Питане към мацките с руса коса

  • 9 399
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 622
Момичета,имате ли промяна на цвета на косата през зимния период?

Аз лятото имам сребристо руса коса,направо идеален цвят,но като дойде зимата и цвета ми пожълтява Close,особено в основата.Смятам,че се дължи на това,че така,или иначе зимата,поради по-слабото слънцегреене косата потъмнява и това се отразява на крайния цвят след боядисването.А иначе от 10 и повече години се правя с една и съща боя.Но винаги зимата ми е такава Tired

Мразя го този период Crossing Arms

А при вас така ли е?И правите ли нещо,за да убиете жълтия цвят?как мразя да съм като патка в главата Close

# 1
  • София
  • Мнения: 9 471
Аз като едно новоизлюпено блонди  newsm03(едва от събота 4470 yesyes) да ти кажа. Grinning
Фризьорката ми каза да си слагам от време на време тониращ балсам на Престиж. Цвят Перла. Пробвай, може да стане. Wink

# 2
  • Мнения: 5 622
Браво!Направо мяташ съветите,а си новичко блонди!Само така!
Мерси много!  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз бях блондинка 6-7 години и точно заради този патешки цвят минах отново към брюнетките Confused

# 4
  • Мнения: 5 539
Аз като едно новоизлюпено блонди  newsm03(едва от събота 4470 yesyes) да ти кажа. Grinning
Фризьорката ми каза да си слагам от време на време тониращ балсам на Престиж. Цвят Перла. Пробвай, може да стане. Wink
Копче, перлата хваща само на много светло руси коси. Тези, които се числят към платинено русите. Моята е руса, но не чак дотам и не ми хвана. Има още един сив тониращ балсам на Престиж, по-наситен, мислех него да взема, но само с мисленето си останах. Какъв е твоят цвят? Пусни някое фото, плс Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 9 471
Копче, перлата хваща само на много светло руси коси. Тези, които се числят към платинено русите. Моята е руса, но не чак дотам и не ми хвана. Има още един сив тониращ балсам на Престиж, по-наситен, мислех него да взема, но само с мисленето си останах. Какъв е твоят цвят? Пусни някое фото, плс Grinning
Стига, бе, Лилит!  Cry
Ти сега не ме отчайвай в борбата ми за рус косъм! Mr. Green
Ми така ми каза фризьорката ми, пък тя има много хубав цвят и аз искам като нея. Тя така ме учи и аз сега така ви уча. Joy
Шегата на страна, ама по погрешка съм блонди сега.
Отидох да си правя само кичури -то ме запалихте с вашите теми тука за руси кичури Laughing.
Та реших се аз, ама си се върнах не само с кичури, ами с чисто нова руса главица. newsm78 Crazy
Та ша патя ся с нея. Mr. Green
Снимки нЕмам. Laughing

# 6
  • Мнения: 5 539
Я марш да се снимаш... Mr. Green
А за перлата - ако няма полза, няма и вреда, тъй че дерзай и се обади после да кажеш за ефекта Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 9 471
Браво!Направо мяташ съветите,а си новичко блонди!Само така!
Мерси много! bouquet
А хм, моля, моля! bowuu
Пак заповядай! Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 9 471
Я марш да се снимаш... Mr. Green
А за перлата - ако няма полза, няма и вреда, тъй че дерзай и се обади после да кажеш за ефекта Grinning
Непременно!  PeaceЗа ефекта имах в пред вид!
Пък нямам си бързо фото, к'во да правя. Blush

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Аз използвах тониращия балсам на Лонда - невероятно готин ефект има върху светло руси коси

# 10
  • Мнения: 539
Ей ама това е добра идея. Ще взема да го потърся тоз балсам. А иначе моята не само зимата, но и като и дойде време за боядисване пак потъмнява, въпреки че естествения ми цват е светъл и е пепелив незнайно защо почва да ми бие на жълто особено в корените. Най вероятно се дължи на слънцето през лятото. Да ви кажа доста се замислих днес като си купувах боя дали да не си я направя малко по-кафява за зимата, ама ме разубедиха. Може би следващия път.

# 11
  • Мнения: 5 622
Абе аз преди време реших да дам малко почивка на русата си коса,като забележете с какво почиваше-боядисах я кафява,като оставих руси кичури и направих и медни такива!(направо я спасих от третиране,няма що Crazy),но трябва да ви кажа,че това е още по-лош вариант,щото русото избива много бързо и за месец,месец и нещо,нямаи помен от кафявото и какъвто и да е дръг цвят и става по-зле даже,така че който се е хванал на хорото с руса коса,ще си го играе!

Аз си я харесвам руса и нямам намерение да я пребоядисвам,пък и това жълтеникаквото в корените е само от ноември до март,така,че се търпи някак си  Tired

# 12
  • Мнения: 539
Това с избиването на русото го знам. Аз не искам да я сменям трайно, а само временно. Иначе съм правила идиотската грешка, когато беше модерно да се боядисам черна катран.. та зор видях докато се изруся, така че тая грешка на никой не я препоръчвам да я прави

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз като едно новоизлюпено блонди newsm03(едва от събота 4470 yesyes) да ти кажа. Grinning
Фризьорката ми каза да си слагам от време на време тониращ балсам на Престиж. Цвят Перла. Пробвай, може да стане. Wink
Напълно съгласна Peace, този балсам ми подържа цвета от три години вече, а моят цвят е пепеляво русо( естествено + кичури) Wink Бубе, пробвай с Перлата! Hug

# 14
  • Мнения: 5 622
А за тониращия балсам на Лонда ще каже ли някой нещо?Номер,или цвят? Thinking

Аз първо ще пробвам с перлата,че ми се струва по-евтин вариант,а после ще търся друго,ако не стане,но информацията никога не е излишна,нали? Wink

# 15
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз като едно новоизлюпено блонди  newsm03(едва от събота 4470 yesyes) да ти кажа. Grinning
Фризьорката ми каза да си слагам от време на време тониращ балсам на Престиж. Цвят Перла. Пробвай, може да стане. Wink

Взех си и аз такъв балсам (но не Перла, защото малко ми розовее Wink) и се намацотих....лошото е, че хич не е траен Sad

Исках  да попитам и ветеранките в "блондирането"  Laughing Може ли веднага след боядисване, да се сложи и този тониращ балсам (ако може едновременно с боята още по-добре) или трябва да се изчака няколко дни?

# 16
  • Мнения: 730
Буба моля те кажи ми с каква боя се боядисваш,и слагаш ли блондор на корените,защото всеки ми казва,че и без блондор ще стана твоя цвят,ама аз не смея да пробвам,да не стана като патка-жълта(мразя го това жълто Close)

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Зимата ми потъмнява косата, да. Лятото е супер, но зимата  Confused

Много се замислям дали да не се боядисам черна, искам да пробвам, но всеки ме разубеждава... Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 5 140
Така да напиша и аз за моето тониране.Имам и аз двата балсама-на Лонда и Престиж.
Лонда номер  65 сребристо сив,така той лилавее и като се сложи на косата ако е много изрусена незнам какво ще стане,може би трябва да се държи по малко и вече на следващото миене ще се поодмие.Аз съм си го слагала в/у кичури.
Престиж-перлен,той определено е по слаб от Лондата.За да има ефект трябва да се слага при всяко миене.

# 19
  • Мнения: 5 140


Много се замислям дали да не се боядисам черна, искам да пробвам, но всеки ме разубеждава... Rolling Eyes

Ерика черно и аз не смятам че е добра идея.На теб може би много тъмно русо.Ако искаш моята фризьорка си е направила салон при вас в Младост ще прескочим до нея и ще видим,а?
Аз също харесвам,ама квато съм "бозава" ще съм много "готична".

# 20
  • Мнения: 5 622
Буба моля те кажи ми с каква боя се боядисваш,и слагаш ли блондор на корените,защото всеки ми казва,че и без блондор ще стана твоя цвят,ама аз не смея да пробвам,да не стана като патка-жълта(мразя го това жълто Close)

Никакъв блондор не слагам аз.То и това оставаше и щях съвсем да остана без коса,понеже тя не е спряла да пада от как родих  Confused( но има напредък и вече новата коса набира дължина Sunglasses)

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40% Но трябва да ти кажа,че не на всеки става този цвят(като моя) от същата боя.Явно си зависи и от косъма.На една приятелка и стана точно жълто Shocked Но пробвай..аз докато намерих моята си боя,преди повече от 10 години,изпробвах какво ли не,като от една ЛОНДа бях дори и зелена hahahaНо като си намериш твоя цвят си се придържаш към него и това е. Peace

# 21
  • Мнения: 7 430
Буба, не се оплаквай  Naughty много тие хубав цвета и не виждам промяна на снимките Wink ...ела да ме видиш мен, 6 цвята коса имам - от светло рудо до патешко....а и аз как го мразя #Cussing out

# 22
  • БГ
  • Мнения: 735
момичета - Перла не става за всяка руса основа, аз съм сега с тъмно-русо, и ефект няма, трябва да е много светло русо и да стане пепеливо след Перла-та.Ако косата стане оранж или жълта може да се тонира с оцветителите на Вела,които са за лилаво-сребрист цвят, тогава жълтото пада според моя опит

# 23
След пет години с платинено руса коса ще ви кажа две неща
1 Цвета ми беше почти бял и с Лондата балсам ставаше на лилаво розови кичури,ако го слагате гледайте да е много равномерно иначе си оставате шарени до следващото миене.
2 НЕ е толкова трудно да се мине към брюнетските цветове,просто в началото една по-силна боя и след това всеки месец безамонячня докато поизрасте естественото.

# 24
  • Мнения: 239
А за тониращия балсам на Лонда ще каже ли някой нещо?Номер,или цвят? Thinking

Аз първо ще пробвам с перлата,че ми се струва по-евтин вариант,а после ще търся друго,ако не стане,но информацията никога не е излишна,нали? Wink
Не ти препоръчвам Престижа,по-добре вземи Лондата макар и по-скъпа.Престижът въобще не е траен и наистина подкрепям мнението,че за да има ефект трябва да го изполваш едва ли не при всяко миене.Освен това не става много равномерно.По-светлата и долна част от косата направо става сива,което не е много красиво.В корените цвета става друг.И колкото и да се старая винаги ми става като на кичури,а не равномерно.

# 25
  • Мнения: 5 622

Цитат
Не ти препоръчвам Престижа,по-добре вземи Лондата макар и по-скъпа.Престижът въобще не е траен и наистина подкрепям мнението,че за да има ефект трябва да го изполваш едва ли не при всяко миене.Освен това не става много равномерно.По-светлата и долна част от косата направо става сива,което не е много красиво.В корените цвета става друг.И колкото и да се старая винаги ми става като на кичури,а не равномерно.
Цитат

Твърде късно  Crazy
Оказа се,че имам една опаковка от престиж,точно перлен нюанс,който съм забравила в банята.Намацах се тази вечер,след като си измих косата,ама не виждам резултат.Спомням си,че преди известно време го бях пробвала,по препоръка на някой (то пак зимата ще да е било) и станах на сиви кичури Shocked

Буба, не се оплаквай Naughty много тие хубав цвета и не виждам промяна на снимките Wink ...ела да ме видиш мен, 6 цвята коса имам - от светло рудо до патешко....а и аз как го мразя #Cussing out

Дидка,аз нямам нови снимки в албума бе душа!Всичките са ми от лятото.По някое време като кача нови,ще ти свирна да видиш разликата.Обаче трябва да не съм прясно боядисана.Тогава жълтото е най-коварно Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 511

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40%.


А този 40-процентен окислител не съсипва ли косата ти?  Thinking

Аз замалко да опропастя моята,два окислителя,40 % ... осъзнах се навреме! Сега се правя с 30-процентен,смених и боята...наистина се осъзнах! Sad

# 27
  • Мнения: 658
IСпасението е в боядисване на корена на всеки  две седмици, следкото нанасяне на балсам оцветител или шампоан оцветител. Кристиан оф Рома" имат шампоан снещу жълт оттенък. Зелена туба.Вътре шампоана е мастилен син - това убива жълтите оттенъци при изрусяване. Аз съм фризьор и освен това руса- платина.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
IСпасението е в боядисване на корена на всеки две седмици, следкото нанасяне на балсам оцветител или шампоан оцветител. Кристиан оф Рома" имат шампоан снещу жълт оттенък. Зелена туба.Вътре шампоана е мастилен син - това убива жълтите оттенъци при изрусяване. Аз съм фризьор и освен това руса- платина.
Би ли ми казала, каква цена е този шампоан и къде да го намеря. Благодаря ти! Wink

# 29
  • Мнения: 1 283
Аууу и аз ненавиждам жълтото,направо отка4ам ако ми стане жълто! Close
Всеки път оба4е се боядисвам с разли4на боя,но все гледам да е сиво-русо!Дори някой път ми става доста тъмна,но след няколко измивания става хубаво сребристо!...но не винаги,де Confused

# 30
  • Мнения: 5 622

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40%.


А този 40-процентен окислител не съсипва ли косата ти?  Thinking

Аз замалко да опропастя моята,два окислителя,40 % ... осъзнах се навреме! Сега се правя с 30-процентен,смених и боята...наистина се осъзнах! Sad

Виж снимките в профила ми.И прецени дали косата ми е съсипана.Боядисвам се от 15 годишна.Сега съм на 28.Повече от 10 години.Нон стоп......(само няколко месеца бях кафява,но не издържах и пак се направих руса Crazy)

# 31
  • Мнения: 5 140

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40%.


А този 40-процентен окислител не съсипва ли косата ти?  Thinking

Аз замалко да опропастя моята,два окислителя,40 % ... осъзнах се навреме! Сега се правя с 30-процентен,смених и боята...наистина се осъзнах! Sad

Виж снимките в профила ми.И прецени дали косата ми е съсипана.Боядисвам се от 15 годишна.Сега съм на 28.Повече от 10 години.Нон стоп......(само няколко месеца бях кафява,но не издържах и пак се направих руса Crazy)
 


Косата ти е страхотна,няма спор!  bouquet

# 32
  • Мнения: 539
IСпасението е в боядисване на корена на всеки  две седмици, следкото нанасяне на балсам оцветител или шампоан оцветител. Кристиан оф Рома" имат шампоан снещу жълт оттенък. Зелена туба.Вътре шампоана е мастилен син - това убива жълтите оттенъци при изрусяване. Аз съм фризьор и освен това руса- платина.

Moже ли да кажеш как му е името на шампоана и цената. Благодаря предварително   bouquet

# 33
  • Мнения: 239
Буба моля те кажи ми с каква боя се боядисваш,и слагаш ли блондор на корените,защото всеки ми казва,че и без блондор ще стана твоя цвят,ама аз не смея да пробвам,да не стана като патка-жълта(мразя го това жълто Close)

Никакъв блондор не слагам аз.То и това оставаше и щях съвсем да остана без коса,понеже тя не е спряла да пада от как родих Confused( но има напредък и вече новата коса набира дължина Sunglasses)

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40% Но трябва да ти кажа,че не на всеки става този цвят(като моя) от същата боя.Явно си зависи и от косъма.На една приятелка и стана точно жълто Shocked Но пробвай..аз докато намерих моята си боя,преди повече от 10 години,изпробвах какво ли не,като от една ЛОНДа бях дори и зелена hahahaНо като си намериш твоя цвят си се придържаш към него и това е. Peace
Бубе,много ми харесва цвета на косата ти..Видях,че си писала,че използваш два окислителя.Не можах да разбера два еднакви окислителя от 40% ли ползваш или два с различен процент за корените и съответно за дължината?

# 34
  • Мнения: 658
Не знам в СФ  къде може да го намерите.  Продуктите са италиански и по принцип се за салони, но някои от тях ги има и в магазини и спецщандове. Проверете в Ндк - там правят промоции и фестивали на фирмата- може би имат щанд. Цената му е  около 7-8лв. Но това - в ВТ - едровата цена в салона. Може да питям дистрибуторката и да ви кажа ако знае тя нещо.

# 35
  • Мнения: 5 622
Буба моля те кажи ми с каква боя се боядисваш,и слагаш ли блондор на корените,защото всеки ми казва,че и без блондор ще стана твоя цвят,ама аз не смея да пробвам,да не стана като патка-жълта(мразя го това жълто Close)

Никакъв блондор не слагам аз.То и това оставаше и щях съвсем да остана без коса,понеже тя не е спряла да пада от как родих Confused( но има напредък и вече новата коса набира дължина Sunglasses)

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40% Но трябва да ти кажа,че не на всеки става този цвят(като моя) от същата боя.Явно си зависи и от косъма.На една приятелка и стана точно жълто Shocked Но пробвай..аз докато намерих моята си боя,преди повече от 10 години,изпробвах какво ли не,като от една ЛОНДа бях дори и зелена hahahaНо като си намериш твоя цвят си се придържаш към него и това е. Peace
Бубе,много ми харесва цвета на косата ти..Видях,че си писала,че използваш два окислителя.Не можах да разбера два еднакви окислителя от 40% ли ползваш или два с различен процент за корените и съответно за дължината?

Значи пак да кажа,ако не е станало ясно-аз си боядисвам САМО корените.Цялата коса не съм я пипала,от както постигнах този цвят,тоест от както съм я намазала в цялата и  дължина,повече не съм повтаряла и мажа само израстналите корени.Но трябва да се има предвид,че когато съм си я боядисала цялата коса,не е била с такава дължина все пак.И тя с годините си расте и придобива хубав светъл цвят,понеже малко,или много като мажеш корените,застъпваш и леко пласта,който вече е рус,разбирате ли ме,че се оплетох в желанието си да обясня добре Crazy

окислителите са 2,защото разделям и боята на две,по един окислител на половин боя.Боядисвам се веднъж месечно,значи една боя ми отива за 2 месеца.И двата са по 40% съответно  Peace

Дали сега стана по-ясно? Thinking Peace

# 36
  • Мнения: 239
Буба моля те кажи ми с каква боя се боядисваш,и слагаш ли блондор на корените,защото всеки ми казва,че и без блондор ще стана твоя цвят,ама аз не смея да пробвам,да не стана като патка-жълта(мразя го това жълто Close)

Никакъв блондор не слагам аз.То и това оставаше и щях съвсем да остана без коса,понеже тя не е спряла да пада от как родих Confused( но има напредък и вече новата коса набира дължина Sunglasses)

Ползвам италианска боя-ФАРМАКОЛОР,10 SP е номера на боята,като взимам 2 окислителя за една боя.С половината,с която си правя корените,слагам един окислител.окислителите са ми 40% Но трябва да ти кажа,че не на всеки става този цвят(като моя) от същата боя.Явно си зависи и от косъма.На една приятелка и стана точно жълто Shocked Но пробвай..аз докато намерих моята си боя,преди повече от 10 години,изпробвах какво ли не,като от една ЛОНДа бях дори и зелена hahahaНо като си намериш твоя цвят си се придържаш към него и това е. Peace
Бубе,много ми харесва цвета на косата ти..Видях,че си писала,че използваш два окислителя.Не можах да разбера два еднакви окислителя от 40% ли ползваш или два с различен процент за корените и съответно за дължината?

Значи пак да кажа,ако не е станало ясно-аз си боядисвам САМО корените.Цялата коса не съм я пипала,от както постигнах този цвят,тоест от както съм я намазала в цялата и дължина,повече не съм повтаряла и мажа само израстналите корени.Но трябва да се има предвид,че когато съм си я боядисала цялата коса,не е била с такава дължина все пак.И тя с годините си расте и придобива хубав светъл цвят,понеже малко,или много като мажеш корените,застъпваш и леко пласта,който вече е рус,разбирате ли ме,че се оплетох в желанието си да обясня добре Crazy

окислителите са 2,защото разделям и боята на две,по един окислител на половин боя.Боядисвам се веднъж месечно,значи една боя ми отива за 2 месеца.И двата са по 40% съответно Peace

Дали сега стана по-ясно? Thinking Peace
Много благоадаря за информацията-абсолютно точна и изчерпателна.Моята коса по дължина също е доста светла,почти като твоята,но докато изравня корените е голяма мъка.А и на почти всички бои пише,че е хубаво да се маже цялата коса,но по краищата за по-малко време.Но твоя вариант е добър и русият цвят го позволява.Така и по-малко ще ти се изтощава косата.

# 37
  • Мнения: 327
Абсолютно съм на мението на Буба - боядисвайте САМО корените, така хем си запазвате цвета, хем по-малко съсипвате косата. Naughty
А що се отнася до минаване от русо към черно - точно това направих след като родих.  След 6-7 години руса, се направих черна. Боята изобщо не падна, въпреки че вече 2 месеца не съм се боядисвала - както ме боядисаха така си и стои,  Whistling така че явно си е и до косъм.  И според мен е по-добре да се изпробва, че да знае човек как най- му ходи  Crossing Arms
Резултата обаче за сега е, че по- се харесвам руса... /ама съм и с 20 кила повече - т.е. съвсем не приличам на себе си, тъй че е рано май да се каже.. newsm78/, но... да видим колко ли ще издържа докато пак мина в отбора на блондинките  Mr. Green

# 38
Виждам,че си си щракнала фото специално за темата  hahaha


Виж снимките в профила ми.И прецени дали косата ми е съсипана.

Наистина върховете ти вече имат нужда от помощ!
Аз си купих маска с костен мозък и плацента и съм много доволна...пробвай и ти! Heart Eyes

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е като се мажат корените, не се ли разресва с боята цялата коса на финала? Щото аз така съм учила, така и правя... Thinking

# 40
  • БГ
  • Мнения: 735
аз не я разресвам,защото  изгаря от старата боядисана вече коса

# 41
  • Мнения: 6 243
Е като се мажат корените, не се ли разресва с боята цялата коса на финала? Щото аз така съм учила, така и правя... Thinking
Естествено, че се разресва.
Няма значение дали е руса, кафява или пембяна, това е "тонирането" на косата, което й придава равномерен цвят. Така поне се прави в добрите салони.

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е като се мажат корените, не се ли разресва с боята цялата коса на финала? Щото аз така съм учила, така и правя... Thinking
Естествено, че се разресва.
Няма значение дали е руса, кафява или пембяна, това е "тонирането" на косата, което й придава равномерен цвят. Така поне се прави в добрите салони.

Именно. За това се зачудих как така само корените се мажат, пък става еднакъв цвят... Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 4 212
Абе цяло изкуство си е да направиш руса коса да е еднаква от корените до краищата. Аз съм самоука ве4е 17 годишна блонди  Flutter Минах през вси4ки нюанси на русото но най ми отива пепелно русо. Буба като това на снимката ти.Поддържам я редовно оба4е, няма как, сега съм с по тъмно руса коса, понеже съм в нещо като траур, бе мои си мисли. И мисля от следващият пролетен сезон пак да си влизам в релсите.Много ми липсваше фармаколор, италианската боя, страхотна е, до момента в който я открих и в спанско  Flutter кеффф. За сега оба4е ползвам на гарние и лореал.  Правя така всеки 40 дена изрусявам корените или на 30, зависи, мразя да ми излиза тъмното отдолу  Wink и на  всеки 4 месеца правя тонер, две бои за коса от един и същи цвят със сив отенък ги смесвам и намазвам, така 4е да ме държи още 4 месеца и държи. сега ще потърсе снимка на косата ми  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт