И пак за втория шанс

  • 4 047
  • 60
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 67
Давате ли втори шанс на човека до вас ,ако проблема е в това,че той не е бил готов преди това за нещо по-сериозно и по принцип какво мислите за разделите и събиранията във времето? Имам такива познати и все се чудя ,че пламъчето на любовта не е угаснал в продължение на  тези 2-3 години

# 1
  • Мнения: 4 569
Обичат се хората.

# 2
  • варна
  • Мнения: 67
ами може би да Simple Smile ту ги виждам сърдити и разделени,после след месеци пак заедно

# 3
  • Мнения: 265
Просто наистина се обичат,но са по-остри камъни и не могат да постигнат съгласие по много въпроси и затова имат нужда да се "поохлаждат"малко.

# 4
  • варна
  • Мнения: 67
те са големи сладури,но все пак са вече към 40годишни и жената ми е споделяла,че иска дете,но той май все още не е готов и й е казъл,че ако тази връзка не я устройва ще и даде възможност да си търси друг,но пък тя някак се примирява с това положение и това вече се повтаря няколко пъти

# 5
  • Мнения: 2 457
А той на колко е, на 20?

# 6
  • варна
  • Мнения: 67
двамата са на по 37-38 години

# 7
  • варна
  • Мнения: 67
то всъщност той този,който все не е готов,но лошото е,че тя твърде много го обича и не може да се пребори с чувствата си

# 8
  • Мнения: 2 457
Е той за кога чака  Confused То по-скоро за нея е кофти, мъжът и на 50 може да стане баща, докото при жената репродуктивните способности не се простират до чак толкова преклонна възраст...

# 9
  • варна
  • Мнения: 67
ами всички това и казваме,включително и някои от роднините на въпросния мъж,които са много точни хора,понеже я виждат как страда

# 10
  • варна
  • Мнения: 67
ама любовта е сляпа Confused не знам и аз ,все си мисля,че той не е много искрен,ама не знам

# 11
  • Мнения: 0
Давате ли втори шанс на човека до вас  и по принцип какво мислите за разделите и събиранията във времето?
Мисля,че времените раздели не водят до нищо добро.
Ако искаш да си с някой - си с него,ако не....... се разделяте временно,щото не ти стиска да го оставиш. ooooh!
А за втори шанс,да!Давам,ако заслужава и ако виждам,че си струва.
После давам трети шанс,за да съм сигурна,че и аз съм се напънала достатъчно и ако не става,какъв шанс да давам повече,на какво?То няма смисъл ! Whistling

# 12
  • Мнения: 73
Аз по принцип съм с две ръце "за" втори, трети пети шансове. Не понасям категорични хора които режат веднъж и завинаги. Това е признак на емоционална незрялост.

В случая явно от негова страна няма особени чувства. Позволява да бъде обичан. Щом я устройва, прекрасно.

пс. Не разбрах какво и пречи да забременее и без негово съгласие. Много са ми странни някои жени чакащи специално разрешение. Laughing

# 13
  • Мнения: 1 473

ами всички това и казваме,включително и някои от роднините на въпросния мъж,които са много точни хора,понеже я виждат как страда

Интересно ми е как страда?

Я стигам ако иска дете, а той не, да си хваща пътя и да си търси човека, с който ще е щастлива.
Този, с който е сега, да не я е вързал...
Времето си тече и една жена не може да чака вечно.

Що за проблеми  ooooh!


# 14
  • варна
  • Мнения: 67
не знам ,може би всеки път тя се надява ,че той ще промени мнението си

Общи условия

Активация на акаунт