90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №106

  • 25 207
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 500
Ива&СиЕ висока съм 161. Както казах преди години бях 63 кг , отслабнах с разделно хранене и стигнах до 53. Бях много добре , какво ми стана не знам , но от миналата година качвам и стигнах до 58. Естествено искам да си сваля пак до 53 ама за сега не става. Това е.

# 676
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен!Днес на варива.Закуска-1/2 пъпеш,обяда и вечерята ей сега ще ги сготвя GrinningЩе бъде оризче със зеленчуци.То така като гледам май повечето момичета това си хапват в бобовия ден Joy Joy Joy

# 677
  • Мнения: 6 038
Лов не се включи,та се претесних,много ти дойде простотията ли?

Амии не. Peace Heart Eyes
donsita е права, трябва да ядеш,но в умерени количества и да спазваш часовете.  Simple Smile
Elizabett не знам как да те насърча да продължиш,че да сваляш. Явно не спазваш режима както трябва,защото пишеш,че си хапваш белтъци в плодов,а не трябва. Това ти е първата голяма грешка. Втората е,че не правиш воден. Старай се да нямаш прегрешения.  Peace
Ето, аз се научих след първите 17 дни за който много съжалявам...Сега можех да съм в средата на втори цикъл. Та, оттогава не прегрешавам. Само да мога да уцеля и количеството на порциите си ще е супер.  Wink Това до този момент не мога или просто режима не действа при мен и имам нужда от друг,защото не мисля че хапвам толкова много. Crazy
Остават 10 дни до края на първи, ако сваля 2кг ще е ЧУДО!

ПП:Elizabett за колко време свали с разделното хранене?

# 678
  • Мнения: 1 234
Elizabett не знам как да те насърча да продължиш,че да сваляш. Явно не спазваш режима както трябва,защото пишеш,че си хапваш белтъци в плодов,а не трябва. Това ти е първата голяма грешка. Втората е,че не правиш воден. Старай се да нямаш прегрешения.  Peace
Аз току щях да напиша същото - в плодовия ден хапвай плодове, може и сурови зеленчуци неовкусени, хапвай ядки - 100 гр. те определено засищат, аз не съм ги изтървала почти. За белтъците в плодовия - забрави ако искаш да имаш ефект. Другото което е, сладичкото, в частност сладоледа го ограничи само във въглехидратния. Все пак е диета, а ние в тази си имаме дори такава екстра да си хапваме сладичко на всеки 4 дни, така че, мисля, че това няма да ти бъде проблем. За водния - както си прецениш, ако решиш, че ще ти е трудно да го караш на вода, го направи плодов, но без ядки- сега поне има дини, пъпеши...няма да ти е трудно. Ще успееш, сигурна съм  Hug
Хари, как ще си сама, толкова хора в темата разчитат на уникалното ти чувство за хумор, за да си оправят настроението  Hug А за снимките не се измъквай, като се появят вашите с фотоапарата ще чакаме  Crossing Arms

# 679
  • София
  • Мнения: 3 414
Вчера беше просто случайност и на всичкото отгоре не ми се ядеше.Това ми е лошото научила съм стомаха така,цял ден да не търси храна и вечер след 20ч огромни количества.Никога не съм закусвала.
Ето вече 10 ден се насилвам с тези плодове  Sick
Елизабет раждала ли си?Не забравяйте че и това е фактор,малко са тези които могат да достигнат форма и кг от преди раждане без пластика след отслабване

# 680
  • Мнения: 1 500
L 0 V E, свалих с разделно хранене за близо година. След това поддържах , но в един момент организма ми отказа и започна да качва наново. Откачена работа. Мерси за съветите момичета. Знам , че не правя всичко на 100% , имайки предвид плодовия и водния , но съм на път да припадна ако не ям. Ще видим де.
Ива&СиЕ , не съм раждала , но пък сега почваме с бебеправенето с мъжа ми и исках да посваля малко преди да забременея дай Боже да е скоро. Целта ми беше да не тръгвам от много кг , а от по - малко , за да не се чудя после като стана 80 кила как да ги свалям.

# 681
  • София
  • Мнения: 3 414
Успех Елизабет,защо пък да станеш 80 кг Laughing Аз съм с инвитро тъпкана с хормони и не качих от тях,свалянето после е трудно АКО не се вземеш навреме в ръце.Грешката си е моя когато стигнах 62 не ги запазих ами продължих да се тъпча така че,вината си е моя.

# 682
  • Мнения: 6 038
Целта ми беше да не тръгвам от много кг , а от по - малко , за да не се чудя после като стана 80 кила как да ги свалям.
Това си го решила много добре.  Peace
А това за разделното хранене те попитах,защото мисля след този режим да мина на разделно хранене,но все още събирам информация и накрая ще го реша.  Simple Smile
Късмет със забременяването.  Wink

# 683
  • Мнения: 0
Донси, какво чакаш хората да ти казват, че си отслабнала? Те са завистливи!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  На мен при общо 14 кг свалени никой освен мъжо ми вчера не ми е казал, че съм отслабнала! Аз данък обществено мнение съм си платила още януари, така че не ми дреме кой какво казва!  Crossing Arms Wink

# 684
  • Мнения: 17
Добро утро момичета!Как сте днес?

Глориана специални  Hug за теб и да те похваля разбира се  и твоя резултат хич не е лош,браво на теб и на мъжа ти! Peace

Хари стискаме палци мила ,да мине леко и безаварийно, и да ни изненадаш с още много свалени кг. накрая. Peace

Elizabett помъчи се от тук нататък да бъдеш по стриктна,ако трябва в плодов хапвай по-повече,но режимно,може пък да се размърдат нещата.Иначе поздравления за разделното хранене,аз мисля след режима да мина на него,за да поддържам килограми,а й с луната естествено.И естесвено не на последно място късмет с бебеправенето!

donsita браво и на теб и твоя резултат е впечатляващ.

 L 0 V E аз имам чувството,че ти на края на цикъла изведнъж ще ни изненадаш със свалени килограми,ще видиш. Peace

Аз да се отчета днес съм плодова и ще съчетавам с луната,нали днес се пада.Сега незнам може да е грешно,може да не е ама реших да пробвам,нали ми се пада две в едно и пише че може,та днес ще карам цял ден на вода и фрешове от грейпфрут,все пак си поемам плодовете и си спазвам и луната едновременно,дано да имам резлутат утре.Аз реших да се премеря днес ,за да мога да видя утре дали има ефект и приятната изненада беше,че съм минус 400 гр. Laughing,ама няма да сменям сега лентичката,ще изчакам да мине днешния комбиниран ден и да видя утре,дано да има още минус.

Последна редакция: вт, 10 авг 2010, 11:36 от Petkova

# 685
  • Мнения: 481
Ох, и на мен днес ми е бобов - много ми е труден за мислене. Понеже работя в края на града и около нас почти няма какво да си купиш за хапване, си нося от къщи. Но понякога се случва да не мога да приготвя нещо за следващия ден и в такива случай само бобовия ми е проблем. За белтъчен - винаги имам салата със сирене или едно варено яйце, плодове имам в огромни количества, за въглехидратен - в хладиника в офиса стои един черен хляб и един буркан лютеница, но за бобов нямам никаква алтернатива.
Снощи докато сготвя на домочадието и не остана време за мен. Тази сутрин метнах в чантата плодове и ядки и това ще ям. Чудя се дали да го изкарам плодов до края или да си приготвя нещо за вечеря.
Дайте идеи за нещо бързо и лесно за офиса за бобов ден (не съм фен на варените картофи).

# 686
  • Мнения: 30

lady di
,аз обикновенно в бобов ям ориз,защото много го обичам,и когато сготвя ориз(понеже постен само аз си то ям)си го замразявам и когато нямям време или ме мързи да си сготвя си го изваждам да се размрази иии готово.Абсолютно нищо му няма Grinning

# 687
  • Мнения: 693
Здравейте
Днес варива.
З. ябълка
о. ориз с тиквички на фурна
в. същото
Днес 14-ти ден и нямам очевидна промяна. Имам един смотан кантар, който го броя,
е нямам никакъв. Колкото и пъти да се кача все показва 60кг. Като се меря в една съседна аптека все съм била 63-64. Не знам какво да мисля, защото на малката показва реалните й килограми. Но няма да се отказвам де.
Искам да ви питам дали някоя има представа дали антидепресантите оказват влияние на отслабването. От тях определено се напълнява, но дали от тях не отслабвам.
Elizabett успех с бебеправенето. Дано скоро се похвалиш  Hug

# 688
  • sf
  • Мнения: 10 203
lady di , царевица.
Аз за утре съм си заплюла салата от зеле с царевица от консерва. много я обичам.

# 689
  • Мнения: 127
lady di   на твое място, бих си взела готов ориз със зеленчуци или по китайски. Оризът е вкусен дори и студен, така че не смятам, че ще е проблем за теб.  Peace

Петкова - благодаря ти, за хубавите думи, успех с плодово - водният ти ден, чакаме, отново, отлични резултати.   bouquet
Хари - той моят свекър и цял свят да ме признае, за чудо, той ще каже, че не е така. Ама ние с него си имаме закачката почти от самото начало, защото нещото, за което в този живот мога да употребя думата НЕ МОГА
е затова, че когато не съм съгласна с нещо не мога да си мълча, каквото ми на сърцето, това ми е и на устата. А и не смятам, че родителите имат право да се бъркат във взаимоотношенията на децата си. Все пак, сега е нашето време за грешки от които да си взимаме поуките в този живот.  Peace
П.П. Успех с водният ден в други ден.  Peace Моят е в неделя на 15,08, ах какъв хубав празник, а аз на водичка, на всичко от горе си имам и две именнички, майка ми и свекърва ми.  ooooh!  Но, твърдо съм заявила, този ден да не ме търсят, затова заминаваме на балкана и на 16,08, а не на 15,08   Joy Joy Joy

Ети - приятна почивка, много положителни емоции.   bouquet

Елизабет - та ти имаш да сваляш, толкова малко килограми, затова не се притеснявай. Нормално е когато си в МЦ, да имаш плюсове. Резултатите, рано или късно ще дойдат, не се отчайвай. Другото, заради което може да сваляш по бавно е, това че, преди 90-дневната си била на разделно хранене и имайки в предвид сходният характер на двата режима, е твърде възможно, да сваляш килограми, много по бавно от другите. Успех, за забременяването, не е задължително да напълнееш по време на бременността.   bouquet

За всички, които постоянно се оплакват, че не свалят, от моят скромен опит, мога само да им кажа, че аз в неделя ще  правя, вторият си воден ден. А, до преди 4-дни за целият цикъл бях свалила твърдо само 1кг, ноооооооооо
 от две четворки на сам, килограмите ми падат почти всеки ден, вече числото 70, го забравих на кантара. Сега се вижда 69кг затвърдени, а утре съм сигурна, че ще съм най-много 68,5кг, силно се надявам, след водният да съм под 67кг, което на този етап от режима и крайната цел, която съм си поставила ме устройва идеално..

Лек и успешен ден на всички фиданки и не се отчайвайте, резултати има, но при всички са различни, Много минуси на всички.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт