Стар сериал който искате да гледате отново!

  • 258 126
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Добре че не съм гледала този сериал направо ме побиха тръпки от тоя клип  #Shocked Joy

Това е краят, който нещо не ми допада изобщо. Но самият филм е много интересен Simple Smile Eто съдържанието:
http://www.telenovella-bg.com/movies/story/el-extrano-retorno-de-diana-salazar

Уж не съм от феновете на сериалите, а се оказва, че не стига, че знам всичките стари сапунки, но и си ги спомням много добре, въпреки, че съм ги гледала от време на време като ходех при майка ми само  Embarassed

И аз помня "Семейство Палисър" - това беше първият голям сериал - 26 серии, нещо нечувано дотогава. И като се има предвид, че ги даваха два пъти седмично, макар и по две наведнъж гледането се проточи доста дългичко Wink

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Аз, Клавдии"
"Седморката на Блейк"

От детските:
"Електроник"
"Майка"
"Хайди"
....

# 32
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Здравейте! Много е хубаво да си спомним за първите сериали, които някога даваха, а те не бяха толкова много, да не говорим, че и телевизията беше само една  Mr. Green!
И аз ще добавя някои, които още не сте споменали: "Ейглетиерови" - много смътно си го спомням, беше някаква семейна сага, но аз съм била много малка.
От по-късно време - "Наследството на Гулденбург" - май беше един от първите немски сериали и беше доста интересен.
 Имаше един криминаен италиански сериал с Джулиано Джема, но не си спомням заглавието - той беше инспектор и постоянно спасяваха някакви произведения на изкуството, археологически и исторически находки, гонеха се с хеликоптери, катери и т.н.
Сещам се и за един английски комедиен сериал, но и на него не помня името. Бяха мъж, жена и бащата на мъжа. Жената беше бременна, мъжът се казваше Ричард, а бащата беше някакъв пенсионер - ветеран от войната, който се проявяваше направо като един АЛФ - само правеше разни бели и им тровеше живота най-невинно.
Някой ако се сеща за имената на тези два сериала ще бъда благодарна да сподели, за да не се напрягам повече да се сетя.
Добавям и един руски комедиен сериал - "Голямото междучасие"  - за едно вечерно училище, в което учеха хора на различни възрасти и постоянно им се случваха весели историйки. Евгений Леонов играеше там един от "учениците" и дъщеря му му четеше уроците на глас докато той спи, защото така ги запомнял най-лесно.

Стига толкова засега от мен  Laughing!
Това за руския не беше сериал, а филм и при това доста стар Большая перемена  Peace

# 33
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добре че не съм гледала този сериал направо ме побиха тръпки от тоя клип  #Shocked Joy

Това е краят, който нещо не ми допада изобщо. Но самият филм е много интересен Simple Smile Eто съдържанието:
http://www.telenovella-bg.com/movies/story/el-extrano-retorno-de-diana-salazar

Уж не съм от феновете на сериалите, а се оказва, че не стига, че знам всичките стари сапунки, но и си ги спомням много добре, въпреки, че съм ги гледала от време на време като ходех при майка ми само  Embarassed

И аз помня "Семейство Палисър" - това беше първият голям сериал - 26 серии, нещо нечувано дотогава. И като се има предвид, че ги даваха два пъти седмично, макар и по две наведнъж гледането се проточи доста дългичко Wink
Финала беше странен на Саласар... Това че през цялото време преживявахме за Диана, а всъщност тя трябвало да умре за да щаслива предшественичка й от Средновековието. Края показаха как предшественичката й обсъждаше страните си сънища за Диана. Като преди това се спасила от кладата с мъжа й. Поне това си спомням добре.

# 34
  • Мнения: 4 569
Октопод.
Бил голяма класика за времето си,а накрая като утрепали Корадо Катани и майка ми  е плакала. Crazy

# 35
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Октопода престанах да гледам като убиха Катани.  Crossing Arms  Mr. Green

# 36
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Не знам дали в България го даваха Spellbinder
Беше много хубав детски фентази сериал австралийски за чародеи и вълшебници беше една гаднярка Ашка


А има и продължение.

# 37
  • Мнения: 4 569
На мен лично ще ми е интересно да повторят "На всеки километър".какво толкова му е било интересното на този филм?
Знам и началото на песничката "нас червеното знаме роди ни..."

# 38
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
На мен лично ще ми е интересно да повторят "На всеки километър".какво толкова му е било интересното на този филм?
Знам и началото на песничката "нас червеното знаме роди ни..."


че какво му е трудното да се изтегли?  newsm78
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%ED%E0+%E2%F1% … =0&incldead=1
Даваха преди няколко години по Сателитната БНТ

# 39
  • гр.София
  • Мнения: 380
Сещам се и за един английски комедиен сериал, но и на него не помня името. Бяха мъж, жена и бащата на мъжа. Жената беше бременна, мъжът се казваше Ричард, а бащата беше някакъв пенсионер - ветеран от войната, който се проявяваше направо като един АЛФ - само правеше разни бели и им тровеше живота най-невинно.
Това не беше ли "Том, Дик и Хариет"? Спомням си го смътно, беше забавен.
Сетих се и за един детски английски сериал-"Тайният дневник на Ейдриън Моул", а също и за "Бенджи, Закс и звездният принц".

# 40
  • София
  • Мнения: 1 529
 Пътуване към Авонлий. Канадски. И Ан от Грийн гейбъл.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Богат - Беден
Помните ли го -

мдааа... бях влюбена в Том. И после това се отрази на избора ми за име на детото...

И аз плаках за Катани. И после не гледах редовно Октопод-а

# 42
  • Мнения: 1 209
Гледа ми се "Малка къща в прерията", "Винету", "Семья рь1жих"  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 337

Много ти благодаря Wink, жалко че затвориха наносет, та няма откъде да си го дръпна Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 2 746
Сещам се за един сериал "Чоки", английски като че ли беше, за двама близнаци, момче и момиче, разделени при раждането. Единият имаше пръстен с Ин, а момичето  пръстен с Ян /какви подробности само си спомням  Crazy/, единият беше добър, а другият лош. Имаха някакви странни способности, нещо с извънземен разум беше намесено. Даваха го точно по времето, когато в БГ набираха скорост всякакви гадатели, врачки, екстрасенси и полтергайсти, т.е. много актуален беше филма тогава  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт