Калъфи за мебели- София

  • 55 537
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Моля ви пишете ми на ЛС за координатите на момичето от форума,защото нямам възможност да следя темата постоянно  Peace


Момичета, Госпожичка Клавел е писала да й се пращат лични съобщения.

Мен ме интересуват калъфите за столове. Някой шил ли е? Ориентировъчна цена и какъв трябва да е плата. Изпратих няколко запитвания, но така и не съм получила отговор.





Само не разбрах каква е разликата, но ще и пиша  newsm78

# 61
  • Мнения: 35
Моля ви пишете ми на ЛС за координатите на момичето от форума,защото нямам възможност да следя темата постоянно  Peace


Момичета, Госпожичка Клавел е писала да й се пращат лични съобщения.

Мен ме интересуват калъфите за столове. Някой шил ли е? Ориентировъчна цена и какъв трябва да е плата. Изпратих няколко запитвания, но така и не съм получила отговор.





Само не разбрах каква е разликата, но ще и пиша  newsm78

Ами че не следи темата редовно и няма как да види кой я пита за координати. Личното съобщение няма как да не го види дори и да не влиза в темата. Госпожичка Клавел да ме извини, че и адвокатствам, но просто реших да напиша за тези,които не са видяли отговора й.  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 247
Здравейте,
аз имам познати,които шият и калъфи,(иначе саа тапицери по принцип),но не знам в момента какви са цените,ползвала съм ги доста преди няколко години.Ако някой се интересува да ми пише на лични,ще дам телефони и може да се обадите и да се ориентирате дали ви интересува или не.
 Hug

# 63
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Бих искала съвет от вас. Имам диван, на който съсипахме дамаската и му купихме покривало. Сега обаче ще даваме апартамента под наем и някак си не върви да го оставим покрит. Чудя се дали да го претапицирам или да му купя калъф. Става въпрос за диван тройка, стандартен. Първо мислех за претапициране, но като прочетох тук за какви цени пишете ми се изправи косата...Пък и реално погледнато той няма нужда от ремонт, на две години е, и нищо му няма, само е малко зацапан понеже е бежов и на едно място му е лепната ютия Embarassed Нямам никаква представа къде да търся калъфи на сносни цени. Е, не искам да е от ония циганските, за които говорите, но не и да е прекалено скъпо, те наемателите така или иначе ще го довършат. Не мога да се сетя къде точно е този безистен на Пиротска...ако можете да ми дадете някакви адреси, а също и да ме ориентирате колко приблизително би могъл да струва един семпъл калъф за дивав тройка.Благодаря ви.

# 64
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Бих искала съвет от вас. Имам диван, на който съсипахме дамаската и му купихме покривало. Сега обаче ще даваме апартамента под наем и някак си не върви да го оставим покрит. Чудя се дали да го претапицирам или да му купя калъф. Става въпрос за диван тройка, стандартен. Първо мислех за претапициране, но като прочетох тук за какви цени пишете ми се изправи косата...Пък и реално погледнато той няма нужда от ремонт, на две години е, и нищо му няма, само е малко зацапан понеже е бежов и на едно място му е лепната ютия Embarassed Нямам никаква представа къде да търся калъфи на сносни цени. Е, не искам да е от ония циганските, за които говорите, но не и да е прекалено скъпо, те наемателите така или иначе ще го довършат. Не мога да се сетя къде точно е този безистен на Пиротска...ако можете да ми дадете някакви адреси, а също и да ме ориентирате колко приблизително би могъл да струва един семпъл калъф за дивав тройка.Благодаря ви.

Въпреки че аз още не съм се ориентирала за калъфи, честно предпочитам тях, защото се перат по лесно - в пералнята. При мен тече още ремонт така че моите калъфи и пердета остават за началото на септември. Ако не ти е късно ще споделя опит

# 65
  • Мнения: X
Благодаря ви за отзивчивостта. Simple Smile В нета се споменава и за универсални , еластични калъфи, които уж ставали на стандартен диван, но си ме е страх. Да знаете къде се продават такива?

# 66
  • София
  • Мнения: 247
Имаше по магазините за пердета,такива с ластици,не са особено евтини и е въпрос на вкус.

# 67
  • Мнения: 6 031
Благодаря ви за отзивчивостта. Simple Smile В нета се споменава и за универсални , еластични калъфи, които уж ставали на стандартен диван, но си ме е страх. Да знаете къде се продават такива?

Последно видях и в Метро калъфи за дивани. Не обърнах внимание на производителя.
Изглеждаха добре, еластични бяха и имаше различни цветове.
Имаше за диван- тройка, диван-двойка и единичен.

# 68
  • Мнения: 199
Момичета,а можете ли да препоръчате магазини,в които има хубави платове за калъфи.В тези,които аз съм ходила обикновено има много,но на мен не ми харесват.На едно място харесах един,но беше почти 60лв.метъра.ММ каза,че щял да купи нов диван с толкова пари. Joy

# 69
  • Мнения: X
Момичета,а можете ли да препоръчате магазини,в които има хубави платове за калъфи.В тези,които аз съм ходила обикновено има много,но на мен не ми харесват.На едно място харесах един,но беше почти 60лв.метъра.ММ каза,че щял да купи нов диван с толкова пари. Joy
По "Екзарх Йосиф" има много магазини, но ти препоръчвам да влезеш и в малките улички...

# 70
  • София
  • Мнения: 346
Благодаря ви за отзивчивостта. Simple Smile В нета се споменава и за универсални , еластични калъфи, които уж ставали на стандартен диван, но си ме е страх. Да знаете къде се продават такива?

Последно видях и в Метро калъфи за дивани. Не обърнах внимание на производителя.
Изглеждаха добре, еластични бяха и имаше различни цветове.
Имаше за диван- тройка, диван-двойка и единичен.

Smarthomes са тези,които се продават в Метро,имат и сайт.Спряла съм се на тях за диваните на майка ми,но тя не може да си избере цвят,иначе избра модел Акари.Добре изглеждат,на пипане обаче малко са ми изкуствени.

# 71
  • София
  • Мнения: 95
Момичета,

Къде намирате платове на килограм в София newsm78

# 72
  • Мнения: 8 942
Има платове на 8 лева на килограм на Мария Луиза, до Автогарата в ето този магазин. Мъжът ми е тапицер и често пращаме клиенти там за плат. Ние си купихме плат за калъфи от там, платът за всичко това, което се вижда, струваше 34 лева. От там си купихме и калъфите за възглавниците, по 1 лев броя, готови и ушити. Има и много пердета там, на много ниски цени.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 800
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink
Ако може и на мен координатите.
Дали може и на мен да ми дадете координатите на жената?

# 74
  • София
  • Мнения: 247
alina_si -Това не е ли магазин за 2-ра употреба или има и на топове?Колко е минималното количество

Общи условия

Активация на акаунт