В магазин " Европа", продават мухлясала храна и са нагли!

  • 10 785
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Абе за всяка верига може да се каже нещо нелицеприятно. Все пак са в България. Тук нищо не е съвсем наред, дори и това, което уж е наред е просто почти наред.
За мен почти наред са Кауфланд - най-бързите касиерки, оборотните храни не успяват да застоят, поради голямото търсене, най-близо ми е. Ама мога със същия успех и да ги оплюя.

# 31
  • София
  • Мнения: 16 111
Европа - Розенец ми е най-близкия магазин. Лошото впечатление от стоки, продавачки, касиерки и охранители са го писали. Да не се повтарям.
Искам да напиша нещо, което вчера наблюдавах - да внимавате.
Касиерките са много загубени. Една клиентка на опашката пред мене им направи забележка за повторена 2 пъти стока. Докато сторнират стоката едно пуберче охранител се доближи до касиерката и  и  подшушна нещо. След като жената си плати охранителя поиска касовата бележка и поиска да сравни покупките. Оказа се, че някакво степче не е маркирано. Насъбраха се около жената, развикаха се и я накараха да плати стоката в 5торен размер.
След като тя си тръгна нарочно се забавих около персонала и ги чух как се смееха, че и направили номер  и така щели да правят на всички, които имат забележки към обслужването.
Така че, внимавайте да не ви направят постановка и да платите нещо 5 пъти.

# 32
  • Мнения: 1
Наколко пъти си копувам от Билата до колхозния пазар риба скумрия (замразена)и винаги я хвърлям . Вината е в мен, че ме си пазя касовия бон. Когато я размразя смрат. Спрях да пазаря от там. Казвам си ще си купя риба от Карфурт незнам дали правилно съм го написал , но става ясно за къде ( гранд мола) скумрията и там смарди , зпазих си касовия бон и я върнах. ЧИДЯ СЕ В ТАЗИ  ДЪРЖАВА НЯМА ЛИ КОЙ ДА СПРЕ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ ДА СЕ ПРОДАВА РАЗВАЛЕНА РИБА И ИЛИ ДРУГА ХРАНА, КОГАТО И ПОСЕТИТЕ МАГАЗИНА  ЩЕ ВИДИТЕ , ЧЕ СКУМРИЯТА Е РАЗВАЛЕНА. ГАРАНТИРАМ ВИ ГО.

# 33
  • Мнения: 1
Наколко пъти си копувам от Билата до колхозния пазар риба скумрия (замразена)и винаги я хвърлям . Вината е в мен, че ме си пазя касовия бон. Когато я размразя смрат. Спрях да пазаря от там. Казвам си ще си купя риба от Карфурт незнам дали правилно съм го написал , но става ясно за къде ( гранд мола) скумрията и там смарди , зпазих си касовия бон и я върнах. ЧИДЯ СЕ В ТАЗИ  ДЪРЖАВА НЯМА ЛИ КОЙ ДА СПРЕ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ ДА СЕ ПРОДАВА РАЗВАЛЕНА РИБА И ИЛИ ДРУГА ХРАНА, КОГАТО И ПОСЕТИТЕ МАГАЗИНА  ЩЕ ВИДИТЕ , ЧЕ СКУМРИЯТА Е РАЗВАЛЕНА. ГАРАНТИРАМ ВИ ГО.

# 34
  • Мнения: 1 949
Наскоро купих вмирисано на мърша месо от този магазин. Усетих аромата точно след касата (след като вече бях платила и пълнех торбата с покупките). Казах на касиерката, тя вдигна рамене. ПОисках да ми върне парите за месото, ама "греда", не можело. Оставих й го на касата и тръгнах да излизам. Платила, неплатила, не ми се носеше тая смрад вкъщи. Тя се развика след мен, че съм й го оставила под носа, на нея да й мирише. Каква наглост, какво чудо. Тя имаше късмет, че бързах и нямах време да се разправям.  #Cussing out

# 35
  • София
  • Мнения: 35 228
Хахахаха....За магазините Европа,мога роман да напиша Grinning Имам си един под носа,пред блока е.Няма да коментирам,колко боклуци съм си взимала от там,какви са продавачките,касиерките,управителката.... Crazy Само ще споделя,че в задния двор на въпросния обект,Бога ми ,какво изхвърлят не знам,но половината квартал е смърдящ на мърша Sick И ХЕИ им викаха и кой ле не,и все си е тая!

# 36
  • София
  • Мнения: 5 501
Много недоволна съм от супермаркети Европа,изключително незареден,етикетите над продуктите не отговарят на цената,която излиза на касата (естествено винаги ти излиза по-висока),по рафтовете е неподредено,докато намериш етикета на продуктита,който искаш да вземеш свят ти се завива,държат си продуктите до последния ден и ги избутват най-напред,а касиерките са без коментар ... груби и мудни,много често ми се случва да не им работят лентите на касата и да си побутвам продуктите с ръка.
Хигиената на щанда със сирена и д.р млечни,месни продукти и салати е под всякаква критика,ужасена съм!

# 37
  • Мнения: 3 154
О, доста "случки" имам с тях. Там винаги трябва с повишено внимание да се влиза и излиза. Пазарувам понякога, защото ми е на път от този на пазарчето на Д. Петков. Купувам веднъж червено вино. Отваряме го в къщи - то ужасна мътилка и оцет.  Sick Слагам му тапата, взимам си една пластмасова чашка и касовата бележка и се връщам. Обяснявам в магазина на касата, ама те, както се очаква не можели нищо да направят и чакаме управителката. Пристига въпросната и започна да ги реди: как така виното било развалено, не можело да бъде, нищо му нямало и пр., но аз допусках такова развитие на нещата и затова си взех чашката Mr. Green, та много любезно и предложих да и сипя малко и да си пийне...  е, отказа и ми върнаха парите.Simple Smile Проверявайте също и пилетата от грила -  в повечето случаи са добри, но веднъж ми пробутаха напълно развалено и вмирисано пиле - като ти го увият набързо във фолио и пъхнат в найлонов плик, не можеш да го усетиш, докато не се прибереш. Писах го в загубите и го хвърлихме, разбира се, но не знам дали си дават сметка, че с такова месо могат да отровят доста хора.  Confused
Една касиерка веднъж ми иска някакви 40-50 ст., за да закръгли сметката и аз и давам. Тя почна нещо да рови в чекмеджето, но междувременно пристигна някаква колежка та си поговориха, а аз си чакам, после пак почна рови - гледа - смята, и накрая ми върна ресто без да приспадне парите, които и бях дала. Доста време ми отне да я върна малко назад във времето и да я убедя, че част от парите, които ми връща всъщност са си мои. Много впечатляваща им е и "охранителната" система: Има там един младеж, с вид на селски идиот, който цял ден се подпира на стълбите към горния етаж (те водят към друг магазин), Та въпросният го "играе" нещо като мобилна камера за наблюдение т.е. върти се наляво-надясно и най-често, ако си влязъл в магазина и случайно нищо не си купил (не си намерил нужното), той тутакси решава, че точно ти явно нещо си откраднал и се втурва да те гони до вратата и да ти проверява багажа.. е аз не му позволих, както не позволявам в кой да е друг магазин. Обяснявам, че трябва първо да ме арестуват и после може да ми ровят в чантата разни мунчовци или да ми покажат видеозапис, от който се вижда, че крада нещо. бтв. никога и през  ум не ми e минавало, да си "напазарувам" нещо без да платя.
Писала съм за тези и на други места, та белким повече хора ги знаят и да внимават.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 501
Проверявайте също и пилетата от грила -  в повечето случаи са добри, но веднъж ми пробутаха напълно развалено и вмирисано пиле - като ти го увият набързо във фолио и пъхнат в найлонов плик, не можеш да го усетиш, докато не се прибереш. Писах го в загубите и го хвърлихме, разбира се, но не знам дали си дават сметка, че с такова месо могат да отровят доста хора.  Confused

Пилетата вече минали срока на годност слагат главата мога да си заложа,като съм ги гледала как се въртят са едни жълти,жълти гаднииии

# 39
  • Мнения: 1 949
Проверявайте също и пилетата от грила -  в повечето случаи са добри, но веднъж ми пробутаха напълно развалено и вмирисано пиле - като ти го увият набързо във фолио и пъхнат в найлонов плик, не можеш да го усетиш, докато не се прибереш. Писах го в загубите и го хвърлихме, разбира се, но не знам дали си дават сметка, че с такова месо могат да отровят доста хора.  Confused

Пилетата вече минали срока на годност слагат главата мога да си заложа,като съм ги гледала как се въртят са едни жълти,жълти гаднииии


Аз по тази причина пилета на грил не купувам. Не само в "Европа", а навсякъде така се оползотворяват пилетата, чийто срок на годност е минал  Sick

# 40
  • Мнения: 349
БИЛЛА в Левски Г. Или карат всичко непродадено по другите магазини или просто са решили да извършат геноцид под формата на хранителни натравяния върху местното население.
Конкретно имам наблюдения в няколко "Билли" Simple Smile-пазарувам доста често в различни,но тази в кв.Левски е № 1 по некачествени и пооооостарели продукти,некомпетентни и незаинтересовани управители -поне 2-ма от отговорните са "зелени" та "зелени" в лошия смисъл.Кофти топла витрина със стари-лепнещи колбаси,лошо обслужване и мързелив персонал. Често цените не отговарят на маркировката, а най-често цената на ПРОМОЦИЯ няма нищо общо с цената маркирана на касовият бон #Cussing out.
Сто пъти съм се разправяла,обяснявала,снимала...във въпросния магазин и на другият ден-СЪЩОТО.
Вече не пазарувам в Билла Левски /за сведение да не си помисли някой ,че просто оплювам Била/.Магазините им в Младост и Лагера са в пъти.................................по-добри  и проблеми там не съм имала. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 35 228
В магазин "Европа" ,Младост 4 от половин година нямат сухари(е,сега заредиха де Mr. Green),Доместос,други препарати...яйца редовно няма,масло качествено-също.Обаче сега заредиха сувенири и украса за празниците Mr. Green То ,там с трън да влачиш ,няма какво да закачиш,пък те изтипосали такива неща.....
Приятелка си купи сос за спагети......с червейчета вътре Sick

# 42
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ъ, с прискърбие съобщавам, че "любимата" верига, узурпира бившият супер "Сливен" в "Борово"...Разположили са обичайните си 5 долнопробни артикула, на много по- голяма площ...Бррр.
А, естествено сухари няма, а също и други, не чак толкова необичайни и луксозни стоки, като мас, примерно...

# 43
  • София
  • Мнения: 15 486
    Само един път влязох в Европа, с надеждата да си купя по-евтино нес-кафето, което пия!Ами беше с почти два лева по-скъпо от кварталния магазин или Т-маркета! Не знам защо твърдят,че е най-евтиния магазин!

  Извинявам се, вече съм писала това, но като не чета, сега се повторих!

   Весели празници и успешни покупки, но не от Европа-та  Peace!

# 44
  • софия
  • Мнения: 386
Новият им супер маркет в Борово е с доста по-прилична визия от другите Европи.Вече няколко пъти пазарувам от там и досега не съм забелязала гафове;Все пак ще имам едно наум след темата.

Общи условия

Активация на акаунт