Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 37

  • 28 800
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
Ринчееее, мерси  smile3525 smile3525 smile3525

Като гледам колко нежности си размениха само в един трейлър, май няма да излезе вярно, че новия режисьор е сухар... Дано продължи в същия дух  Praynig

# 61
  • Мнения: 15
 

За наше щастие не , но работим по въпроса

# 62
  • София
  • Мнения: 1
Следя отговорите на Джансел, идвам тук и ме чака приятна изненада newsm44 newsm44

Ами да влязохме в петъчния ритъм.

Ама и PR на филма е печен, знае как да прикове вниманието
Аз на тоя пиар как съм му набрала #Cussing out #Cussing out Колко пъти съм споменала майка му в повелително наклонение hahahaГорката жена Flutter

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 1
Благодаря, Рина!
Това май ще бъде Сезонът на любовта Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Саймето как е барната само Wink

# 65
# 66
  • Мнения: 2
Малеее, не съм очаквала такъв трейлър, а и с реплики! Crazy Crazy Страхотен е! Само ме притесни, че казват много скоро, а не съобщават 20 август.

# 67
  • Мнения: 1
Огромни благодарности за трейлъра !

 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 68
  • Мнения: 2
Започвам с предположенията. Струва ми се, че Саиме е по-различна, може би е минало известно време. А и май е далеч от Хасрет. Whistling

# 69
  • Мнения: 0
привет и от мен Simple Smile

метните моля ви линк на трейлъра  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
Мики   bouquet Няма още линк, но мога да ти метна един колаж от наши снимки във Варна,
ако изпратиш емайл или скайп Hug
И на другите, които искат, разбира се - изпращайте на лс.


охоо още един от Варна привет дружки..
Сими, правихме си национална среща във Варна 31-1 август, но теб още те нямаше във форума.
На следващата среща да си на линия обаче Naughty

# 70
  • София
  • Мнения: 1
Започвам с предположенията. Струва ми се, че Саиме е по-различна, може би е минало известно време. А и май е далеч от Хасрет. Whistling
Сигурно си е заминала за Измир да си гледа работата. Четеше статия с отзиви за концерта и снимка на Хасрет

# 71
  • Мнения: 28
Започвам с предположенията. Струва ми се, че Саиме е по-различна, може би е минало известно време. А и май е далеч от Хасрет. Whistling

И на мен като че ли ми се стори, че ще се отдалечи... Е, то все пак трябва да има бъркотии, за да има какво да се нареди накрая...

# 72
  • Мнения: 0
Започвам с предположенията. Струва ми се, че Саиме е по-различна, може би е минало известно време. А и май е далеч от Хасрет. Whistling
И мама Несрин е там.Поклон на Айда  bouquet

# 73
  • Мнения: 28
Започвам с предположенията. Струва ми се, че Саиме е по-различна, може би е минало известно време. А и май е далеч от Хасрет. Whistling
И мама Несрин е там.Поклон на Айда  bouquet

Оф, наистина... милата жена, имаше ужасни снимки как плаче  Cry Дано работата и компанията на нашите сладури й помогне да преодолее мъката си по-бързо  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 2
Започвам с предположенията. Струва ми се, че Саиме е по-различна, може би е минало известно време. А и май е далеч от Хасрет. Whistling
И мама Несрин е там.Поклон на Айда  bouquet
Наистина поклон. Актрисата е голям професионалист, а и ролята й е важна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт