Дайте си мнението , моляяяяяяяя

  • 3 721
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 671
Ехооо  strelche®
 какно стана направи ли кичурите защото аз да при това са ми свитли едни такива руси даже бели просто в последния момент в салона се решх на този цвят по-скоро ме убедиха
И сега вече мога да кажа със сигернос давй прави си билити кичури  Wink Wink
На мен ми доподна касата ми стана една пепелива не са ми много ситни със фолио ги правиха и след това матираха не са и много гъсти
Абе  харесвам си ги  Embarassed
Давай и ти де айде Party

# 46
  • Мнения: 1 999
Според мен така си много добре! Peace

# 47
  • БГ
  • Мнения: 735
здравей,и аз да си кажа мнението,  можеш да пробваш да оцветиш само края на косата-върховете с по-светъл цвят , мисля че ще е по-различно от кичурите,които за мен вече са много банални.

# 48
  • Мнения: 4 473
Ехооо  strelche®
 какно стана направи ли кичурите защото аз да при това са ми свитли едни такива руси даже бели просто в последния момент в салона се решх на този цвят по-скоро ме убедиха
И сега вече мога да кажа със сигернос давй прави си билити кичури  Wink Wink
На мен ми доподна касата ми стана една пепелива не са ми много ситни със фолио ги правиха и след това матираха не са и много гъсти
Абе  харесвам си ги  Embarassed
Давай и ти де айде Party
Още не съм направила нищо Confused, продължавам да умувам  Rolling Eyes Crazy.
Айде пусни някоя снимка да те видя Praynig Flutter

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Стрелче - "не" на много светлите, почти бели кичури.
(не съм чела другите мнения)
Аз си направих вътрешни кичури с два тона по-светли и косата ми стана много добре. Пробвай с някаква такава по-лека промяна първо Simple Smile

# 50
  • Мнения: 4 473
Стрелче - "не" на много светлите, почти бели кичури.
(не съм чела другите мнения)
Аз си направих вътрешни кичури с два тона по-светли и косата ми стана много добре. Пробвай с някаква такава по-лека промяна първо Simple Smile

Дайте снимки бе момичета Praynig Eva, чакам и от теб най-вече, че са ти пресни пресни Sunglasses

# 51
  • Мнения: 4 362
Според мен  Mr. Green иди си сложи изкуствени кичури какъвто цвят искаш ти постой известно време и ако се харесаш сваляш и отиваш да ти правят на твоята косица  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 4 473
Според мен  Mr. Green иди си сложи изкуствени кичури какъвто цвят искаш ти постой известно време и ако се харесаш сваляш и отиваш да ти правят на твоята косица  Heart Eyes
Идеята е страхотна Hug, ама джоба ми ще "хване рак" Sick Tired

# 53
  • София
  • Мнения: 2 856
Стрелче, аз по принцип съм против всякакви кичури, но в случая казвам Да! ама да са бели , а не гадно руси

# 54
  • Мнения: 4 362
Идеята е страхотна Hug, ама джоба ми ще "хване рак" Sick Tired

Е ама няма да слагаш дузина по малко колкото да се видиш и да се прецениш,няма ли някоя фризьорка такава програма да ти качат снимката и да се видиш със кичури или другият вариант отиваш при позната фризьорка да ти сложи само да се видиш кичури които си избрала (закрепване фибички) и харесваш се и готово правиш се!

Аз също си мисля,че ще ти отиват повече червени кичури ,не толкова руси  Thinking

# 55
  • Мнения: 4 473
 Dragon's Bride , аз такива искам по принцип, но...май действително състаряват, а кой има нужда от това Tired

Дея, лошото е, че нямам толкова близка фризьорка, за да ми направи тази услуга Confused, но ти благодаря за идеята Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 44 098
според мен така си си ок ако наистина ти се ще някаква промяна - по-добре пробжаи нова при4овеска...а това с ки4урите винаги ми е било доста антипатично - освен в слу4аи на малко по-светли и тамни нюанси в една гама. Но не и светли кичури на тъмна коса - направо ми е смърт това Sick

# 57
  • Мнения: 2 498
Направи си кичури newsm10

# 58
  • Мнения: 1 381
специално за теб накарах мъжа ми да ме снима в събота веднага след фризьора. Ще ми прати снимките следобяд , така че пиши ми налични какъв ти е е-мела, че аз нямам станичка и не мога да я сложа тук.

# 59
  • Мнения: 1 381
протих ти снимки на е-мейла.

Общи условия

Активация на акаунт