Не дали,а трудно ли отказахте цигарите при бременност?

  • 20 623
  • 217
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 111
като разбрах, че съм бременна моментално ги намалих на 1-2, след месец/ значи във 2-ия/ спрях.После от 7-ия нататък от време на време си дръпвах от някой...Като родих 5 месеца /докато кърмех/ не пушех.Като ми свърши кърмата взех да паля по 1 цигара, сега пуша около 4-5 на ден.Беше ми много трудно през времето докато си налагах да не пуша...Слд раждането просто не ми се пушеше.

# 211
  • Перник
  • Мнения: 211
И при двете ми бременности ми се гадеше от цигари, така че не беше трудно да ги спра, а беше неизбежно. После докато кърмех ми се пушеше, но се въздържах. След като отби дъщеря ми пак пропуших, но сега от Нова Година не съм палила цигара и не ми липсва особено. Въпрос на нагласа. Simple Smile

# 212
  • Мнения: 355
Не пуша от вече 4 месеца и отгоре, но все още вечер ми е много трудно. Сигурна съм, че не е никотинов глад, а глупав навик, и въпреки това си е всекидневна борба с липсата ми на воля и наличието на инат.

Добре, че е инатът, че иначе ми е слаб ангелът  Crazy

# 213
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Не пуша от вече 4 месеца и отгоре, но все още вечер ми е много трудно. Сигурна съм, че не е никотинов глад, а глупав навик, и въпреки това си е всекидневна борба с липсата ми на воля и наличието на инат.

Добре, че е инатът, че иначе ми е слаб ангелът  Crazy
А резултатът от инатът ти дава сили за хубавия подпис  Hug Hug Hug

# 214
  • Мнения: 18
Аз много лесно си ги отказах - от раз! В мига в който видях двете чертички и повече не запалих цигара.. А и не ми се пуши, като знам защо го правя!! Даже вече страшно много ме дразни миризмата на цигари

# 215
  • Мнения: 355
devi4ca благодаря ти  Hug
Наистина това мъничкото в мен дава невероятни сили за всичко  Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 2 673

Та на вас трудно ли ви беше отказването на цигарите,липсваше ли ви навикът, измъчваше ли ви никотинов глад или всичко се оказа по-лесно,отколкото сте си го представяли? Peace
А кога отказахте цигарите-когато запознахте бебеправенето,много преди това или когато се установи бременност? Simple Smile
Таткото отказа ли ги и той-защото аз нашето тате ще го задължа да го направи Whistling предупреден е.
 

с първата бременност ги отказах 2-3 мес. преди да започнем да правим бебо. Исках да се "изчистя" ,един вид, предварително. Около 2 седмици ми се допушваше, после - не.
Вторият път беше по-тежко  Grinning Спрях ги след моят РД, а на др. ден забременях. Дърпала съм си единични пъти - 3-4 максимум. Но повече се сещах и ми се допушваше......даже сънувах ,че пуша ooooh! и сега се случва да мисля за цигари, но таткото е виновен - той си пуши, не е преставал. Е, не пред мен. Но като го гледам и ..брррр. Дразня се от себе си Twisted Evil

# 217
  • Мнения: 29
Аз ги отказах седмица след като видях двете чертички ... И  не беше кой знае колко трудно. . В рамките на 2 дни бях спряла.. Помня че беше сряда като спрях да пуша. . В понеделник бях изпушила 3 цигари,  във вторник 2 ии в сряда вече не пуших Simple Smile. Това е през октомври. . След това на нова година изпуших 1-2..  ии преди 2 дена отново изпуших една.. Но не изпитвам някакво силно влечение да пуша, но онзи ден имахме гости ии пих кафе и заради това сигурно. ..

Общи условия

Активация на акаунт