Каква марка да е кафемашината?

  • 123 421
  • 460
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 17 987
http://zora.bg/arielli/km-220-white/22180

Харесах си тази, не ми се дават повече пари  Confused
Какво ще кажете?

# 167
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
http://zora.bg/arielli/km-220-white/22180

Харесах си тази, не ми се дават повече пари  Confused
Какво ще кажете?
По-назад в темата съм писала,че ние имаме Arielli KM 150 BS от 3 години и сме повече от доволни,а виждам,че тази,която си си избрала е дори с по-хубави характеристики. Взимайте смело. И сестра ми са с нашата след препоръка и сега се наслаждават на страхотно кафенце.  Peace

# 168
  • София
  • Мнения: 2 271
http://zora.bg/arielli/km-220-white/22180

Харесах си тази, не ми се дават повече пари  Confused
Какво ще кажете?
По-назад в темата съм писала,че ние имаме Arielli KM 150 BS от 3 години и сме повече от доволни,а виждам,че тази,която си си избрала е дори с по-хубави характеристики. Взимайте смело. И сестра ми са с нашата след препоръка и сега се наслаждават на страхотно кафенце.  Peace
Само да предупредя, че характеристиките в сайта не са точни. Помпата е не е 20 bar, а е 15 - те са стандартни и се слагат на всички машини.

# 169
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
И моята е 15 бара. Прави страхотен каймак.  Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 17 987
http://zora.bg/arielli/km-220-white/22180

Харесах си тази, не ми се дават повече пари  Confused
Какво ще кажете?
По-назад в темата съм писала,че ние имаме Arielli KM 150 BS от 3 години и сме повече от доволни,а виждам,че тази,която си си избрала е дори с по-хубави характеристики. Взимайте смело. И сестра ми са с нашата след препоръка и сега се наслаждават на страхотно кафенце.  Peace

И аз нещо не им повярвах на тия 20 бара....
Защо лъжат тогава? Ти имаш ли този модел? Как разбра, че не са точни?
Само да предупредя, че характеристиките в сайта не са точни. Помпата е не е 20 bar, а е 15 - те са стандартни и се слагат на всички машини.

# 171
  • Мнения: 17 987
Колебая се между Ариели-то и този модел

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.d … ina-TAURUS-ANCONA

Помагайте, не мога без кафе  Confused

# 172
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз нещо не им повярвах на тия 20 бара....
Защо лъжат тогава? Ти имаш ли този модел? Как разбра, че не са точни?

Нямам такава машина, дори не съм я виждала на живо - просто имаме сервиз за кафе машини и автомати Simple Smile
Както казах, помпите на всички кафемашини са стандартни - вибрационна помпа 15 bar

# 173
  • Мнения: 17 987
И аз нещо не им повярвах на тия 20 бара....
Защо лъжат тогава? Ти имаш ли този модел? Как разбра, че не са точни?

Нямам такава машина, дори не съм я виждала на живо - просто имаме сервиз за кафе машини и автомати Simple Smile
Както казах, помпите на всички кафемашини са стандартни - вибрационна помпа 15 bar


Лара, благодаря ти, че ми отвори очите   bouquet
После прочетох мнения, че въобще не работела и с капсули  Mr. Green
Поръчах модела на Пупитка  Heart Eyes, нямам търпение да дойде вече  Crazy

# 174
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз нещо не им повярвах на тия 20 бара....
Защо лъжат тогава? Ти имаш ли този модел? Как разбра, че не са точни?

Нямам такава машина, дори не съм я виждала на живо - просто имаме сервиз за кафе машини и автомати Simple Smile
Както казах, помпите на всички кафемашини са стандартни - вибрационна помпа 15 bar



Лара, благодаря ти, че ми отвори очите   bouquet
После прочетох мнения, че въобще не работела и с капсули  Mr. Green
Поръчах модела на Пупитка  Heart Eyes, нямам търпение да дойде вече  Crazy

Аз мисля, че и тази на Pupitka не работи с капсули - поне ръкохватката изглежда като такава за мляно кафе.

Иначе няма за какво да ми благодариш - нали затова е форума - да си помагаме  Hug

# 175
  • Мнения: 17 987
Не държа въобще на капсулите, не ги харесвам, а и са доста солени  Mr. Green
Просто го посочих като факт, че и в други характеристики лъжат  Wink

# 176
  • Мнения: 1 110


Точно тази машина никога не бих посмяла да похваля, въпреки наистина хубавото кафе с голям каймак, което прави. Извинявай, не ме разбирай погрешно  :peace Причината е , че преди 5 години купихме една такава за нас и една за подарък. Ръкохватката е изработена от пластмаса и от налягането се пукна. Следователно тече в изобилие и нищо не става. На приятелите, на които я подарихме се прецака по същия начин година по късно. Сега съм с Крупс комбинирана за шварц, еспресо и ese система за дози. Доволна съм много!

# 177
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Не,не работи с капсули,но и не съм търсила такава по простата причина,че не ги харесвам-скъпи и излишни при наличието на хубаво, естествено кафе. Peace Ръкохватката на нашата е от метал и не сме имали абсолютно никакви проблеми с нея-не се е запушвала,захваща се супер лесно за машината и не се криви. Имахме една кафе машина "Сингер" преди нея и направо се изтормозих-ръкохватката й не пасваше като хората на самата дюза и нагласяш половин час.Отделно,че постоянно се задръстваше и започваше да избива кафе на всички страни. Rolling Eyes Накрая съвсем издаде багажа и трябваше да слагаме филтър,че иначе течеше негърска пот с утайка тук там.Нямаше и година и я сменихме с тази. Бях много скептична относно марката,но се оказа страхотно попадение. После я препоръчахме на сестра ми и ето на вече 2 години и те се радват на страхотно еспресо. Peace

# 178
  • Мнения: 17 987
В събота трябва да си пия кафето от същата  Heart Eyes

# 179
  • Мнения: 572
Записвам се за темичката, че си търсим машинка Wink Ще ви изчета и ще разпитвам Wink

Общи условия

Активация на акаунт