Отговори
# 15
  • Мнения: 360
Днес имаме три рожденички Crazy


красикоко,нелинда,бори бъдете здрави,щастливи и много обичани!!!




Desika,дано по-бързо отминат неразположенията Praynigкрай нямат вече неволите ви с ваксините Confused

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Спомням си, че няколко дечица бяха вдигали температура след последния Пентаксим, моля кажете как се справихте и за колко време отмина.

еднократен прием панадол на сутринта след ваксината оправи нещата-температурата падна и бебиня не беше така кисела вече.нощта изкарахме спокойно и затова не съм давала преди това

Деси,дано бързо Йоан да го преодолее-давай витамин С.За Туята също са ти казали


Честит Рожден Ден на Нелинда,Красикоко и Бори!Пожелавам любов в очите и звезди в косите

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 12:52 от Elfita

# 17
  • Мнения: 0
Аз като една видна информаторка (да не кажа клюкарка) тия дни, ама като знам, да си кажа - Алхимика, Силвето е морска тая седмица.

Темата за дългия път и мен ме вълнува. И на нас ни предстои да отлетим ...... на изток. В колата, 6 часа път и на мен звучат стресиращо. Въпреки, че е ясно - все някак ще ги избутаме. (надявам се не в прекия смисъл)  Grinning

Честит и весел празник на рожденичките!  Tada

Десика  Praynig Hug

# 18
  • Мнения: 95
Честит рожден ден на Красикоко,Нелинда и на Бори,весел празник и много любов Hug Hug Hug

Деска,дано този път не е  нищо сериозно и Йоан да  е здравичък HugНа нас  последната ваксина ни беше през март и от тогава нямаме друг,чак на 7 годинки като стане...
Миме,как се чувстваш?

# 19
  • София
  • Мнения: 66
Честито на рожденичките и от мен!   bouquet

# 20
  • Мнения: 75
Честит рожден ден и на Бори и Красикоко.МНого здраве и щастие им пожелавам.Благодаря за хубавите пожелания на всички ви.[/size

Една снимка от сутрешната ни разходка с Маги.

# 21
  • Мнения: 1 796
Честито на рожденничките, да сте здрави и обичани!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 83
Честит рожден ден на Красикоко, Нелинда и Бори!Бъдете живи и здрави момичета и много щастливи!

# 23
  • Мнения: 236
Честит рожден ден на Красикоко, Нелинда и Бори! бъдете много щастливи и обичани, момичета!





# 24
  • Мнения: 649
Честит рожден ден на Бори, Нелинда и Краси!
Желая ви много щастие и успехи момичета. Бъдете здрави както вие, така и вашите семейства Simple Smile

# 25
  • Мнения: 72
Благодаря Ви момичета за хубавите пожелания!
Денят ми стана по-хубав с вас, ОБИЧАМ ВИ!
Kissing Heart

Честит рожден ден на Красикоко и Нелинда! Пожелавам Ви много здраве,късмет и усмивки!

Почерпете се за мое здраве  party023 beer Wine Glass Popcorn cook

# 26
  • Мнения: 2 829
Само се записвам да не ви изтърва края Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 311
Да са ни живи и здрави рожденичките, много късмет и любов им пожелавам!

# 28
  • Мнения: 115
Весел празник на рожденничките! Здраве, щастие и успехи ви желая!

# 29
  • Мнения: 1 121
Честит празник на трите ни рожденнички!!!! Да сте живи и здрави много щастливи, много здраве, любов и разбирателство в семействата ви   bouquet  bouquet  bouquet

И да се отчета днес водих София на консултация. Коконата тежи 10 кг. точно и е 83 см. и според таблиците е под нормата. Затова се чудя вашите бебки колко тежат? Thinking педито каза да не се притеснявам, ама все пак ми е интересно другите дечица как растат. И ваксини биха 2 -- госпожицата орева и опищя света...не знам дали беше заради ваксините или заради това, че тази сутрин стана в 5.44 Crazy и беше бая уморена.

Общи условия

Активация на акаунт