Къщурката на бебчо отесява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава

  • 20 705
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Много е сладка, аз туку що си поръчах тази http://cgi.ebay.com/Baby-Anti-rollover-Sleep-Positioner-Support- … NurseryBedding_RL, сега ще чакам с нетърпение да дойде. Утре ми пристигат и двете пижамки и спалното чувалче от Ларедут.  Party Ох, гледах едни лампи костенурка в ибей и сега се двоумя и за тях. Спомням си, че в началото с Йована спяхме на нощна лампа да мога веднага да видя ако става нещо. Ама една такава лапма е по- добра алтернатива ми се струва. Ето я> http://cgi.ebay.com/Twilight-Turtle-Night-Light-Stars-Constellat … H_DefaultDomain_0. Да, ама ако купя за бебето, ще трябва и за Йована, луда работа. Ще поизчакам малко, ама така ме сърбят ръцете, от вчера кисна в тоя ибей, голяма е краста   ooooh!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 181
Привет  Simple Smile
И аз да се запиша в новата темичка, дано е пълна само с хубави новини и позитивни емоции!

Тини, Ради, големи сладурани сте и двете   Simple Smile

Кат, честит ти братовчед   bouquet Много радост и щастие да донесе малкия Георги в семейството, и да е жив и здрав!

hailie , честити ви покупки. Със здраве да си ги ползва младежа  Simple Smile

Бобче, много е сладка лампата, на мен много ми хареса  Peace

# 32
  • Мнения: 1 599
Привет момичета! честита темияка и само хубави новинки в нея!

Ради, Тини, направо сте едни страхотно чаровни бременни! Толкова лъчезарни!  Hug
Кат, честит братовчед!

Аз днес бях на изследвания, кръв, урина, желязо (сега е 11,2) и антитела. За тях ще се обаждам и си мсиля ако всичко е ок още днес да си бия инжекцията, че утре заминаваме за Боровец за 3 дни.

Да ви споделя, че и на мен все по-тежко ми става, тук ми отичат краката, става ми лошо даже и вечер от умора ме боли(стяга) и корема...

Бобче, лампата много ме изкефи.
и аз нищо не съм купувала. то и не знам къде ще раждам де.................

# 33
  • Мнения: 13
Мерси милички   bouquet Роклята е черна и затова много не се вижда пупата, но си я имам ( по-късно ще я щракна за доказателство)  Grinning

Кат - ама и аз съм една... ooooh! Яестит ти малък братовчед  Hug Да е жив и здрав и много да ви радва  Crazy Ще си играят с твоята госпожица след време Wink

Хейли - супер покупки, да си ги ползвате със здраве и кеф  Flutter
Бобче - насилвай се и хапвай 2 пъти на ден, пък моье да порастнете повече от каката Wink Лампата е уникална искам и азззз!!!
Бобинка_85 - стискай до 24, малко остана..(аз тогава имам ден-ден  Mr. Green )

А сега отчет от прегледа : Ники е главично разположен, плацента, води - всичко на 6, бебо и той  Heart Eyes Не ми го мери колко тежи - следащия път и тогава ще записваме и тонове. Става дума ЧАК за 15ти септември ( ще карам 36та седмица). Оттогава ще се виждаме ежеседмично и ще уточним и раждането.. Мамчета, понеье малкия върви с по-голяма главица, а моя таз не е от най-просторните ( нищо че съм височка), та доки каза, че ако продължи тази тенденция моье да се наложи секцио  Tired Стискайте палци да мога да раждам нормално, ако ли пък не - каквото е най-добре, въпреки, че досега нямам операции и не ми се искаше... Важното е, че всичко ни е оки-доки  Grinning

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 366
Кат честит ти братовчед!

hailie много са ти хубави покупките. И да те питам какви са размерите на ваничката, че и аз такава съм набелязала ама размери не намирам по сайтовете.

Бобче аз на моята госпожица съм купила една диодна лампичка която като стане тъмно сама се включва и като светне сутрин или друга лампа вечер тя си се изключва. Случайно я намерих в Мосю Бриколаж и мисля и за бебето да взема такава, че да не мисля кога да я включвам и изключвам. А тази си е красива и можеш да я поръчаш за Йована  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 109
Много ви благодаря момичета! Довечера в 18.30 ще отида да видя малкият юнак и нямам търпение. Бобче и мен страшно ме боли междукрачието Sad Аз съм на преглед другата седмица и вече нямам търпение Rolling Eyes Ради много си хубава ....Аз отивам да обядвам и малко да поспя,че вечер хич не мога да спя. Пазете се от жегата,че е ад Hug

# 36
  • Мнения: 270
Здравейте и от мен!  Hug


Аз от петък съм в накакъв кошмар.  Tired Взех си резултатите от изследванията за антителата- положителни. Много слабо положителни, но досега си правих в 3 и 6 месец и бяха напълно отрицателни.
Ужасно се уплаших, защото на самото изследване пише да се повтори след 10 дни и да се направи спешна консултация и фетална морфология. За съжаление и Мазнейкова и Лазарова са в отпуск и са неоткриваеми, та попаднах на една лекарка, която още повече ми изкара акъла- трябвало да се направи спешно секцио до 2 седмици, защото тези антитела убивали бебето.  Shocked
Днес бяхме при доц. Томова и я помолих да ме приеме, въпреки, че нямам час и жената в обедната почивка прегледа подробно бебо- напълно е здрав, вече отговаря на 35 г.с. и тежи 2,500гр.  Heart Eyes Каза, че за нея е безумие да се вади принудително бебето, след като не страда по никакъв начин и  антителата за момента не му вредят. Просто трябва да се следи всяка седмица.

Та така, нямам обяснение откъде са се взели тези антитела и то след като в 28 г.с. ми биха профилактично инжекцията Анти-д гамаглобулин. Сега се моля само да не се увеличават антителата и да  дочакам средата а семпември, защото не искам да раждам секцио. Е, ако се наложи ще се съглася, естествено.




Сега да похваля Тини и Ради- изглеждате страхотно, момичета!  Flutter


Хейли, много сладки покупки, май от "Вис Виталис" си пазарувала?  Wink Имат ли вече есенно-зимни горни дрешки?


Ради, и моят бебок е с по-голяма глава ( 36 седмица отговаря), но таза никой не ми го е мерил. Thinking

# 37
  • Мнения: 1 298
Тини и Ради, много сте сладки и двете!

Бобче, да разбирам ли че бебчето ще се казва Мила?  Simple Smile

Току що се връщам от прощалното парти в градината.
Беше много весело. Рапорта за училище също е добър.
Единствено самостоятелността леко куца и тук-таме езика, но като цяло всичко е ок.

Ето 4 снимчици - http://oktomvri2010.snimka.bg/family/milla-elaine.474625.20135788

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 13:55 от Milla Elaine

# 38
  • Мнения: 65
Ради,Тини прекрасни сте  Heart Eyes Така искрено ви завиждам,аз съм ходещ истински Хпопотам  Mr. Green Mr. Green Здраве да е!

Ради,не се притеснявай ,каквото и да е се преживява,макар че естественото раждане е N пъти по-добре от секциото ,но ако е по-добре за 2ма ви ще изтърпиш  Hug  bouquet

Зеленоочка
, много кофти с антителата,моята лекарка пък каза,че повече няма да ги изследваме,накрая ако бебка е с различна от моята кръвна група ще ми поставят пак анти-д и така.Кофти наистина ,само те стресират.Не се притеснявай!Мен колко лекари ме плашиха ако знаеш  ooooh! И с толкова диагнози,които ми поставиха пак стигнах 34та седмица.Горе главата  Hug

Milla Elaine ,прекрасна е малката принцеса.Ех,че хубави партита си правите вие  Hug Crazy Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 286
Ely-st, дължината на ваничката е 94см, а широчината е 54.
Зеленоочка, има ли някакъв шанс да ти е грешен резултата. Защо не го повториш? Аз бих го направила пак след някой и друг ден. Успех всичко да е ок! А покупките са от Вис Виталис! Много се радвам, че си взех толкова евтино някои неща Mr. Green Но мъжа каза, че повече няма да ме води, каквото си харесам сега да си взимам, защото е много далече от нас... А зимни няма още. Но зареждали вторник и петък, предполагам че края на месеца ще започнат зимните стоки.
Milla Elaine, много ти е хубава малката! Пожелавам й много успех и късмет занапред! Hug

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 181
Зеленоочка, миличка  Hugдано всичките ти тревоги са напразни и да родиш нормално както искаш. Наистина е лошо, че и Мазнейкова и Лазарова са в отпуска, но мисля че така прибързано да се вади бебчето   Rolling Eyes , щом всички показатели са му добри?! Томова правилно те е посъветвала, просто е нужно добро наблюдение, за да може в случай на нужда да се реагира.

Мила, много е сладка малката  Heart Eyes Много готини традиции имате там, а др дечица няма ли и те да тръгват на училище?

# 41
  • Мнения: 1 298
Нани, тук децата тръгват на училище,когато навършат 4 години.
Тоест това се случва през цялата година. Мила ще тръгне малко по-рано обаче.
Дано се справи, ще видим утре.

Тази събота и аз ще ходя на лекция по кърмене, на ЛЛЛ.
Дано този път ми е безболезнено и приятно началото.  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 1 900
Зеленоочка дано да няма проблеми, аз в началото на следващия месец е пускам пак антитела да видим какво ще излезе, първите 2 пъти бяха отрицателни, с Гого също, а преди него имам аборт при който не ми е бит гамаглобулина.

Кат честит братовчед   bouquet

Аз за бебето съм купила само 2 комплектчета дрешки и 1 чувалче от ларедут, както и 2 комплекта чаршафи, остава само матрак и козметика за малкия човек и да изпера дрехите и количката от баткото.

Ето тези обувчици поръчах за една приятелка обаче са малки за нейното човече ако някой ги хареса да казва. Аз имам от Гого 7-8 чифта та дребния няма кога тях да износи. Бели са на цвят

http://www.laredoute.fr/vente-chaussons-montants-bebe-fille-et-g … =1&pos=tg_n_n

# 43
  • Мнения: X
 Hug Здравейте!
Ради, Тини, много сте хубави, браво!   bouquet
Мила, детенцето ти е много чаровно, да е жива и здрава!  bouquet
Зеленоочка, дано всичко да е наред!  Hug И ти да си спокойна, и бебчето да си расте живо и здравичко до термина.
Бобче, май че аз ти пуснах мухата с тази баница  Embarassed. ти не можеш ли да си разточиш самичка кори, пък каквото стане?  Simple Smile
Аз започнах да си пия днес омега 3, ето това си купих и лекаря ми каза, че може http://www.lechitel.bg/product.php?p=129
Сега ми е така притеснено дали добре ще ми понесат и дали ще ми се гади, че ме боли главата и не мога да разбера гади ли ми се или не.  Tired

# 44
  • Мнения: 55
Тини, Ради много сте хубави и елегантни.
Ние с мъжа ми другата седмица ще сме кръстници на младеж на 2г. и сестричката му - на 6 мес. , засега съм им купила само тоалети, а трябва да купим и кръстчета и играчки, а пък и аз не знам с какво ще се обличам , за разлика от Тини и Ради аз вече се търкалям Rolling Eyes
Хейли добре сте напазарили, аз чакам есенна колекция, че тук сега има само летни дрешки, тази възглавничка е много сладурска аз ползвах навити одеалца, но Андреа винаги успяваше да се намести по гръб.
Да ви питам за вертикалните щори - как ги поддържате, мисля тези дни да ги смъкна и да ги изпера, като ги купувах ми казаха на ръка в хладка вода, но ако има по-мързелив начин ще се радвам да споделите.
Мила много е сладка малката, да е здравичка и успех в училище Hug

Общи условия

Активация на акаунт