Къде във Варна подстригват хубаво?2

  • 212 262
  • 875
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 913
ВЛАДИСЛАВ РАДЕВ - САЛОН VR
Момичета изобщо не се лъжете.Не знам защо е толкова прехвален, но нито подхода му е професионален и държанието нито умее да усеща желанието на клиента. Прави нещата както сметне за добре и те убеждава да му се довериш че всичко е ок.Преди известно време когато го посетих, скъси ми много косата. Филира точно частите, които не трябваше.Направи я точна както не исках.30 те лева които дадох изобщо не си струваха , това е цената за подстригване и измиване на "къса( вече)коса." Честно плаках час два като се прибрах и като се поогледах.
винаги съм се чудила, как продължават да го посещават  този некадърник. Съчувствам ти, знам какво е.

# 706
  • Мнения: 388
И аз го отписах.

# 707
  • Мнения: 37
ВЛАДИСЛАВ РАДЕВ Studio VR
Всеки път като видя момиче с дълга коса или добре оформена сърцето ме боли хора... представете си гъста и плътна чуплива коса постригана до малко под раменете частта под раменете е филирана до няма и накъде. И се получава един невероятен обем в горната част над раменете на фона на малко лице... и отдолу едни израстъци като проскубана кокошка...Направо неискам да се гледам не знам колко време и през още колко фризьора ще трябва да мина да се оправи а с какво нетърпение отидох при него.

Последна редакция: чт, 22 дек 2016, 21:46 от Liqq17

# 708
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
Че не е приятно - не е - и аз не съм доволна от ВЛАДИСЛАВ РАДЕВ Studio VR ,твърде много филира и изтънява,на чуплива и не много гъста коса не стои хич добре.Но пък само коса е все пак,ще порасне,чак такива драми са малко пресилени,гледай оптимистично и позитивно напред и успех с намирането на подходящия фризьор  Peace

# 709
  • Мнения: 5 913
Изобщо не съм съгласна с теб.
Косата расте, но това не означава, че всеки некадърник, набеден за стилист, може да ме прави на маймуна, при това за 30 лева.

# 710
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
Изобщо не съм съгласна с теб.
Косата расте, но това не означава, че всеки некадърник, набеден за стилист, може да ме прави на маймуна, при това за 30 лева.

Ами и аз се съгласих,че и според мен не е добър стилист.С кое точно не си съгласна?

# 711
  • Мнения: 5 913
За драматичното усещане реагирах така.
За някои хора наистина е драма, когато се сблъскат с некадърен стилист.

# 712
  • Мнения: 37
Абсулютно е драма и как не косата е голяма част от излъчване, ти толкова много усилия полагаш за да постигнеш нещо красиво , без сухи краища и в прочие, маски кристали млека .. какво ли не, друг е въпроса пък като знаеш , че не е ок и нямаш самочувствие да се покажеш и самата ти не се чустваш добре.
Благодаря за съпричастността момичета. 🙂🙂🤗

# 713
  • Мнения: 5 913
Абсулютно е драма и как не косата е голяма част от излъчване, ти толкова много усилия полагаш за да постигнеш нещо красиво , без сухи краища и в прочие, маски кристали млека .. какво ли не, друг е въпроса пък като знаеш , че не е ок и нямаш самочувствие да се покажеш и самата ти не се чустваш добре.
Благодаря за съпричастността момичета. 🙂🙂🤗

Е, как бе! Колко рев съм изревала заради фризьори-некадърници... Аз за мъже толкова не съм се тръшкала.😉

# 714
  • Мнения: 37
Абсулютно е драма и как не косата е голяма част от излъчване, ти толкова много усилия полагаш за да постигнеш нещо красиво , без сухи краища и в прочие, маски кристали млека .. какво ли не, друг е въпроса пък като знаеш , че не е ок и нямаш самочувствие да се покажеш и самата ти не се чустваш добре.
Благодаря за съпричастността момичета. 🙂🙂🤗

Е, как бе! Колко рев съм изревала заради фризьори-некадърници... Аз за мъже толкова не съм се тръшкала.😉

 Хахах 😀 Дано повече да не попадаме на некъдърници.

# 715
  • Мнения: 102
На мен ми се случи същото,само че при една девойка от екипа на Кина Кудева....исках да ми отреже косата,за да я даря и да ми направи френска черта.Е да отряза я....само с френската черта не можа да се справи.. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 37
На мен ми се случи същото,само че при една девойка от екипа на Кина Кудева....исках да ми отреже косата,за да я даря и да ми направи френска черта.Е да отряза я....само с френската черта не можа да се справи.. Simple Smile

Правят си каквото искат ,без да преценяват.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 610
Liqq17, добре,че сподели.Колко пъти минавайки от там после ме е било яд ,че не съм си запазила час.Ще кажеш,че съм предчувствала.
Ходя при Мето от известно време.С балеажа не се справя много добре.С падстригването първия път беше перфекто,после обаче не можа да повтори  Mr. Green И това запазване на час за след месец много ме дразни.Ако е перфектен ще чакам разбира се и още как.

И сега къде да отида,препоръчайте ми някой при когото най-сетне да ми е спокойно, като седна на стола  Simple Smile
Искам хубав,естествен балеаж ,като на Дженифър Анистън и съвсем леки пластове,колкото за форма и лек обем.
Косата ми е малко под раменете.

# 718
  • Мнения: 79
Аз стм доволна от Натали и Наско във Варна бюти(в гръцка махала). И двамата са добри за подстригване,Натали прави много хубави официални прически. Балеаж не съм си правилапри тях. Но могат да консултират добре и да се обсъди какво искаш и дали ще се получи. Моя колежка ходи са я боядисват по някаква нова техника ( за мен изглеждаха като кичури) в салон Аz (пак в този район) и беше добре направена. Хареса ми, но и бяха взели доста пари по моите виждания. Имат много снимки и двата салона във фейса ,може да погледне който се интересува Simple Smile

# 719
  • Мнения: 3
Ивелина от Art Action Peace От доста време само тя ме постригва и съм много доволна. Една от малкото фризьорки,които разбират от думите"Махни ми само 2 пръста от косата" Laughing Иначе и аз се интересувам от този Кристиян Милев. Искам да ида да се боядисам при него, но ме е страх да не ми каже няква страховита сума. Някой който е ходил при него да каже колко горе долу взима. Joy

Общи условия

Активация на акаунт