Плач от непознати

  • 4 108
  • 33
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 529
 През уикенда внучката ми на 1г. и 4м. гостува на пра-баба и пра дядо. Голям рев,не им даде да я гушнат ,въпреки огромното им желание.

# 16
  • Мнения: 26
явно не е само при нас, да ви кажа олекна ми  ooooh! , дано този период отмине бързо и да видим какъв ще е следващия  Laughing

# 17
  • Мнения: 5 776
О,този период го минах и с двамата,дано твоите роднини го приемат с разбиране  Hug
При баткото беше около годинката,при малката към 9-10мес възраст.Отмина за около 2-3 месеца.
Дори и сега ако някой влезе и направо се хвърли отгоре им и се стресират,но това си е нормално,че и на мен някой който почти не познавам да ми се хвърли на врата   #Crazy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 48
 Съвсем нормално е. При нас този период беше около 9-10 месец. След това пък преминахме в другата крайност - сама отиваше да се закача и тръгваше дори с непознати навън. И това премина, всичко е моментно не се тревожи. Неприятно е за роднините, но нека влязат в положението на детенцето. Търпение, много търпение от страна на всички

# 19
  • Мнения: 7 128
Моето човече е от ревливите в чужда компания.
Вече порасна малко и не реве така, но щом някой се опита да я заговори, се закача за крачола ми и започва отбранително да казва "мАмО".

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
До дете си е (освен, че и на периоди и осъзнаване се дължи).
Синът ми е добряк и от бебе се хили и дава на всички.
Сестра му, обаче, е мнителна и в червата  Mr. Green и не търпи чуждо внимание, дори от роднини.  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 403
Здравейте,
дъщеря ми е на 6 месеца, но от около месец започна да плаче, направо да се дере от непознати, че дори и от вуйчо си, бабите и т.н
трябва и да не ги вижда точно 2 дни и все едно за първи път ги вижда.
Станното е, че няма проблем с магазините и т.н където е тъпкано с хора.
Случвало ли ви се е ?

Надявам се да е преходен период  Rolling Eyes

Спокойно Grumpy... период е. При нас се получи същито ... започна горе- долу към 6-ия месец... `щО приятели, близки и родини изгонихме от къщи... не е за приказка Mr. Green но някъде към края на 7-ия, началото на 8-ия месец премина. Аз се бях изплашила, че дедето ми е асоциално - в смисъл, че живеем само двечките и си помислих, че това детете го е страх от хора по принцип, защото тя плачеше и от непозноти деца  и хора и в градинката. А ако някой в магазин я закачеше... олееее... много бързо излизах от магазина. Но сега по- социално и по-контактно дете не съм и мечтала да имам. Сама търси контакт с хората по улицата и се закача, коет осъщо не е добре. Все още се стряска когато дойде някой в къщи, но много бързо се ориентира и започва да прави маймунджалъци Laughing Така че спокойно... и това ще мине  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 535
И моите минаха през такива периоди. Голямата като че ли беше по-контактна и по-бързо й минаваше срама и започваше да бърбори и да се закача. Малкия от доста време продължава да се крие от някои хора и да навежда глава, когато го закачат... На 1г8м така беше ревал от баба си  ooooh!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Моята дъщеря почти до 2г плачеше от едните си баба и дядо  Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 188
Оххх, познато, познато.... Какъв рев беше, когато се спирах с количката да видя някой познат  ooooh!  Сигурно си мислеше, че ще я вземат и реееев (след което трябваше да я гушкам). Сега вече се пооправи, отвръща на закачките на приятели, само с мъже много не се разбира, незнам защо, нещо не ги харесва  Laughing

# 25
  • Мнения: 141
И при нас имаше такъв период, някъде от около 5 месечна до 8 месечна плачеше от непознати,които се опитат да я закачат, да й се зарадват и т.н. Плачеше и от бабите и дядовците...Сега пък сама се усмихва на непознатите по улицата, така че е период, който отминава!

# 26
  • Мнения: 6 274
Много деца плачат от непознати.
Но пък щом казваш, че в магазините не плаче, да не би проблемът да е в "мачкането" от баба, вуйчо и т.н.?
  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 8 295
Нормално е.

# 28
  • Мнения: 7 128
Много деца плачат от непознати.
Но пък щом казваш, че в магазините не плаче, да не би проблемът да е в "мачкането" от баба, вуйчо и т.н.?
  Rolling Eyes
Едва ли. Все пак в магазините освен цялата налична сган от хора има и шарени рафтове.  Wink

# 29
  • Мнения: 1 424
И ние минахме през този период 6-ти, 7-ми месец. Сега дори като го пусна да си ходи сам на площадката или на друго място си отива сам при другите хора или деца. Единствено от свекър ми плаче и не иска да ходи при него, защото го вижда много рядко( тираджия е).....и от някои бабки, които го накацват като го видят да му се радват, но като е пуснат и не е в количката, бяга с 300 от тях Laughing Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт