Намалени мъжки костюми?

  • 5 027
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 272
Интересуват ме намалени или по-евтини мъжки костюми. Трябва в 300 лв. да се вместя с костюм, обувки и риза  newsm78 Става въпрос за магазини в София

# 1
  • Мнения: 333
В момента големи намаления има в Andrews, на 50 или 40 % са им костюмите. Миналата седмица на моя приятел му взехме костюм- сако и панталон за 169 лв, и не са някакви кофти, ами материята е много хубава, отделно имат и намалени ризи и вратовръзки, като ризите са намалени от 89 на 39лв. или нещо такова, имат и при обувките, но тях не сме ги гледали колко струваха.
Също се сещам, че и във Франт има намаление, на костюмите не знам цени, но има промоция на ризи- 3 за 69 лв, както и на вратовръзки- 3 за 39 лв. Надявам се, че съм ти била полезна  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 4 272
Благодаря много за информацията   bouquet Тъкмо вече си мислех, че никой няма да ми отговори. Ще проверя в Андрюс. А магазини на Франт къде има  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 428
Има магазини с не лош костюми и т.н. на Пиротска  Peace Преди време от там взехме един костюм за сватба. Магазина беше в първия безистен, като се тръгне по Пиротска от ЦУМ, от ляво  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
Благодаря ти, Веси  Hug

# 5
  • Мнения: 626
И ние взехме костюма на мъжа ми за сватбата от Пиротска , там са аутлетите на много магазини . Костюм , риза, вратовръзка ни излеза около 250лв и 50 лв обувки пак от Пиротска  Peace

# 6
  • Мнения: 0
Моят приятел си купува костюми, ризи, вратовръзки само от магазина на Парушев. Стана им редовен клиент от няколко месеца. И дамската им колекция също е доста добра. Всичките им стоки са български и си заслужават парите. Магазинът се намира на ъгъла на Солунска и Хр. Белчев.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Ако,имате Котон там има голямо намаление Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 869
Преди две седмици купихме страхотен костюм на мъжа ми от Андрюс в The Mall, 140 лв целия, както и 3 ризи за 60 лв. Удар в десетката си беше това.

# 9
  • Мнения: 1 988
В Агресия на булевард Рожен има намаление на ризи и костюми

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
И ние в крайна сметка купихме от Андрюс. Костюм, вратовръзка и три ризи за 260 лв. Много доволни сме  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт