Стар сериал който искате да гледате отново!

  • 257 940
  • 775
  •   2
Отговори
# 765
  • Мнения: 14
Не. Сериала за който пиша съм го гледала през 90-те.

И аз мисля,че трябва точно вещиците да са.Но пък те са филм.
http://www.imdb.com/title/tt0094332/

На края, до колкото си спомням едното от трите девойки роди дете от мистериозния лош мъж, който бе объркал живота им. А другите две се бяха омъжли и си живееха спокойно.

# 766
  • Мнения: 0
Определено това е ало ало!

# 767
  • Мнения: 3 675
Едно време бях фен на два латино сериала - "Просто Мария" и "Другата в мен", бих се радвала ако повторят къде някои от тях.

# 768
  • Мнения: 2 172
Едно време бях фен на два латино сериала - "Просто Мария" и "Другата в мен", бих се радвала ако повторят къде някои от тях.

Оооо,да.Едни от любимите ми!  Heart Eyes

# 769
  • Мнения: 73
Здравейте! От доста време обикалям по разни форуми и търся един сериал,които е даван доста отдавна.  За съжаление не знам заглавието на сериала,мился,че беше италианки/не съм сигурна/.
 А сега и моята молба с надежда,че тук най -после ще открия заглавието на сериала, а дано да  има и  къде да го гледам
 Даваха го през 80-90 те години по Националната телевизия/и тук не съм много сигурна/. Една житейска история, хубаво представена: Семейна двойка се опитва да има деца, жената дали не беше психолог или учителка, а мъжът имаше рекламна къща. Той се впусна във връзка със своя колежка, която забременя, развежда си със жена си. С новата си съпруга имаха  момиченце, но след няколко години жената загина в автомобилна катастрофа.В колата с нея беше и момиченцето,но то остава живо. След това мъжът се събра с бившата си жена, името на чиято героя май беше Елена, ако не се лъжа. Имаше и свекърва, която почти до последно не понасяше снаха си. Спомням си една среща на главната геройна с бившият си съпруг и новата му жена . Беше в един  магазин.Дали и свекървата не беше с тях? Да не Ви подведа с последното изречение,но за останалите неща си спомням много точно.И за катастрофата, и за развода . Спомням си,че главната героиня беше много красива и имаше разкошна черна коса.

Това е моята молба.Вие сте ми последната надежда.  bouquet

# 770
  • Мнения: 3 675
С носталгия си спомням и за сай фай сериалите от моето детство, детските най-вече-Чоки, Децата на Сириус, Бенджи, Закс и Звездния принц.

# 771
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Момичета, дами  Grinning
Тази тема май има нужда от "подновяване"  newsm78
Нали уж темите в КиТ трябва да не надвишават 50 страници...

Някой има ли желание да пусне нова тема?
Или ще ми гласувате доверие да го направя...

Всъщност ще е много "знаково" да се пусне нова тема вдругиден. Тогава темата ще има "рожден ден" - ще стане на три години  Crazy Party

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 00:04 от мячик

# 772
  • Мнения: 1 889
Момичета, дами  Grinning
Тази тема май има нужда от "подновяване"  newsm78
Нали уж темите в КиТ трябва да не надвишават 50 страници...

Някой има ли желание да пусне нова тема?
Или ще ми гласувате доверие да го направя...

Всъщност ще е много "знаково" да се пусне нова тема вдругиден. Тогава темата ще има "рожден ден" - ще стане на три години  Crazy Party

Имаш пълната ми подкрепа. Simple Smile

# 773
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Ами щом имам "благословията ви" - ето я

новата тема

Заповядайте!

# 774
  • Мнения: 73
Момичета, дами  Grinning
Тази тема май има нужда от "подновяване"  newsm78
Нали уж темите в КиТ трябва да не надвишават 50 страници...

Някой има ли желание да пусне нова тема?
Или ще ми гласувате доверие да го направя...

Всъщност ще е много "знаково" да се пусне нова тема вдругиден. Тогава темата ще има "рожден ден" - ще стане на три години  :


 newsm10

# 775
  • Мнения: 57
Лус Мария-това е любимия ми сериал и така ми се иска отново да го излъчи някоя телевизия Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт