София - карате за възрастни (начинаещи)

  • 3 256
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 422
Помагайте моля  Embarassed. Попитаха ме за препоръка (подведени от един разговор), а аз питам вас, тъй като не знам, а разчитат на мене да открия надеждна информация Grinning.

Търси се клуб в София (в центъра или с лесен транспортен достъп от района на ЦУМ), в който да приемат възрастни начинаещи за занимания по карате. Желаещата да се занимава е жена и се е насочила към стил шотокан.

# 1
  • Мнения: 135
Знаете  ли  от  малък  практикувам  бойни  изкуства  и  горе  долу  съм  запознат  със  стиловете , но  от  15  години практикувам  сам,
друга  ми  е  мисълта  че  точно  шотокан  малко  е  несериозен  за  възрастни , китайците  са  създали  система  специално  предназначена  за  по  възрастни  нарича  се  Тай-чи  или  се  насочете  към  по  меките  стилове  като  Винг чун  и  там  има  много  разновидности , лично  аз  минах  и  през  шотокана  затова  го  казвам  а  сега  практикувам  Jeet Kune Do  което  перфектно  става  и  за  стари  хора.
http://daobg.com/index.php?s=f18d011b34e5994108f3f0f1e4649029&showforum=12

Дано  намерите  нужната  ви  информация.
Успех Confused

# 2
  • Мнения: 1 422
Ха ха "възрастна" имах предвид не-дете. Кандидатката е на 30 години. Благодаря за линка, ще го дам за четене.

Общи условия

Активация на акаунт