Kъде мога да се оплача?

  • 8 124
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 586
По здравната каса правят едно кариесче годишно.

# 16
  • Мнения: 375
Този анестезиолог явно го викат само когато има детенце като мойто .Иначе те нямат в клиниката .Гадното е,че пьрво минаваш при психиатьр ,който ти дава направление и с него отиваш .След като вземеш направлението тогава записваш час при стоматолог,но след близо месец защото са заети.Днес се сетиха да  ме питат до кога ми е направлението и ако трябва да взема ново защото това важи месец.Това означава отново да губим време и детето да стои с болките.Да не говоря колко трудно влезе детето в кабинета при психиатьра.По- добре пьрво да ти запишат час и след това да взимаш направление ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 026
http://www.eama.bg/  за оплакване

# 18
  • Мнения: 2 510
Предполагам,че мястото на темата ми не е тук,но се чудих и реших тук да я пусна..Кьде мога да се оплача и мога ли изобщо за такова нещо.Извинявам се за дьлгия пост,но не можах да се спра.
Не успях да го дочета и имам проблеми с клавиатурата. Не зная къде можуеш да се оплачеш, но преди всичко вземи мерки всичко с детето да е наред. 2007 годиная едва не загубих Алек от един зъб по същия начин!
За оплакването е безмислено, ще бъде в архива. Ако е можело с оплаквания , нямаше да е така.

# 19
  • Мнения: 4 068
По здравната каса правят едно кариесче годишно.

Това няма нищо общо с истината и е хубаво да не пишете за неща, които не са ви ясни.
Здравната каса поема 4 дейности годишно за деца до 18 годишна възраст включително два пулпита. За дечица с някакви увреждания обаче касата поема доста повече неща, но се иска направление от специалист.
Към авторката-според мен поведението на лекарите в тази клиника спрямо вас е изключително непрофесионално. Мъчно ми стана, че се налага да подлагаш детето си на това. В клиника Медикус Алфа в Пловдив също извършват тази процедура, но нямам идея как стои въпроса с часовете. Д-р Илиева работи по тези случаи в Медикус Алфа.
Ами това е. Стискам палци утре всичко да е наред и моя съвет е да искаш пълно саниране на устата на детето докато е под анестезия. Доколкото е възможно поне, за да не ви се налага често да правите тази процедура.

# 20
  • Мнения: 2 510
По здравната каса правят едно кариесче годишно.

Това няма нищо общо с истината и е хубаво да не пишете за неща, които не са ви ясни.
Ами това е. Стискам палци утре всичко да е наред и моя съвет е да искаш пълно саниране на устата на детето докато е под анестезия. Доколкото е възможно поне, за да не ви се налага често да правите тази процедура.
Не зная какво поема здравната каса, яз си платих всичко за детето/може би защото не носих здравна книжка или то изглежда над 18/преди 3 години / сега е ная 12 на тази снимка.

Аз лично желая на майката да се оправя по-бързо...

# 21
  • Мнения: 353
Стискам палци всичко да мине добре утре  Peace

ето на какво имаме право по НЗОК
http://www.nhif.bg/c/ext/publications_display/get_file?p_l_id=10 … name=PBFE-102.pdf - на последната страница
сумите са толкова ниски, че колкото и да пишат винаги има за доплащане

# 22
  • Мнения: 4 586
По здравната каса правят едно кариесче годишно.

Това няма нищо общо с истината и е хубаво да не пишете за неща, които не са ви ясни.
Здравната каса поема 4 дейности годишно за деца до 18 годишна възраст включително два пулпита. За дечица с някакви увреждания обаче касата поема доста повече неща, но се иска направление от специалист.

Не изключвам вероятността ти да си по-добре информирана от мен, а аз да съм цакал от неведение. Та кой е специалистът, издаващ направление за стоматолог?

# 23
  • Мнения: 2 018
Не ми се струва редно при дете с болки /спешен случай/ да ви карат да чакате 1 месец. Та това може толкова много да му навреди!
Оплачи се и то колкото може по-рано, защото тогава може и да ти обърнат внимание.
Не се наядоха тея безумници, та и с децата се подиграват!!

# 24
  • Мнения: 2 478
Мен ме боли зъб от 3 дни ( пулпит) и въпреки безумният си страх, днес започнах да го правя, не с еиздържа на болката. Идея нямам как това дете е издържало 1 месец? Що за наглост е като знаеш, че имаш записан час за упойка от преди месец, да хукнеш в другата клиника??? Аз бих се оплакала, няма две мнения!
Шефче, дано всичко е ОК утре. Синът ми наскоро беше под пълна анестезия ( операция на 3-тата сливица) и не беше толкова страшно, колкото си го представях Hug

# 25
  • Мнения: 1 879

Шефчето, стискам палци всичко да е наред днес и наистина е ужасно, че детето е трябвало да чака цял месец за процедурата.

Що за наглост е като знаеш, че имаш записан час за упойка от преди месец, да хукнеш в другата клиника??? Аз бих се оплакала, няма две мнения!

Le Soleil, ако беше от другата страна (спешното секцио - под въпрос два живота), дали щеше да проявиш разбиране, че анестезиологът е предпочел стоматологичната процедура  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 018


Le Soleil, ако беше от другата страна (спешното секцио - под въпрос два живота), дали щеше да проявиш разбиране, че анестезиологът е предпочел стоматологичната процедура  Mr. Green

А трябва да се провери дали този анестезиолог е бил наистина на повикване.
Ами да осигурят друг, тогава. Детето ги чака 1 месец с болки.

# 27
  • Мнения: 2 478

Що за наглост е като знаеш, че имаш записан час за упойка от преди месец, да хукнеш в другата клиника??? Аз бих се оплакала, няма две мнения!

Le Soleil, ако беше от другата страна (спешното секцио - под въпрос два живота), дали щеше да проявиш разбиране, че анестезиологът е предпочел стоматологичната процедура  Mr. Green

Белмекенска, ясно ми е, че в тази държава всичко е по-спешно и по-неотложно от едно дете със специални нужди.
Когато избирах къде да раждам, изрично проверих дали ще има дежурен анестезиолог денонощно, а не да разчитам на някой, който прибягва от клиника до клиника.

# 28
  • Мнения: 2 510
Не зная, какво е спешно или не! Моето дете го заведох в петък.., в понеделник му извадиха постоянен зъб , вторник беше спешен случяай с опастност от отравяне на кръвта поради инфекция.
Аз още един път казвам:да си спаси детето, пък тогава да се жалва на  когото и да е!

# 29
  • Мнения: 5 622
Божичко, Шефче...това, което казваш е У Ж  А С Н О !!!  Confused Що за безумна държава сме, не разбирам  Confused

Стискам и аз палци детенцето да премине през това изпитание за него и всичко да бъде наред занапред! И на теб повече търпение, защото разбирам, че ще ти е нужно за да останеш спокона в тази ситуация  Hug

Общи условия

Активация на акаунт