Къде във Варна подстригват хубаво?2

  • 212 216
  • 875
  •   1
Отговори
# 870
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Коя е тази рускиня Дария Павлова? Познавам една Дария, ама е с друга фамилия...

# 871
  • Мнения: 1 882
Здравейте, бих искала да се подстрижа в Салон "Валентина" в Младост, не съм ходила до сега, там само една ли е фризьорката-въпросната Валя? Тъй като не знам как изглежда, а искам тя да ме подстриже и ако работят няколко фризьори там-как да разбера?
Валя е с дълга, руса коса- миньонче. Възраст около 35( много поддържана жена:). Другите момичета и помагат, тя е човека с ножицата. Аз лично изобщо не съм доволна от подстрижката. За това препоръчвам Дария Павлова-рускиня,която ме подстрига перфектно. Боядисването обаче при нея не ми хареса, а и 100 лв са много! Имате ли идея за читав колорист на сносна цена?
Ох, да му се не види! Чета, чета и тъкмо си избера някой фризьор и се появява някой недоволен и ми убива ентусиазЪма  Rolling Eyes


Края на този месец си записах час за Искра в n@ils, потърсете ги във фейсбук, наскоро се преместиха в нов по-голям салон

# 872
  • Варна
  • Мнения: 181
Коя е тази рускиня Дария Павлова? Познавам една Дария, ама е с друга фамилия...

А де:) Аз съм я запомнила като Павлова, а тя е Антонова. Даже мисля координатите ги имам точно от Киса. Извинявам се за грешката! Страхотна в подстригването!

# 873
  • Варна
  • Мнения: 10 801
А защо не ти харесва боядисването при нея? Снимките на боядисани коси, които пуска в профила си, са много добри. Тя даже сега премина обучение в Москва за боядисване.

# 874
  • Мнения: 956
Знаете ли каква е цената на постригване с издухване при Дария Антонова?

# 875
  • Варна
  • Мнения: 1 818
Момичета заповядайте в новата тема  ,че стана доста дълга тази и скоро ще ни заключат
http://www.bg-mamma.com/?topic=1030395.new#new

Общи условия

Активация на акаунт