Хайде на среЩа

  • 3 176
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Е добре де, още не е късно да променим датата на 26ти. В крайна сметка май никои не държи точно на 27ми да е. Ако има такъв да казва, 1-2 дни ще изчакам да видят всички постинга и сменям датата. Ако те устройва 26ти де.

# 61
  • Мнения: 934
Аз и на 26 съм навита. Абе броя се на която и да е дата и в което и да е заведение

# 62
  • София
  • Мнения: 1 752
Аз също, пък и винаги е по-добре да гуляеш и се напиеш в събота, защото в неделя е по-голям шансът да починеш или подремнеш Simple Smile))

# 63
  • Мнения: X
Даа, за повечето от вас е така, с изкл. на мен и Салай, които не можем да гуляем. .. Sad

# 64
  • Мнения: 934
Ние с теб Каси ще бъдем будна,трезва съвест и хроникиори. Ще си пииваме сокчетата и ще гелдаме тъжно, тъжно Laughing Ама аз поне една биричка мога да изпия. Обаче има един плюс ние ще ядеме на корем каквото си искаме, че сега си имаме оправдание. Joy Joy Joy

# 65
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Като решите на коя дата казвайте Wink.Напишете го с голями букви  Mr. Greenа аз в Бг ,Ще влезна в някой клуб и Ще видя за кога ,сте се разбрали.Но ако е сьбота среЩата после да не се измькнете Mr. Green,на дискотекаааа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт