуша, но не ми достига воля.Моляя ви, ако можете помогнете ми да се мотивирам и да успея.Дано само не съм ви прозвучала глупаво.

# 700
  • Мнения: 112
Благодаря отново Лени

не си спомням вчера кой беше споменал че е написал седем желания всесто едно желания на седем лисчета

В интерес на истината сега не знам кое от всичките неща които искам да се подобрят да напиша  Joy
лакома че чак ненаситна  Joy


tanya24   Hug Добре дошла сред нас

# 701
  • Мнения: 1 422
....лакома че чак ненаситна  Joy...

Христии, толкова се смях на това твое самоопределение, че ще си го направя на мое. Позволи ми плз  Hug

# 702
  • Мнения: 112
ама разбира се че може
Както е казал мечо Пух ,,Колкото повече ,толкова повече,,, та и ние така  Joy

# 703
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Искам и друго да ви помоля сега. Искам да спра да пуша, но не ми достига воля.Моляя ви, ако можете помогнете ми да се мотивирам и да успея.Дано само не съм ви прозвучала глупаво.



Уффффффффф, и аз имам същия пролем  ooooh!

# 704
  • Мнения: 112
Искам и друго да ви помоля сега. Искам да спра да пуша, но не ми достига воля.Моляя ви, ако можете помогнете ми да се мотивирам и да успея.Дано само не съм ви прозвучала глупаво.

Уффффффффф, и аз имам същия пролем  ooooh!
и аз се причислявам към вас   Whistling

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 13:35 от Христии

Общи условия

Активация на акаунт